Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mmmika

ESKULAP BIELSKO BIAŁA

Polecane posty

Gość Paola05
Cześć GośćAgg, Dobrze, że trafiłaś znowu na forum:) Mój maż będzie tylko 2 godzinki po porodzie i do domku. Musi się opiekować naszym synkiem:) Z tego co wiem to po operacji mąż może być 2 godziny. Pozniej już wszyscy przychodzą w godzinach wyznaczonych przez Eskulap. A Ty bierzesz pokój z mężem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgg
Paola nie bierzemy osobnego pokoju, mąż będzie dojeżdzał :) czyli może nam się trafić wspólny pokój? bo tam są chyba 2-osobowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy od 2015r maja mieć kontrakt NFZ na porody, bo tak podobno miało być, wiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgg
z tego co na wizycie dr mówił to oni o kontrakt z nfz się już nawet nie starają bo i tak już mają duże obłożenie . Moim zdaniem: myślę że bardziej opłaca im się wykonywać swoją pracę "prywatnie" bo z nfz na pewno takich kokosów nie mieli co obecnie zarabiają :) jak mieli kontrakt to często się zdarzało że było tyle rodzących że brakowało lekarzy i odsyłali karetką do najbliższego szpitala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoOonniaa
Dzien dobry:-) My juz po:-) cesarke mialam w poniedziałek, przyjechalismy o 10, najpierw papierki i wplata, pozniej ktg i zalozenie wenflona, na sale pojechalismy o 11, 11.35 malutka juz byla z nami, 10pkt, 52cm i 2950:-) mnie zszywali, ja wzieli do badania (tu sie zdziwilam, bo kiedys najpierw mi pokazali mlodego a potem wzieli, teraz przyniesli dopiero po, ale caly czas byl z nia tata. Mnie pozszywali i o 12 juz bylismy na sali. Bylam chyba jedna na calym oddziale:-) mala wzieli do kapania przed 16, a ja o 18 wstalam wziac prysznic, bolalo troszke, prawdziwy bol byl we wtorek, ale to zaraz:-) w pierwsza noc pielegniarki pytaly czy wziac mala, ale czulam sie bardzo dobrze, mala grzeczna wiec nie widzialam takiej potrzeby. Ale przychodzily w nocy i pytala czy cos nie pomoc itp, bardzo mile. Ogolnie wszystko procz kapieli robilam sama przy malej, z wlasnej woli:-) We wtorek macica zaczela wracac do swoich rozmiarow, co wywolywalo masakryczne skurcze, zwlaszcza przy karmieniu, caly dzien i cala noc nie do wytrzymania:-( na szczescie dzis juz przeszlo, wyszlismy rowno 12 tak jak zakonczylo sie ciecie w poniedzialek. Wszystko super, oprocz tego wczorajszego bolu;-) w razie pytan, chetnie odpowiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak to faktycznie jest z tym NFZetem bo wcześniej pojawiały się informacje,ze eskulap ledwo "przędzie" i że będą go zamykali a teraz,ze\ nie chcą się starać o kontrakt z NFZetem bo mają duże oblężenie....Jak mają to super,niech się im dobrze wiedzie.Oby tylko za bardzo cen nie podnosili żeby nie dobiła cesarka do 7tysięcy jak na łubinowej w k-wicach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAg
Jak dla mnie, płatność to plus- przynajmniej mam pewność że będzie miejsce, zresztą cc na życzenie nikt by mi nie zrobił na nfz więc nie muszę "kombinować" jak to niektóre dziewczyny i jest dobry personel. W nfz-cie jak narazie na nikogo "normalnego" nie trafiłam. Jak widać działa zasada "płacę wymagam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAg
gość 18.56 na forum Łubinowej piszą dziewczyny że koszt cc to 4,600zł a nie 7tyś czyli jeszcze znośnie (info z kwietnia-nie wiem jako obecnie cenowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronce szpitala na łubinowej pisze,że koszt cięcia cesarskiego to 7tysięcy tak wiec stąd mam te informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paola05
gośćAgg To super:) Może trafi nam się pokój razem! A o której będziesz w Eskulapie w poniedziałek?Ja mam być już na 8. Dziewczyny, które mają termin na początek stycznia...DOTRWAŁYŚMY w dwupaku do Nowego Roku:)Szczęśliwego Nowego Roku Drogie Panie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgg
Mam byc miedzy 8/9 ;) zalezy o ktorej dojade bo mam ok 45km, ale zasp nie ma wiec chyba szybko sie uwiniemy. Szczesliwego nowego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska88
Anulka i Majóweczka ja również mam na 15 maja termin;) Oczywiście rozważam cc, myślę że zdania już nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ile kosztuje wizyta przedporodowa i czy po niej można się wycofac z porodu w klinice. Chce rodzic sn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska88
Mój to jest pierwszy dzidziuś, boje sie porodu sn, ze względu na ból jak i możliwość różnych komplikacji w czasie porodu. Dlatego zdecydowałam sie na cc w eskulap. Napewno po zabiegu tez odczuwa się bol, jak to koleżanka wyżej opisywała ale jak już bede miała dzidziusia przy sobie to napewno dam rade ;) ;) Nie rozmawiałam na ten temat jeszce z moim lekarzem prowadzącym, więc nie wiem jak zareaguje , ale chyba nie powinnien negować mojego pomysłu;) A wy dziewczyny jesteście z okolic Bielska czy gdzies dalej.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmika
