Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu z Czubaszek robią w tvn intelektualistkę

Polecane posty

Gość gość
MÓWIENIE PRAWDY W STYLU CZUBASZEK..to po prostu zwykłe chamstwo..bo jak nazwac jej wypowiedziedz odnośnie grycanek,"nie lubie ich, bo nie lubię patrzec na rzeczy brzydkie"xxI...xxTo czemu sama siebie akceptuje, sama też jest brzydalem...taka jest jej tak prawda w oczy.., że innie nie moga byc brzydcy dla niej i nie moze na nich patrzec, ale ona może wygladac jak stara czarownica i jej to nie przeszkadzaxxxCzyli jak Czubaszek zrobi coś takiego to jest CHAMSTWO.JAk to robi "lubie kwiatki" to prawda objawiona...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"lubie kwiatki" występujący tu pod wieloma nickami, posiada moralność Kalego.Co widać, słychać i czuć....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jesteśmy w punkcie wyjścia, ta dyskusja więcej nie wniesie. xxI znowu się nie zgodze.Podałem Ci przykład, że dwie "czyste" informacje mogą w różny sposób oddziaływac na ludzi i nie musi nastąpić manipulacja czy "odpowiedni" komentarz.Punktem wyjścia było co innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto wie, jakie ona ma serio poglady, w koncu satyryczka, moze troche koloryzuje, ja w kazdym razie zgadzam sie z jej hm, osobowoscia artystyczna jesli tak to moge nazwac :D podziwiam ja, ze ma odwage byc soba, niestety wiele kobiet ktore ma poglady jak ona musi sie z tym kryc, bo zostaniemy zlinczowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszła wawcia i załatwiła temat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
To jest mocne :D Kłamstwo, aż oczy bolą patrzeć :D UWAGA! ;) Odnośnie porównania modlitwy do oddawania moczu, Shatyn napisał, wijąc się, byle prawdę ominąć, że: "Porównuje czynności, nic więcej." To ty dodajesz, swoim zwyczajem swoje manipulacje... ;) Ale spryciarz, on porównuje CZYNNOŚCI, nic więcej. No właśnie porównałeś czynności, czyli oddawanie moczu do modlitwy w tym wypadku za człowieka, który zginął w katastrofie. Ale ty nie porównałeś sikania do modlenia, tylko porównałeś CZYNNOŚCI :D Co to jest? Chwyt retoryczny, wywijanie słowami! No kurfa ile razy można tym obracać? :D No, czynności, cóż innego? Tylko, że te czynności mają swój sens i kontekst. Sikanie to fizjologia i nic więcej, jeśli nie sika się na znicze, na ludzi. Modlitwa to akt zupełnie innego rodzaju. Trzeba być albo chamem, albo durniem, albo jednym i drugim, aby te CZYNNOŚCI zrównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
I co się dzieje, gdy Shatyna przyłapiesz na EWIDENTNEJ MANIPULACJI? On na sposób Michnika, oddziela od słów ich znaczenie i zrównuje z uśmiechem, nieprzystawalne sprawy, żeby WYSZYDZIĆ i ukryć swoją manipulację i swoją bezwzględność w osiąganiu celu. Dodaje przy tym, żeby nie było, że taki głupi ;) zarzut o maniupulację :D Sam manipuluje, ale zarzuci manipulację, żeby: 1/ przeciwnika zezłościć :D 2/ zmylić słuchaczy, czytelników 3/ wywołać kolejną awanturkę, gdzie i tutaj uwaga do WAWCI ;) awanturkę, która odwrócić ma uwagę od tego co istotne, która ma poskutkować tym, że się zezłościmy. POWTARZAM CI, ŻE KŁAMIESZ I SZYDZISZ ZRÓWNUJĄC SZCZANIE DO MODLITWY. I mówi ci to, chamie śmieszny, ateista, może agnostyk, który w kościele ostatnio był na pogrzebie bliskiej osoby, który sobie pasjami czytywał Listy z Ziemi Twaina, Boya i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
