Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mmmika

ESKULAP BIELSKO BIAŁA

Polecane posty

Gość MoOonniaa
Hany_Hany po zabiegu ubieraja maluszka w szpitalne rzeczy, kilka godzin pozniej biora do kąpania i wtedy dajesz im swoje i tak codziennie przed kapiela przygotowujesz te ciuchy i pampersa. A na sali jestes bez majtek:-) ale koszulka jest w calosci nie taka wiazana:-) takze nie przejmuj sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka14990
Dziewczyny mam pytanie, może któraś z was wie. Czy jeśli dziecko dostanie żółtaczkę to zostaje wtedy w klinice a mamę wypisują czy może można dziecko przywozić na naświetlania? A i jeszcze jedno czy któraś z was będzie rodzić w okolicach 20.03?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska88
Z tego co wiem to mama zostaje z dzidziusem dluzej, po naswietleniach wracaja razem do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska88
Mam pytanie, poniewaz chcialabym aby dr Zalewski przeprowadzil mi cc, czy trzeba podac przy zapisywaniu nazwisko dr ktory chcialabm zby mnie operowal czy to zalezy od tego ktory doktor w dany dzien (mojej cc ) bedzie mial dyzur ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiś86
Ja również dołączam się do prośby o opisanie jakie szczepionki są robione w esku i o czym należy pamiętać po wypisie. Proszę, czy któraś z Was drogie koleżanki mogłaby to opisać???Będziemy na prawdę mega wdzięczne!!!Poród już tuż tuż...a stary wątek znikł...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również podpisuję się pod prośbą o opisanie papierowych formalności, to moje pierwsze dziecko i nie wiem co i gdzie się załatwia, wiem, że akt urodzenia odbieram z USC w Bielsku i co dalej, zgłaszam dziecko u siebie w UM? Zgłaszam dziecko w swojej przychodni? Wyrabiam mu kartę NFZ? Co jeszcze? Czy w eskulpie dostanę książeczkę szczepień? Po skierowanie na badanie słuchu i usg bioderek muszę chyba się udać już do swojego lekarza? Tym chyba też od razu muszę się zająć? Czy przy wypisie poinstruują mnie jakie witaminy mam podawać dziecku? Opiszcie kochane całą procedurę formalności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,czy ktoras z was ma termin na luty i będzie rodzic w eskulapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa mamuśka
Jak odbierzesz akt urodzenia dziecka z bb,to trzeba iść z tym aktem do usc w swoim mieście i do um tam gdzie się wyrabia dowody wydział spraw obywatelskich w swoim mieście i zgłosić ze dziecko się urodziło zeby wyrobić pesel dziecku,w naszym przypadku USC z bb powiadomił wszystkie urzędy i tylko szliśmy po odbiór nr pesel, książeczkę zdrowia dają w eskulapie, tam już jest zapisane jakie szczepienia były robione. Z wypisem i książeczką trzeba iść do przychodni i zapisać dziecko do wybranego lekarza w tym samym dniu juz wiedziałam kiedy przyjdzie położna. Przy drugiej wizycie położnej dostałam skierowanie na kolejne szczepienie. Aby zrobić dziecku badania słuchu trzeba mieć skierowanie od lekarza,do którego należy dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa mamuśka
Na wypisie z eskulapia zapisane będzie jakie witaminy podawać dziecku do 3 mies. a jakie po tym czasie. O wszystkim wam tam położne powiedzą.Ogarniecie to z pomoca tatusiów, bo samej ciężko biegać po urzędach z noworodkiem :-) ja to wszystko zostawiłam na głowie męża :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin z om na 14 luty...a jutro mam przedporodową, także się okaże co i kiedy mnie przyjmą. Nie ukrywam, że chciałabym rodzić naturalnie ale to mi pewnie jutro wszystko powiedzą co lepiej:-) A własnie jeśli chodzi o poród naturalny, to czy czekają aż coś się zacznie dziać, czy tez wyznaczaj termin kiedy