Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość18

Czy kobiety z małymi piersiami mogą chodzić bez stanika?

Polecane posty

Gość gość
Fajna ale renomę to sobie nieciekawa tu zrobiłaś. Ja do Ciebie nic nie mam ale spójrz co tu facec***iszą. I nie mów bo trochę Cie to jara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie puszczam się, mam tylko jednego partnera, zdj dałam bo chciałam sprawdzić czy naprawdę aż tak źle ze mną jak mówią znajomi i rodzice, a ze Lubie sex to źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ci panowie, co pod płaszczem chodzą nago z pakietem na wierzchu robią cos złego? Przeciez oni nikogo nie zdradzają. A ze czasem cos komuś pokażą... Widzisz jakas różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni robią to bo chcą i lubią swoje ciała i tak jakby się nimi chwalą Każdy chce czuć się atrakcyjny, ja też chciałam czuć się choć trochę ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ci panowie co chodza pod plaszczami nago z pakietem na wierzchu, przecież nikogo nie zdradzają. A ze czasem cos komuś pokażą... Widzisz jakąś roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pomysl teraz tak, Twoj facet będzie zadowolony jak się dowie ze tu cyce i pizde pokazujesz? Pewnie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co dałaś tu do oceny? Oczy? Usta? Nos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes kompletny pustostan! Dziecko wez sie za naukę a nie z********ie. Póki nie jest jeszcze za późno, moze jeszcze nabierzesz jakiegoś rozumu. Bo mężczyźni nawet w łóżku lubią inteligentne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak Nie mam nic w sobie co by się ludziom podobalo Chodzę raz na rok na imprezy, z niechęcią Nie jestem imprezowa, ciągle mnie ktoś mnie wyzywa nie znając mnie Rodzice mnie nienawidzą i się mnie wstydzą Nie wiem jak to możliwe ze mam faceta i znajomych Na codzień nigdy nie odsłaniam swojego ciała, nawet latem wole nosić koszule i długie spodnie, raz z ciekawości chciałam się przekonać czy mogę się podobać i już wyszłam na dziwke a ile wiem dziwka jest ta która puszcza się z każdym na boki Czy w takim razie uważasz ze ludzie którzy stawiają swoje nagie zdj są odrazu szmaciarzami i dziwkami? Czy nudności to tez według cb dupodaje? Czy przez pokazanie swoich zdjęć od razu można uznać ze się z każdym przespie? No fakt faktem że mówię tu o swoich igraszkach ale nie pisze ze robie wszystko i ze z każdym tylko z osobą która kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Dzien dobry piekna :) Ale tu jada po tobie zakompleksieni ludzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość18
Wyglada na to ze kazdy kto zrobil sb nagie zdj jest od razu dziwka szmata puszczalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Uspokoj sie. Zlosc pieknosci szkodzi kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeju co za głupki moraliści :( sami pewnie chodzą tylko w płaszczach a tu zaglądają, jak by byli tacy "święci" to w ogóle na takie strony nie powinni zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam swoje nagie zdjęcia ale przeznaczone dla mojej dziewczyny a nie wystawiam ich publicznie żeby zboczency konia walili. A dodatkowo się tym podniecasz i jara cie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość24
Kolejny moralizator. Nie podaje swoich personaliow, nie pokazuje twarzy wiec co w tym zlego. Nie przejmuj sie mala tymi bzdurnymi komentarzami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po ch/uj sie tym przejmowac? Powiedz tylko na ktorej stronie te foty to tez zobacze a wertowac mi sie nie chce:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty co myślisz ze zamoczysz? Tak ja bronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×