I jeszcze o następnym pomyśle, przecież nie Shatyna, bo to z góry było podawane, on jest tylko pasem transmisyjnym, tego propagandowego g****a. Chodzi mi o ten PAS RUCHU :D Sytuacja dramatyczna! Żal, gorycz, może i nawet histeria, ale zrozumiała, bo stało się coś strasznego, ludzie chcą się poczuć w grupie lepiej, chcą czuć jedność w swej żałobie, ale nie, kurfa! :D NAJWAŻNIEJSZY JEST PAS RUCHU! :D PAS RUCHU! Jakby nie było policji, straży miejskiej, barierek i kurfa! ŻYCZLIWOŚCI, ZROZUMIENIA! W demokratycznym kraju, w obliczu TRAGEDII, WAŻNIEJSZY JEST PAS RUCHU! :D To jest dokładnie to samo co ze szczaniem i modlitwą. Zrównać dwie rzeczy nieprzystające i w ten sposób OBNIŻYĆ RANGĘ SPRAWY WAŻNIEJSZEJ, SPRAWY POWAŻNEJ. Zginął prezydent, ludzie spiertalać do domów, bo PAS RUCHU jest ważniejszy od waszego smutku, żalu, a w ogóle to się na ulicy tylko idioci modlą, do kościoła won! Oszołomy! Cieszcie się, że jeszcze macie te kościoły! Gdyby to nie była nasza RZECZYWISTOŚĆ, to byłoby to śmieszne. To jest tragiczne. I co zrobi teraz Shatyn? Przecież NIE MA RACJI. Jasno ma to wykazane, że manipuluje. Co zrobi? TO SAMO! Będzie kręcił i domagał się merytorycznej rozmowy! Kurfa! O pasie ruchu :D On nie jest zdolny, nie chce, nie potrafi przyznać się do błędu. Dlaczego? Bo ZA BARDZO SIĘ DO TEGO BŁĘDU PRZYWIĄZAŁ. On tym kłamstwem żyje i co dzień się onanizuje. Nie może przyznać, tak po prostu, że ludziom trzeba odpuścić, że mają prawo PUBLICZNIE SWÓJ ŻAL OKAZYWAĆ. Tak po prostu. Proponuję tutaj wszystkim, aby po prostu traktować go tak, jak na to zasługuje, czyli NIE ODPOWIADAĆ NA JEGO ELUKUBRACJE. Zlewać go ciepłym moczem, nie zwracać uwagi, NIE CZYTAĆ. To nie ma sensu, tak jak oglądanie Faktów w TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zażył cie shatyn, rozjechał to plujesz jadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatynowi chodziło, i słusznie, o przestrzeganie prawa. czy wtedy kiedy ludzie przynosili znicze pod pałac, shatyn był przeciwko? nie, bo to było to o czym napisałeś. a krzyż pod pałacem to była manifestacja polityczna, próba zrobienia zamieszania, zamieszek. naród to olał ciepłym moczem i słusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;23 Świetny wpis Lubię Kwiatki (a tak zupełnie na marginesie zrozumiałem chyba sens loginu ,,a może po prostu za dużo myślę,,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście 14;32 sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie Kwiatki, A gdybyś miał porównać obecnego i poprzedniego prezydenta? ktorego bardziej cenisz, bo zastanawia mnie fenomen komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
To bardzo proste, niestety. Komorowski jest człowiekiem bardzo uwikłanym w służby specjalne, wyjęte wprost z PRL, czyli konkretnie w WSI i wszystko co ludzi byłego już WSI otacza. To otoczenie to między innymi wpływy rosyjskie. W tym kontekście przekręcanie jego nazwiska, na KomoRuski, ma sens. Komorowski dawno temu, podpisał pakt solidarności i wymiany usług z ludźmi WSI. Jako polityk, jest przeciętniakiem, nawet miernotą. I nie mówię tego bo jest teraz prezydentem. On był słaby jako szef MON, jak marszałek. Jego siłą jest układ z chłopcami z WSI. To w jaki sposób objął urząd po Kaczyńskim, świadczy o jego braku klasy. Jest częścią tego układu, który trzyma III RP. Lech Kaczyński. Powtarzam za wieloma mądrzejszymi ode mnie, że to najlepszy prezydent III RP. Jak do tej chwili. Najlepszy nie dlatego, że był kimś na miarę Piłsudskiego, Dmowskiego. Nie, to jednak nie ta klasa, ale jak na warunki kraju przetrzebionego z elity, klasa wysoka. Po pierwsze był patriotą. Tusk nim jest? Komorowski jest? Kopacz jest? Po drugie miał coś, czego ani Tusk, ani Komorowski nie mają, mianowicie miał wizję roli Polski w Europie i świecie. Za to duży szacunek! Po trzecie, próbował tę wizję realizować, bez nadmiernych kompleksów i lęków, za co był medialnie i politycznie zwalczany, aż do absurdu. Ja na niego nie zagłosowałem, czego do dziś żałuję. Byłem tak jeszcze naiwny i głupi, że głosując na PO, zagłosowałem na Tuska :D NO KRETYN ZE MNIE. Ale potem, gdy przekonałem się czym jest PO i KIM są Kaczyńscy, bardzo mu kibicowałem i jestem mu głęboko wdzięczny, za to co zrobił w Tbilisi. Duża klasa, odwaga, niestereotypowe zachowanie! Brak mi go, po prostu brak mi Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
