Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lubie sie masturbowac

Polecane posty

O taak! Rżnij mnie mocno i dziko. Czuję jak Twój k***s wypełnia moją mokrą cipkę. Jest twardy tak bardzo...wiem, że zaraz eksploduje. Szybciej napieram biodrami. Dajesz ni klapsy w wypięty tylek ciesz mocniejsze, a Twoja dłoń wpleciona we włosy mocno mnie za nie pociąga.Na moim tyłku pojawiają się czerwone palce od Twoich klapsów mrrr lubię gdy wymierzasz mi klapsy... Jęczę głośno bardzo. Dochodzę....nie przestawaj mnie pieprzyć...daj mi orgazm pieprząc mnie ostro i mocno. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sp******laj suko nie myta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Pieprzę Cię mocno czując jak Twoja cipka zaciska się w falach rozkoszy na k*****e który nieustannie ją wypełnia ociera jej gorace wnętrze.. Mój k***s też już jest nabrzmiały do granic a chcę Ci jeszcze zerżnąć buźkę więc daje Ci klapsa dając znak żebyś się odwróciła.. przekręcasz swoje ciało a ja trzymając penisa w dłoni oklepuję nim Twoje usta i język, potem wsuwam go do Twoich ust i poruszam biodrami a Ty mocno obejmujesz k****a swoimi wargami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm wysuwam język i twardym k***sem uderzasz w niego, a po chwili obejmuję główkę wargami i zaczynam go ssać... Sunę ustami po k*****e coraz niżej, biorąc k****a do buzi głęboko :classic_cool: Zaczynasz poruszać biodrami i pieprzyć mnie w usta. Czuję jak główka uderza o moje gardło. Krztuszę się nim tak, że ślina cieknie mi na piersi. Mocno ssę i liżę k****a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnido główka uderza ci o gardło? Nadstaw ryja to też ci wsadzę suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Przytrzymuję Cię za głowę i pieprzę Cię w usta szybko poruszając biodrami.. Wsuwam go po same gardło dociskając głowę do swego ciała.. czując Twoje gardło na główce nachodzi mnie fala goracej rozkoszy więc szybko zaczynam poruszać k*****m w Twojej buzi aż do orgazmu który pulsującymi falami wylewa gorąca spermę wprost w Twoje gardło a ja ciężko dyszę z rozkoszy... Mmm :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrr mocno obejmuję wargami kutasa. Pieprzysz mnie w usta szybko poruszając biodrami. Czuję jaki jest twardy i nabrzmiały. Główka uderza w gardło mocno... Wiem, że zaraz będziesz szczytował i mocno zaczynam ssać w momencie gdy tryskasz w moje gardło gorącą spermą... Mmm spływa delikatnie pieszcząc gardło :classic_cool: Ssę i liżę nie chcąc uronić ani kropli... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poruszony w bokserkach
Mmm zlałem spodenki daj mi suko chusteczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Taak, obliż go dokładnie :P A potem buzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahaha co za k***a nocne debile, weź ty poruszony idioto umów się z tą suką w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oblizuję całego dokladnie i biorę do ust żeby wyssać ładnie :classic_cool: Wyciągam k****a z buzi ...i całuję Cię w usta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mmm, cmokam Cię w usta i wsuwam języczek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orgazmy z Tobą to czysta przyjemność :P Jeszcze mi cipka pulsuje :P A jaka mokra mrrrr :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Mrr.. tzn, że po orgazmie nadawałaby się jeszcze do wylizania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suko umyj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to bardzo do wylizania ciepłym i zwinnym językiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
I miękkim.. iii.. takim wijącym się, zwiedzającym każdy zakamarek.. :classic_cool: delikatnie masującym i drażniącym łechtaczkę :P Ach ta Twoja cipka.. Mrałć! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takim właśnie miękkim i wijącym się...:P Rozchylającym płatki i wsuwającym się w rozpalone wnętrze. Takim masującym łechtaczkę i sprawiającym, że biodra falują a usta jęczą :classic_cool: Ajjjć...aż bardziej mokra się zrobiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziemy spać, zanim moja ręka znowu wyląduje między udami i palce zaczną wsuwać się do tej mokrej cipki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
a mnie drygnął na myśl o moim języczku zanurzającym się w Twojej gorącej i mokrej cipce :classic_cool: uciekajmy spać bo zaraz od nowa się rozbudzimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
ale przed snem jeszcze szóstke z dziewiątką można by było zrobić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjjć ... sprawdziłam jaka mokra jest moja cipka i aż dreszcz mnie przeszedł :P Idziemy spać :classic_cool: 6 na 9 musi zaczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
69 / rób to k****sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Skoro oboje jesteśmy na to gotowi to musi poczekać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zu za
Ajjjć lubię tą pozycje 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poruszenie wbokserkach
Zuza kocham cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi :D Choo ku mnie i utul do snu :classic_cool: Założę majtki , żeby Cię moja mokra cipka nie kusiła :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poruszenie_W_bokserkach
Nie zakładaj, rękę położę na cycuszku :classic_cool: Tulam całym ciałem i cmokam w usta Słodkich snów 😘 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie będę zakładała :P Przecież budzisz się z nabitą strzelbą zawsze :classic_cool: Dobranoc 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×