Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem kochanka i czuje sie bardzo samotna w świeta

Polecane posty

Gość gość
tylko teraz mi go bardzo brakuje w święta... ale jeszcze tyko jutro i się skonczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam dużo starszego faceta,ale on nie ma rodziny. Mam go całego dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko zdajesz sobie sprawę jaka jesteś żałosna? On się teraz dobrze bawi z rodziną, a Ty co? Twoje ckliwe historyjki mozna przeczytać tu codziennie, codziennie zakładasz tu te swoje głupawe tematy. On nawet w weekendy chce spędzać czas z rodziną, a nie z Tobą, a Ty piszesz o rozwodzie? Jeśli to nie prowokacja to puknij się w łeb. Niestety pusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj się głupimi wpisami. Rozumiem cię i zazdroszczę twojemu facetowi. Że ma tak oddaną i kochającą dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to jednak jesteś głupia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynę?????? Naiwna idiotke. Jeszcze będziesz płakała przez niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś dziwką i tyle, podwójna bo nie umiesz go utrzymać przy soobie, mój pożal się boże mąż też ma kochankę a udaje takiego rodzinnego, wolałabym zeby był teraz z tą zdzirą, nie mogę na niego patrzec, jak już się beirzesz za żonatego to rób to chociaz skutecznie i do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś -Fakt, dobry worek na spermy nigdy nie jest zły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, jak można wchodzić w coś takiego. Cudzy mężczyzna, mąż. Zawsze jako ta druga, "na boku". Zbierająca resztki po innej. Nie i jeszcze raz nie, to poniżej jakiejkolwiek godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niech ona sobie już będzie tą kochanką, takich kobiet są miliony. Tylko po co te ckliwe historyjki o rozwodzie? Jeśli jest na tyle gówniarowata, żeby wierzyć w Pretty Woman to nie nadaje się do takich układów i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ją rozumiem. Sama jestem też w takiej sytuacji. Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście głupie, najpierw wchodzicie w układy z zajętymi doskonale wiedząc że facet nie zostawi swojej rodziny, a potem jeszcze się w nich zakochujecie i to w kim? W facetach na których nie można polegać, którzy kłamią i zdradzają... baby jednak są pier.... na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wiem że mój za mną szaleje, ale czasem musi być z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szaleje bo ba naiwną panienkę do bzykania, gdybyś była dla niego ważna, to żonę miałby w d***e, ale dalej tkwij w przekonaniu że jesteś ważna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że szaleje. Jak się że mną spotyka to zawsze ma erekcję. Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzi zone to zdradzi też i ciebie takie jest zycie to własnie teraz usłyszałem w filmie the mentalista sezon 7 odcinek 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może, ale co ja mam poradzić ,że się zakochałam... myślę o nim cały czas praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty jesteś jakieś ciele, które nie ma wpływu na swoje życie i swoje wybory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co? Zerwać kontakt i zapomnieć, im dłużej w tym tkwisz, tym bardziej ryjesz sobie psychikę i sama nie dajesz sobie szansy na poznanie kogoś wartościowego. I niestety to prawda, jak ktoś zdradza, to już zawsze będzie to robił, jak nie z tobą, to znajdzie sobie inną, a o tobie szybko zapomni. A na przyszłość nie wchodź w bliskie relacje z zajętymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwo wam mówić ,ale jakbyście wy sie zakochały to inaczej byście na to patrzyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opowiadaj głupot. Gdyby każdy tak myślał to świat pełny byłby patologii: miłości kazirodczych, związków pedofilskich itd. Człowiek ma rozum i wolną wolę i sam decyduje w co się pakuje. Nie jesteś biedną ofiarą, a sprawczynią (a przynajmniej współsprawczynią) tego zamieszania. Jeśli nie jesteś na tyle dojrzała żeby wiedzieć kim jest "kochanka" to po co wchodziłaś w ten układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby mnie facet ,wiedzący,że jestem mężatką ,bajerowal,albo chciał ze mnie zrobic dziwkę,naplułabym mu w tę zdradliwą gębę jestem kimś,mam męża i dzieci i dlatego nie lecę na k****arzy,na podwójne zakłamane zycie,tak mnie wychowano trzeba szanować się,szanować związek i bliskich, nie włazić w cudze życie,żyć uczciwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanką nie może być każda kobieta tylko te bez zasad,z patologii,z k***wskim charakterem facet wie,która z nas lubi się szmacić autorko,jestes k***wką-jego zona go kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad wiesz? znasz jego żonę? może ona też wcale tak idealna nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie przejmuj się głupimi wpisami. Rozumiem cię i zazdroszczę twojemu facetowi. Że ma tak oddaną i kochającą dziewczynę. x Tępaku skończony nie ośmieszaj się. Żonaty face ma żonę a nie dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×