Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu z Czubaszek robią w tvn intelektualistkę

Polecane posty

Gość gość
Proszę jeszcze zwrócić uwagę, że zupełnie poza tematem, wrzuca coś, co jest faktem, jakimś problemem, ale nie wiąże się z tematem, (oczywiście on teraz będzie się upierał, że historia Chorwacji pod rządami faszystów, to niezwykle istotna sprawa w kontekście KK w PolscexxA to tylko prymitywna manipulacja bo sprawę kk podałem jako przykłąd na podkopywanie autorytetu co zaznaczyłem na poczatku swojego postu....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
Mnie Pavelić tak samo przeszkadza, jak tobie nieosądzony Kiszczak I Jaruzelski :D Onanizujesz się zasranym Paveliciem, bezrefleksyjnie, bo z czegoś ten specyficzny układ z KK, wynikał, gdy masz obok komunistycznych morderców, którzy tłukli księży na potęgę. Ale tobie to nie przeszkadza, bo tu się nie da przywalić w tym kontekście KK :D Jesteś kiep i to straszny kiep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat to fakt, ze sie przyznala, wyznala prawde...chociaz ? mamy dowody, ze byla wogle w ciazy, moze nigdy nie byla i robi tylko wokol siebie szum, a ludzie wszystko łykają niczym pelikany... nawet jesli jednak wyznala prawde, to nie znaczy, ze jej inne przekonania i madrosci ktorymi sypie z rekawa sa prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym, że jest durniem, ma też taką konstrukcję psychiczną, że cieszy go destrukcja. Bawi go, że niszczy. Taki z niego mały młotekxxZamiast merytorycznych argumentów obrażanie rozmówcy.Typowe dla prawicowo moherowej hołoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
a Wyszyński bla bla bla a Glemp nie wysłał Popiełuszki do Watykanu bla bla bla zawsze, na każde słowo masz wrzutkę :D ty myślisz, że ludzie tego nie widzą :D i znów musiałbym zacząć gadać o tym co Wyszyński powiedział, dlaczego, że był stary, że może już nie rozumiał, ale Wojtyła już rozumiał i tak dalej i dalej aż znów coś wrzucisz BĘCWAŁ JESTEŚ POMIMO SWOJEGO WIEKU DUREŃ niestety a w PRLu budowano kościoły produkowano dewocjonalia :D jak również wsadzano szpicli do seminariów mordowano księży i świeckich katolików uwięziono prymasa i tak dalej i dalej ale Pavelić, ale Tiso, ale konkwista, ale nawracanie mieczem, ale wyprawy krzyżowe, ale przed wojną ksiądz Pirożyński pisał głupoty, bo Boy go wyśmiał, ale Kiszczak to Glempa szanował, ale to i tamto zawsze coś KRETYNIE wrzucisz, byle rozbić rozmowę :D działasz dokładnie jak TVN i reszta tego ścieku teraz możesz sobie napisać odpowiedź :D bez czytania wiem, co napiszesz ale tak po prawdzie, to erekcji już nie masz :classic_cool: (to taka moja wrzutka :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast merytorycznych argumentów obrażanie rozmówcy.Typowe dla prawicowo moherowej hołoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie językiem łapie muchy jak mówi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
Zamiast merytorycznych argumentów obrażanie rozmówcy. Typowe dla prawicowo moherowej hołoty... Na merytoryczne argumenty to ty nie odpowiadasz. Ty je wyśmiewasz. Ja ciebie nie obrażam, ja ciebie OPISUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowo hołota jest obraźliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze, na każde słowomasz wrzutkę smiech.gifty myślisz, że ludzie tego nie widząxxxMam nadzieję, że widza, że wszystko co napisze ma potwierdzenie w rzeczywistości czyli.. Pisze prawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowo hołota jest obraźliwexxJest ale tutaj dokładnie określa tego typu ludzi a więc nie jest obraza a nazwaniem faktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na merytoryczne argumenty to ty nie odpowiadasz. Ty je wyśmiewasz. Ja ciebie nie obrażam, ja ciebie OPISUJĘ xxNo to sprawdźmy.Na który merytoryczny argument nie odpowiedziałem w tym temacie.Zacytuj i krótko uzasadnij...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Te inwektywy skierowane pod moim adresem, sa z powodu tego co powyżej.Ja potrafię uzasadnić własne słowa a ty nie i dlatego tak "cie boli" moja osoba...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