Jeśli dziwisz się temu, że Komorowski jest tak popularny, to ja się temu w ogóle nie dziwię. Punktem wyjścia, do zrozumienia sytuacji jest po prostu przewaga medialna po stronie Komorowskiego, szerzej przecież PO. Jeśli od rana do wieczora ludziom się wmawia, że to najlepszy prezydent, bo taki miły, mądry, taki swój chłop, to ludzie to przyjmują, tym bardziej, że w jakiejś mierze oczekują takiego dobrego wujka. Jest to głupie, bo prezydent ma być politykiem a nie kochaną przez wszystkich maskotką, ale Polacy dali sobie wkręcić tę głupotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewnie jakieś dwa razy od ciebie młodszy, ale mam podobnie. Nie znam się jeszcze na tych politycznych rozgrywkach, ale w Kaczyńskim (Lechu) ujmowala mnie inteligencja, klasa, wiedza, kultura. Np Kwaśniewskiemu tez nie mogę odmówić inteligencji, tyle ze on nie używał jej w dobrych celach bo chyba przede wszystkim do manipulacji. Szczerze mówiąc do drugiego Kaczyńskiego juz takiego przekonania nie mam. A kim są ci madrzejsi od ciebie? Pani Staniszkis na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te permanentne pieszczenie Komorowskiego przez media jest strasznie irytujace. Zabrzmi to pewnie utopijnie, ale mam wrażenie ze najlepszym wyjściem dla tego kraju byłoby porzucenie obecnego ustroju, bo mamy obecnie zbyt głupie społeczeństwo by decydowała o wszystkim demokracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
Jarosław jest typem bezlitosnego gracza i trochę szydercy, ironisty, gościa, który lubi przypieprzyć, co w polityce jest bardzo pożądane. Lech był łagodniejszy, dużo spokojniejszy. Ale, te cechy Jarosława są jak wyżej powiedziałem, pożądane. Jeśli przyjmujesz analizę sytuacji, którą podaje Jarosław, którą przecież podzielał Lech, że III RP układem stoi, to pewna agresywność, wyrachowanie jest niezbędne, by z tym układem walczyć. Oczywiście słowo UKŁAD jest określeniem umownym. Warto sięgnąć do tekstów Zybertowicza, który jest właśnie tym o wiele mądrzejszym. Cenię Krasnodębskiego. Staniszkis lubię, ale ona ma w sobie jakąś skłonność do zbyt raptownych ocen. Z dziennikarzy, publicystów bardzo lubię i cenię Jachowicza. To gość, który zęby zjadł na opisywaniu i rozgryzaniu afer III RP. Lubię też i cenię Ziemkiewicza, chociaż to już trochę inna okolica, niż wyżej wymienione osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
Powiem Ci, że sytuacja jest taka, że wybieramy z tego co jest. Albo PO, albo PiS. PO wiadomo co to jest. SLD wiadomo co to było. PSL - bez komentarzy. Ruch Narodowy? Oni nie mają szans i są według mnie podejrzani, przez to sympatyzowanie z Rosją. KNP? Także są bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
Z partii sprzeciwu pozostaj***ardzo ułomne, ale jednak dość zwarte, dość silne PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
Idę zaraz spać, tylko napiszę, że też mam takie myśli, że demokracja nie jest dla nas. I w istocie, to co mamy, jest demokracją sterowaną, przez grupę trzymającą władzę. Nie mogą oni zrobić wszystkiego, to nie jest dyktatura, ale demokracja w rozumieniu dobrych tradycyjnych wzorców, też to nie jest. Przewrót? Czemu nie? Ale kto to ma zrobić, czym, kim i jak? Nierealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się dobrze czyta i słucha A Stankiewicza. Jeśli chodzi o ten twój glos zmarnowany bo oddany na PO, to dostrzegam tu analogie z Tomaszem Lisem. On tez przeszedł jakas metamorfozę, no chyba ze zawsze był takim hipokryta a tylko ja mniej rozumialem. Sa jacys mlodzi politycy spoza ukladu ktorzy ciebie przekonuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękny pojazd po tym debilu shatynie - szacun :D ten bęcwał mało co się nie zesra broniąc wszystkiego co lewackie i postępowe, tak samo będzie będzie najeżdżał na wszystko co prawicowe byle tylko na to najechać, zero logicznego myślenia i zero obiektywizmu, leming do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×