Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorkapytania

Choroby i wady, pochwalcie się!

Polecane posty

Gość gość
Depresja, fobia spoleczna, zaburzenia osobowosci, dda, skolioza, plaskostopie, cellulit i rozstepy na tylku (od stresu) zaparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkapytania
Do gość jak masz zamiar nabijać sie z czyiś chorób to możesz isc, bo zauważ, że możesz kogoś tym ranić. Na przyszłość przed napisaniem podobnego komentarza radze użyć wujka Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie wkładać palec do pupy i go wąchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem DDA z fobią społeczną, mam halluksy, piersi rozmiaru ledwie 65A :( zerowe libido, częste bóle na odcinku szyja-ramiona, i to czasem takie że krzyczę z bólu i leki biorę ; moje wady to papierosy oraz obżeranie się ciastkami oreo - jestem od nich uzalezniona chyba bo zjadam codizennie minimum 3-4 ianczej jestem nerwowa. a i kawa rano, do 10 rano musze mieć już 2 mocne wypite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trądzik,wada wzroku,nos jak u świni,rozdwajające się końcówki,dysleksja,dyskalguria....woow ulżyło mi trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dyskalguria" ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkapytania
Wiem, że może nie powinnam, ale trochę cieszę się, że nie jestem sama, że inni ludzie też maja po kilka (-nascie) chorob, kompleksow itp. Zawsze myslalam, że skoro mam fobie społeczną to mam trudniej, a w dodatku moje inne przypadlosci.... to juz katastrofa... ale staram się nie poddawać. Życzę wam wszystkim abyscie byly szczesliwe i przedewszystkim wyzdrowialy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obgryzam paznokcie i nie mogę przestać :( w dodatku jestem alergikiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowniez mam pochwice :( grube uda, trądzik, jestem nerwowa.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krzywy kręgosłup, krzywa klatka piersiowa, wada wzroku.,beznadziejne zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerwowa, za duzy nos, zez co prawda juz wyleczony ale byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam jakies 10 kg za dużo, zaczelam dzis z nimi walke :) do tego brzydka twarz i koszmarne piersi. Jestem bardzo leniwa :( mam alergie wrodzona na prawie wszystko na co można mieć alergie.. Kiedyś tez mialam astmę ale sie wyleczylam. A i jeszcze wada wzroku astygmatyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dystonia szyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie cyce 10 kg za dużo dłubanie w nosie napuchnięta morda fobie wszystkie możliwe nietolerancja ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jedynie nie podobają się moje piersi. Są (moim zdaniem) za duże (70C) i trochę obwisłe. Kiedyś nie podobał mi się mój nos ale teraz już go lubię :) No i jak zgubiłam kilka kg to teraz się bardziej sobie podobam. Miałam też anemię ale się wyleczyłam już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chude i krzywe nogi wielkie stopy oponka wokół bioder brzydkie krzywe zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt mnie nie przebije chyba :) -uzaleznienie od fajek, fast foodow, alkoholu i seksu. -depresja, nerwica natrectw -garbie sie okropnie przez co brzuch mam jak ciezarna (nie raz mi gratulowano), krzywy kregoslup, tradzik na twarzy,dekolcie i plecach, rozstepy na udach, male cycki w dodatku nierowne. A co najlepsze wielu facetow uwaza mnie za atrakcyjna :) skrzetnie ukrywam niektore wady. Nadrabiam przebojowoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chamska. To moja najwieksza wada. Ludzie mnie lubia, ale twierdza ze jestem zbyt szczera. A jesli chodzi o ciało to bardzo pocą mi sie stopy, śmierdzą i zanim pojde do kogos to szoruje je jak nienormalna. Dbam o higienę, ale tych stop nie moge wyleczyć. Stosowałam wszystko, ale nic nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najpoważniejszym problemem były halluksy. :D Wyglądały naprawdę ohydnie. Dopiero operacja poskutkowała. Gdyby ktoś tu borykał się z takim samym problemem, to polecam HalluxCenter w Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×