Nie może mnie obrazić ktoś, kogo nie szanuję, nawet nie znam osobiście. Gdybym cię znał, to bym ciebie publicznie zgnoił w rozmowie, tak jak już nie raz robiłem z takimi popłuczynami po PRL. Wystarczy wam nie pozwolić oderwać się od tematu, to się obrażacie i uciekacie. Ale do tego najlepsza jest rozmowa bezpośrednia, gdzie nie miałbyś takich możliwości skakania tu i tam, uciekania przed trudnymi pytaniami. Tutaj po prostu uciekasz, pomijasz, wrzucasz, KŁAMIESZ. Ja wiem, że ty się obracasz w kręgu podobnych sobie, więc nawet nie zaznajesz rzetelnej konfrontacji, myślę, że nie jesteś do niej zdolny. Czytałem niejedną polemikę z tobą i nigdy, ale to nigdy, nie jesteś rzetelny. Jesteś typem redaktorka punktaka, który wyciąga to co mu pasuje, kontekst olewa i punkcik po punkciku demaskuje :D Vide Morozowski z Sekielskim, Żakowski i tak dalej. Ten sam poziom i te same metody. Jachowicz, to by cię jednym palcem zgniótł po minucie rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię Kwiatki przepraszam w jednym z linków powyżej napisałem zupełnie nieświadomie Super Kwiatki za późno pojąłem gafę mam nadzieję ,że się nie gniewasz. Ja jestem pochłonięty bez reszty innymi tematami ale Twoje poglądy pokrywają się w 100% z moimi ale wprawdzie pienie się oglądając w mediach tych ludzi i nigdy nie mylę się w ocenie ich postaw to nie mam tyle czasu aby tak sprytnie opisać te postaci jak ty to uczyniłaś.Rozumiem brak daty ale szkoda bo to co z nią czynię jest naprawdę wielkie i nie ja tu tracę.Ale może chociaż podaj jakim jesteś znakiem zodiaku?Jestem 3,5 roku na Kafeterii i po raz pierwszy trafiam na sensowne teksty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
Dobra, miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli standard.Zamiast merytorycznego ustosunkowania się do mojego postu następuje próba obrażenia a potem paniczna ucieczka w półprzysiadach z obowiązkowym przytupywaniem nóżka prawą...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię kwiatki mądrze pisze. Ludzie mają podobne IQ, błędem jest nazywanie kogoś głupcem, po prostu ten ktoś posiada inne zdanie. Głupcem można nazwać tego, kto ślepo powtarza frazesy nie posiadając własnego zdania, a opinie kształtuje na podstawie sposobu ubierania czy zasobności portfela opiniodawcy. I pamiętajmy, że każdy medal ma zawsze dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupcem można nazwać tego, kto ślepo powtarza frazesy nie posiadając własnego zdaniaxxI to niestety określa "kwiatki".Dlaczego?Bo gdyby miał własne zdanie a nie tylko hasełka to potrafiłby bez problemu uzasadnić własne słowa, tak jak ja to potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bredzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatyn masz kobietę? szukam męża, wyjdziesz za mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem żonaty... Ale dziękuję za propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisałam tego pod adresem "lubię kwiatki", tylko Czubaszek. "lubię kwiatki" mądrze ją podsumował/a na pierwszej stronie tego tematu. Natomiast miło widzieć, że nawiązała się jakaś dyskusja "na poziomie", że się tak wyrażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, podobają mi się również Twoje wypowiedzi, chociaż czytam ****ardzo wybiórczo (niestety). Moim zdaniem TVN ma swoją misję, osobiście unikam tej stacji, jest dla mnie zbyt agresywna w propagowaniu swoich poglądów i zbyt gwałtownie usiłuje zmieniać światopogląd konserwatywnych Polaków. Faktycznie w większości są to satyryczne, wręcz prześmiewcze metody, mające umniejszać siłę tradycji i wiary, zwłaszcza w oczach młodych ludzi, którzy dopiero uczą się na czym przysłowiowy "świat stoi". I dla nich zazwyczaj słowa "tradcja", czy "wartość" mają pejoratywne nacechowanie. Z drugiej strony, to co dla jednych jest sufitem, dla innych jest podłogą. Zważywszy na fakt, że jesteśmy krajem bardziej wschodu niż zachodu (względem Europy), obyczaje dawno oczywiste i akceptowane w krajach wysokorozwiniętych u nas będą normą za jakieś 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie akurat TVN i tym bardziej TVN24 niespecjalnie odpowiadają. W ostatnich latach dzieje się tam źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest kwestia podejścia.W ramach oszczedności tak postępuja. To raz.A dwa.Przenosza wzorce z 'zachodnich" tv które nie zawsze się na naszej "glebie" sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie.A my przecież mamy inną mentalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×