trzeba się zgłosić i wywołują poród??? Wie któraś może jak to wygląda??? "nowa mamuśka" dziękujemy serdecznie za odpowiedź, teraz już mniej więcej wiemy jak to wygląda:-) Tatusiowie będą musieli troszkę pobiegać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam z om na 13.02 , to mój trzeci poród będzie, oby dwa byly w eskulapie i jestem mega zadowolona. Wyznacza termin na ten z okresu ale pewnie każą przyjechac wcześniej czy cos sie nie dzieje,jakby bylo juz jakieś rozwarcie lub lekkie skurcze to zostawiają i wywoluja poród,przynajmniej ja tak mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny:) ja dopiero termin na 26.06 ale juz do Was zaglądam i 3mam kciuki za udane porody. To bedzie moja trzecia cesarka w esku: jedna w 2011 druga w 2013 takze tez służę pomocą :) moze któraś miała 3robione i ma jakieś wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobraWrozkaa
Ja także dziękuje Nowa Mamuśka za tak cenne informacje odnoście formalności :) Dziewczyny ponawiam moje pytanie, czy któraś z Was ma może wyznaczony termin cc na 15 stycznia do dr Zalewskiego? jestem ciekawa ile nas w tym dniu będzie, ja mam być na 7.30, więc pewnie będę pierwsza. Dajcie znać proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiś86
Jeszcze mam tylko pytanie odnośnie tych szczepionek??Jakie są stosowane w esku...? Nadal jest wielka afera z tymi szczepionkami...możecie coś polecić w tej kwestii? To jest moja pierwsza dzidzia i dlatego tyle pytań:-) "Gość dziś " dziękuje za odpowiedź:-) A byłaś już może na wizycie przedporodowej?Teraz też rodzisz naturalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak teraz tez naturalnie, na wizycie nie bylam i nawet sie jeszcze nie umowilam. Jak bylam w zeszlej ciąży na wizycie w 36 tygodniu to sie dziwil manderla czemu tak wczesnie przychodzimy na wizyty przedporodowe skoro oni maja ocenic przygotowanie do porodu, wiec tym razem pójdę koncem stycznia na wizyte,ale chcialabym do doktor wyszkowskiej, nie wiem czy przyjmuje i mozna z nią rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lili
Szczepionka Hepavax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem własnie umówiona do pani dr Wyszkowskiej. Prowadzi całą moją ciążę. Jak dzwoniłam w zeszłym tygodniu żeby umówić się na wizytę przedporodową to pani w rejestracji zapytała mnie czemu tak późno...i szybko mnie umawiała na jutrzejszy termin. Sama się zastanawiałam, przecież to jeszcze troszkę czasu jest:-) Jutro po wizycie wszystko opiszę...nie wiem czy pani dr będzie przy porodzie czy ktoś inny, pewnie wszystko mi jutro powie co i jak ale byłoby super gdyby była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) Za wszystkie mamuski trzymam mocno kciuki !! Ja na wizyte przedporodowa jestem umowiona na 23 lutego do doktora Zalewskiego. Mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gliwiczanka80
Ja tez mam wizyte na 23luty na godz.14 i tez u dr.Zalewskiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem po wizycie. Wszystko ze strony lekarzy w jak najlepszym porządku. Fachowo, konkretnie...nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani dr Wyszkowska przebadała mnie: najpierw rozmowa, potem badanie szyjki i następnie usg.Jak zwykle pani dr uśmiechnięta i miła, świetny lekarz. Następnie była wizyta z dr Witkowskim...również bardzo rzeczowy lekarz, widać że wkłada całą swoją troskę o pacjenta. Od tego dnia gdyby się coś działo, nie ważne o jakiej porze dnia czy nocy mamy do niego dzwonić...nawet po porodzie mówił że jego numer tel. jest zawsze dostępny. Tłumaczy wszystko od momentu przyjazdu...co i jak wygląda. Wydaje mi się że to na prawdę dobry wybór...tylko oby dotrwać. Ja niestety mam małe