Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czym może być spowodowany nagły spadek apetytu

Polecane posty

Gość gość

Syn ma 15 MSC, brał antybiotyk i po zakonczeniu leczenia nagle stracił apetyt. Zawsze wszystko zjadał, nigdy nie było z tym problemu, a teraz praktycznie nie je nic. Dużo pije, zachowuje się normalnie, ładnie śpi wiec nic go nie boli, ale to juz 7 dzień i apetyt mu nie wraca. Jutro mam zamiar iść do lekarza,tylko strach bo tam jest zawsze pełno chorych maluchow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możesz iść jak jest pora przyjmowania dzieci zdrowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma 10 lat i w tamtym tygodniu pięć dni leżał w szpitalu, dostawał codziennie antybiotyk. Syn ma 140 cm i waży 30 kg, ale zawsze jadł nie w siebie, strasznie dużo i tez wszystko, a po tym antybiotyku tez stracił apetyt. Je wszystko, ale porcję słoiczków dla dzieci od 6 miesiąca życia i mówi, że więcej nie może. Tez to nie przeszło jeszcze, ale do lekarza nie idę, je, ile chce,nie głoduje na pewno, a jak będzie chciał to cały czas ma dostęp do lodówki, wiec nie umrze, nie nie idę do lekarza, widocznie jeszcze nie doszedł do siebie i tyle mu wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat a 15 miesięcy to chyba różnica. O 10-latka tez bym sie nie martwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja pediatra przyjmuje na godzinę 17 i zawsze jest pełno dzieci,rano sa szczepionki i wtedy zawsze chodzilam ale mam wątpliwości co do tej pani doktor. Dziś juz zjadl obiad wiec może się cos ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze zeby ida alebo poprostu ma taki okres, moje tez tak mialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 8 latka tez pierwszy raz po antybiotyku straciła totalnie apetyt, trwa to juz ponad miesiac, robiłam jej badania krwi, dostała leki na robaki i wszystko ok, jest juz poprawa ale to nie to co przed choroba gdzie wczesniej jadła rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oslonke dawałas przy antybiotyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×