Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość18

Czy kobiety z małymi piersiami mogą chodzić bez stanika?

Polecane posty

Gość gość
Moje sutki czują zimne drewno pod sobą. Staram się unieść, ale twoja dłoń przy każdym moim ruchu dociska mnie do ziemi. Głowę staram ułożyć się na boku by nie rozmazać ust. Widzę jak niesiesz jakiś czerwony sznur. Kładziesz go na mnie, jest zimny i miękki, to nie sznur, przebiega myśl w mojej głowie. Jestem bardzo ciekawa do czego to służy, co chcesz z tym zrobić. Przekładasz kawałek materiału pod mój brzuch, przeciągasz i związujesz mnie tym tworząc coś na samej górze. Widzę jak się oddalasz i robisz mi zdjęcie. Błysk flesza oślepia mnie. Och Panie, jestem już taka podniecona tą niewiedzą. Przynosisz opaskę i wsuwasz mi ją na głowę zakrywając nią moje oczy. Gdy to robisz czuję jak twój zapach okrąża mnie całą. Na skórze pojawiają się dreszcze. Unoszę się w euforii zmysłów doszukując się tego co się zdarzy. Słyszę jak odchodzisz zostawiając mnie w środku naszego lustrzanego pokoju. Jestem spragniona, Panie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie myślałam, że spotkamy się we trójkę. Zaskakujesz mnie ostatnio Panie. Na moje wargi spadło uderzenie, spokojne, ale słychać było je jeszcze przez chwilę, odbijające się od luster. Czuję jak zbliżasz się do mnie, ustami błądząc powoli po mojej szyi. To bardzo podniecające czuć dwóch mężczyzn obok siebie. Wyjmujesz kawałek materiału z moich ust i wsuwasz swój język. Całujemy się namiętnie wirując swoimi językami. Drugi Pan całuje moje dolne wargi. Robi to cudownie, ale nie tak jak ty Panie. Wlewam w twoje usta swoją rozkosz, krzyk i długi oddech. Czuję jak coś zimnego wypełnia moją zakazaną dziurkę. Jest to bardzo podniecające, przy jednoczesnym lizaniu mojej łechtaczki. Wbijam się zębami w Twoje usta Panie. Unoszę swoje biodra starając się uciec przed spazmami, które zapewne nawiedzą niedługo moje ciało. Uderzasz swoją dłonią w moją pierś. Po pewnym czasie czuję jak moje mięśnie mocno się zaciskają, starając się zatrzymać jak najdłużej w sobie orgazm, który właśnie przechodzi przez moje ciało. Opadam bezwładnie na nasze łoże, ale wy dopiero rozpoczęliście zabawę ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie myślałam, że spotkamy się we trójkę. Zaskakujesz mnie ostatnio Panie. Na moje wargi spadło uderzenie, spokojne, ale słychać było je jeszcze przez chwilę, odbijające się od luster. Czuję jak zbliżasz się do mnie, ustami błądząc powoli po mojej szyi. To bardzo podniecające czuć dwóch mężczyzn obok siebie. Wyjmujesz kawałek materiału z moich ust i wsuwasz swój język. Całujemy się namiętnie wirując swoimi językami. Drugi Pan całuje moje dolne wargi. Robi to cudownie, ale nie tak jak ty Panie. Wlewam w twoje usta swoją rozkosz, krzyk i długi oddech. Czuję jak coś zimnego wypełnia moją zakazaną dziurkę. Jest to bardzo podniecające, przy jednoczesnym lizaniu mojej łechtaczki. Wbijam się zębami w Twoje usta Panie. Unoszę swoje biodra starając się uciec przed spazmami, które zapewne nawiedzą niedługo moje ciało. Uderzasz swoją dłonią w moją pierś. Po pewnym czasie czuję jak moje mięśnie mocno się zaciskają, starając się zatrzymać jak najdłużej w sobie orgazm, który właśnie przechodzi przez moje ciało. Opadam bezwładnie na nasze łoże, ale wy dopiero rozpoczęliście zabawę ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co kupeli sie zdarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pierwszym razem wstawili jej zdj do biura matrymonialnego i jak szła to niektórzy mężczyźni zaczepiali ja na sex za pieniądze A za drugim razem ktoś używał jej zdj do swoich spraw miedzy innymi do wkrecania innych ludzi teraz to wszystko w większości ucichlo a osoby które to zrobiły dostały kare grzywny i chyba zawieszenie ale nie pamiętam No ale teraz nie wstawia bo zaczynają się dziać takie dziwne rzeczy nawet u niej na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz juz dziala mi zdjecie. Ulala jaka laseczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak to raczej można wstawiać zdjęcia ale bez twarzy, dobrze ze głupki zostali ukarani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to zdjęcie na wadze usuń bo jest a seksualne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale do tych cycuszkow to bym sie przyssal,az by mnie musieli sila odciagac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale juz przez takie wydarzenia nie wstawia żadnych zdj, nie chce jej się lazic po sadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ssalbym suteczki,a reka w tym czasie przesuwalaby sie po udzie nizej i nizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D**eczke tez masz slodziutka :) To teraz ci zostal tylko motylek do kompletu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne ze z mojej glowy nikt nie usunal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co usunięte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tym motylkiem piekna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wstawilam zdj tylu, ale się nie podobało i je usunęli" gdzie niby wstawiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×