problemy, gdyż zaczyna mi skakać ciśnienie i pojawiło się białko w moczu:-( Nie wiadomo czy dotrwam aby zawitać na rozwiązanie w esku...gdy mi to białko wzrośnie trzeba będzie jak najszybciej ciąć...oby tylko dzidzia była zdrowa:-( Czy któraś z Was miała taki przypadek jak ja, czy znowu jestem wyjątkiem od reguły??:-( Aha no i dla tych co chcą rodzić naturalnie, to jest tak jak pisano wcześniej, jeśli do terminu porodu nic się nie dzieje, to 2 dni przed tym terminem z om przyjeżdża się na konsultację, już bezpłatną i wtedy podejmują decyzję, czy jeszcze czekać, czy może już wywoływać poród. Mam nadzieje, że to w miarę dobrze opisałam, gdyby coś proszę pytać zaglądam tu codziennie także na pewno odpiszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska88
Ponawiam pytanie ,dziewczyny które już są po wizycie przedporodowej - czy samemu sie wybiera lekarza ktory bedzie przeprowadzal cc, czy to niestety nie od nas zależy? Chciałabym aby dr Zalewski mnie operował czy mam to podać przy zapisywaniu na wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska88 ja wprawdzie jestem przed wizyta, ale jak dzwonilam zeby sie umowic to PAni mnie zapytala czy chce do doktora Zalewskiego czy MAndreli. Tak wiec wybor napewno masz ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hany_hany
eska88 jak najbardziej, gdy zadzwonisz to się umów do konkretnego lekarza. Ja mam wizytę 21.01 i tak właśnie zrobiłam, z resztą Pani, która odebrała telefon sama o to zapytałam. Żaden problem, pacjent ma zawsze prawo wybrać lekarza, zwłaszcza na wizytę prywatną :) Powodzenia. A na kiedy masz termin z om?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobraWrozkaa
Eska88- dokładnie tak jak napisały dziewczyny, masz wybór co do lekarza. Ja dzwoniłam końcem listopada umawiając się na wizytę przedporodową na 16 grudnia. Sama przy zapisie zapytałam Pani, czy mogłabym od razu umówić się do dr Zalewskiego, bo na nim mi zależy, jeśli chodzi o rozwiązanie ciąży. Pani mnie zapytała czy myślę o sn czy cc, ja że cc właśnie, a ona że skoro tak to właśnie miała mi zaproponować dr Zalewskiego albo Maderle :) także wybór na szczęście jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska88
Bardzo dziekuje Wam dziewczyny za informacje;) Ja mam termin na 15 maja, ale już zaczynam myśleć powoli o cc w eskulapie. Troszke mnie martwi to ze podobno nie posiadaja odpowiedniego sprzetu dla maluszka, w razie czego jakby byly jakies komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmika
Witam wszystkie mamusie:) Ja także juz po.. mam mają malutką przy sobie. CC miałam 3.01 i już w poniedziałek 5 stycznia miałam wypis do domu :) czuję się świetnie - macica od czasu do czasu daje o sobie znać - ale ibuprom max wystarcza:) Pokarm dopiero dostałam w 5 dobie więc dosyć późno... ale najważniejsze że już jest:) POLECAM Eskulap z całego serca ! fachowa opieka, świetne pielęgniarki , przemili lekarze:) Dr Zalewski mistrz szycia :) SAME PLUSY :) Oraz korzystając z okazji serdecznie ściskam MOJĄ SUPER POMOCNĄ I PRZEMIŁĄ LOKATORKĘ Z POKOJU -Paola buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska88
Mmmika - może troche głupie pytanie ale prosze napisz czy podawanie znieczulenia jest bardzo bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gliwiczanka80
Gratuluje coreczki :-) Super ze wszystko poszlo dobrze i ty i malutka czujecie sie dobrze uff jak ja bym chciala miec to juz za soba.Przy corce w ogole sie nie balam porodu i szlam z pozytywnym nastawieniem ale po prawie trzech dniach meczarni nie mialam juz nawet sil plakac z bolu i stad teraz wybor cc Kasik skoro masz pol godz po mnie to na pewno sie zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×