gośćAgg witamy !! dobrze że doszukałaś się nowego wątku i że dotrałayśmy do 2015 !!!! jupi:) ja już poleguję bo zostały tylko te 3 dni do poniedziałku wolałabym n ie jechać na wariata!:) jak się czujesz? jakieś objawy? stresik jest? ja mam cc 2 dni przed terminem z tąd obawa że może sę coś zacząć- na razie brzuch jak skała i czasem pobolewa w dole ale skurczów żadnych nie ma :) Paola05 już tylko trzy dni.. tatam :) jak się czujesz? dzwonisz tam dziś na która masz być ? bo jak widzę jesteśmy trzy ciekawe co z tymi zapisanymi dwiema mamciami czy dotrwały ? POZDRAWIAM WAS PONIEDZIAŁKOWE PAKIECIKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmika
MoOonniaa GRATULUJĘ !!!!!!! My z dziewczynami jak widzisz dotrwałyśmy do 2015 roku :) A Ty za to juz jesteś ze swoim szczęściem w domku :) papiery będziesz odbierać za tydzień przy ściąganiu szwów ?czy załatwiał mąż jak byłaś w Esku? jak blizenka ciągnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj wizyta przedporodowa to koszt 250 zł zapisuję Cię anestezjolog- szef już na dany dzień lecz nie musisz nic więcej płacić - bo własnie nie wiadomo czy zdecydujesz się ostatecznie rodzić w Esku. Wizyta przedporodowa nie jest decydująca o wyborze szpitala - także spokojnie :) Tę sumę 1800zł za sn lub 2300 zł za cc wpłacasz w dniu porodu jak przyjedziesz do kliniki :) bierzesz ze sobą torbę z rzeczami, kasę , kartę ciąży + orginał grupy krwi, i wynik GBS oraz dobre nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgg
Mmmika tez takie obawy mialam bo tez na7go, ale od 24 w nocy w sylwka juz tancowalam :p teraz ogarniam zaniedbany przez moje lezakowanie dom- tyle juz wytrwam mysle. Jestem spokojna i juz nie moge sie doczekac :D ja tam nie bede dzwonic skoro jestem druga a Paola nie urodzila przed to pewnie nic sie nie zmienilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowniczka2015
Eska88- ja mam do BB obecnie ok 30 km. Więc jeszcze znośnie;-) Po sn doszlam ekspres do siebie dlatego , chce znowu tak rodzić. Chyba że wiadomo lekarz zdecyduje inaczej. Ile wczęsniej byłyscie na tej wizycie przedporodowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgg
Majowniczka, wizytę miałam 2go grudnia, cc mam teraz w poniedziałek-5tego stycznia ;) a dzwoniłam się umówić na wizytę przedporodową w listopadzie ok 5-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoOonniaa
Papiery wszystkie odebralam od razu:-) ja bym nie dotrwala bo juz mialam rozwarcie jak przyjechalam do esculapa, ale ciesze sie bardzo ze juz po i mam ja przy sobie:-* a Wam powodzenia, oby wszystko poszlo sprawnie i bez bolu, a dzieciaczki byly zdrowe i sliczne:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgg
Moonia a co z tymi badaniami metabolicznymi które wykonują po 48h?(pisze o nich na tej kartce z rzeczami do porodu, z drugiej str) dostaje się od razu wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty842
Majowniczka Jeśli jeden poród sn masz już za sobą (i to bez zzo) to gwarantuję ci,że jeśli zdecydujesz się na poród w esku (ze zzo) to będziesz bardzo zadowolona! Ja też pierwsze dziecko urodziłam sn (bez zzo) -dało się przeżyć choć nie powiem,że było lekko...A drugie dziecko urodziłam w esku sn w zzo i tego nawet nie da się porównać! Jak się już przeżyło poród bez znieczulenia to widać jaka różnica jest kiedy rodzi się w znieczuleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eska88- ja mam do BB 35km, więc nie tak daleko. Pierwsze dziecko rodziłam sn w escu z zzo, nie wyobrażam sobie rodzić bez znieczulenia. Chciałam rodzić z Biernackim bo do Niego chodzę na wizyty i pytałam Go czy nie da się załatwić jakoś w wojewódzkim znieczulenia, ale on powiedział że nie ma szans niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska88
Czyli na wizyte przedporodową wystarczy 2 miesiące przed porodem się umowic? A jak jest po cc, przez cały pobyt w szpitalu podają razie czego środki przeciw bolowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoOonniaa
GoscAgg to badanie pobierali przed samym wypisem ze stopki a wyniku nie dostalam wuec pewnie przy szwach, mam tylko naklejke w ksiazeczce ze pobrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mooonia Jeśli chodzi ci o pobieranie krwi na "fenyloketonurię" to raczej wyniku nie dostaniesz.Mi powiedziano tak,że jesli coś będzie nie tak to przyjdzie mi pocztą karteczka do domu a jesli wszystko będzie w porządku to wtedy nic nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×