Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lubie sie masturbowac

Polecane posty

Gość gość
gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę gę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poruszenie lubisz się masturbować? Do klawiatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Niech odslania te seksowne krągłości :classic_cool: Hmm.. tak myślałem, że nogi a potem wypiełabyś się na czworaka i nasmarowałbym tyłeczek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza jeszcze dope ci nasmaruje żeby był lepszy poślizg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha wypnij zad kobyło, popatrze jak ci pcha maczuge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejność jak najbardziej mi pasuje :P Gdy już wypnę tyłeczek i będziesz go smarował to od czasu do czasu wsuń też dłonie pod koszulkę na piersi i posmaruj oliwką mrrr :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Taaak.. rozprowadzę olejek po całej pupci, rozszerzę pośladki i dam klapsa :classic_cool: potem tłustymi łapami będę masował piersi a olejek da dobry poślizg więc dłonie gładko będą się po nich przesuwały:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, że klapsy w tyłek mnie nakręcają :P Gdy tak te Twoje dłonie, tłuste od olejku suną pod koszulką na piersi...mmm to sutki mi twardnieją i sterczą, a miedzy udami wzbiera wilgoć coraz wieksza... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłustymi łapami? Matoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Własnie suną po Twoich piersiach, masują je i ściskają.. sutki prześlizgują się między palcami, potem łapie je palcami i ciągnę do góry :classic_cool: a biodrami obijam się o Twój tyłek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te zuza na którą do szkoły masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak takie pieszczoty sprawiają, że czuję mrowienie i delikatne pulsowanie miedzy udami. Zaczynam kołysać wypiętym tyłeczkiem i ocierać się nim o Twoje krocze :P Oddech ni przyspiesza gdy czuję, że jesteś twardy :classic_cool: Zaczynam mocniej się ocierać wypiętą dupką i cicho jęczeć gdy Twoje palce ściskają moje twarde sutki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchylam twarz w Twoją stronę. Całuję Cię w usta i patrząc Ci w oczy szepczę cicho ... " uwielbiam gdy Twój k***s jest taki twardy" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
A ja coraz mocniej zaczynam napierać na Twój tyłeczek ocierając się o niego.. Masuję piersi mocno je ściskając.. jeszcze raz polewam trochę olejku na tyłek a on spływa między pośladkami prosto na cipkę, kładę na nią dłoń i rozsmarowuję po niej olejek nie rozchylając skrzydełek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poruszenie spadaj na @ rzygać się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm moje ciało drży z podniecenia i od Twojego dotyku. Cipka mokra i gorąca, pulsuje coraz bardziej :P Kołyszę biodrami mocno się o Ciebie ocierając i jęczę cicho. Bardzo pragnę poczuć Twojego twardego k****a między udami. Jestem podniecona i rozpalona TAM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Spokojnie, powolnymi ******* masuje cipkę skupiając się na jej górnych rejonach :P Druga ręką daję klapsa, i szybkim ruchem wsuwam ją pod koszulkę.. ściskam pierś ale krótko bo wyjmuję ją i wsuwam palca do Twoich ust.. Twoje ssanie palca i wodzenie językiem wokół niego tak mnie podnieca, że nie wytrzymuje i zsuwam z siebie bokserki.. K***s wyskakuje jak sprężyna, chwytam go w dłoń i klepię nim po tyłeczku.. potem ocieram się nim o błyszcząca cipkę aż robi się śliski od olejku.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P***b ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obornikiem wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny poruszenie tu wali konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak... zachłannie ssę Twój palec jakby to był twardy k***s. Podnieca mnie to jeszcze bardziej. Tak bardzo pragnę, żebyś mi wsadził twardego k****a, że jestem bliska szaleństwa. Gdy uwalniasz go z bokserek i takim gorącym dotykasz pośladków i cipki to z moich ust wydobywa się głośny jęk.... Pieprz mnie nim... Wsadź mi tego k****a w mokrą cipkę i pieprz mnie. Już, teraz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza ty obleśna gnido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mój twardy k***s pręży się do Twojej cipki.. Masuję dłonią łechtaczkę.. pocieram nią cipkę rozchylając skrzydełka.. mokre śliskie wargi przesuwają się między moimi palcami.. Chwytam w dłoń k****a i nakierowuję go na cipkę, pocieram ją nabrzmiałą głowką i wsuwam go do środka od razu czując rozkosz jaką daje mi Twoje gorące i mokre wnętrze.. Mmm..zaczynam poruszać biodrami wsuwając go coraz głębiej, głaszcze Cię po biodrach i tyłku, daje mocnego klapsa szybko poruszając się k*****m w Twojej gorącej cipce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm mocno wypinam tyłek dla Ciebie. Biodra niecierpliwie się kołyszą... Wchodzisz we mnie mocnym pchnięciem a moja mokra cipka mocno obejmuje k****a moim gorącym wnętrzem. Klaps w Tylek sprawia, że zaczynam rytmicznie i szybko poruszać biodrami. Mocno napieram na k****a. Czuję jak porusza się we mnie. Jak wychodzi i wchodzi i z każdym Twoim mocnym pchnięciem z moich ust wydobywa się jęk. Czuję Twoje dłonie na moich biodrach. Mocno mnie za nie trzymasz i dociągasz do siebie. Kładę swoją dłoń na Twojej i powoli posuwając ją, naprowadzam ją miedzy moje uda...Palcem zaczynasz masować łechtaczkę. O tak! Jest mi tak nieziemsko dobrze. Jęczę podnieconym głosem abyś mnie pieprzył i nie przestawał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty głupia k****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Taak, napieram na Twoje ciało, mocnymi pchnięciami wsuwam twardego k****a rozpychając Twoją cipkę a szybkimi ******* palca drażnię łechtaczkę.. Teraz złączonymi palcami klepię po łechtaczce nadal mocno Cię posuwając.. Wysuwam penisa, jest strasznie mokry od Twoich soków.. klepię nim w tyłek, pocieram nim o cipkę.. szybkim ruchem wsuwam go z powrotem w cipkę i zaczynam Cię posuwać, dłonią zgarniam Twoje włosy, obkręcam je wokół ręki i ciągnę do siebie ostro i mocno Cię pieprząc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm wiesz co lubię i co sprawia mi przyjemność :P Rżnij mnie mocno. Pragnę czuć jak Twój k***s wchodzi w cipkę cały. Uwielbiam czuć gdy mnie wypełnia, gdy rozpycha moją cipkę. Jestem mokra tak bardzo, że całe Twoje jądra są mokre od moich soków. Twoja dłoń wpleciona w moje włosy pociąga moją głowę tak, że ciało wygina się w łuk a Twoje pchnięcia są coraz bardziej ostre i dzikie. Jęczę głośno, coraz głośniej. Przestaję panować nad ciałem. Jestem coraz bliżej orgazmu i z każdym Twoim pchnięciem jestem coraz bliżej spełnienia. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poruszony debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Rżnę Cię ostro i dziko.. rozpycham twardym k*****m cipkę.. ciągnę włosy do siebie a sam się mocno odchylam do tyłu tak, że łączy nas tylko mój k***s w Twojej cipce.. posuwam Cię tak mocno, daję siarczystego klapsa, Twoja dupcia faluje po moim uderzeniu a po chwili pojawia się na niej czerwony ślad mojej dłoni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×