Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość gość35
Ja tez niecierpliwa i wczesniej testowanie,ale teraz sobie przysieglam,ze nie kupie testu,chyba zebym byla chora i musiala tabletki jakies brac:-D to wtedy kupie i zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Ania 32 czy jestem cierpliwa to troche dużo powiedziane. Nie chce się nakręceć żeby później się nie rozczarować. Dlatego podchodzę do tego na luzie :-) Ja mam cykle 28 dniowe ale nie wiem czy mi sie coś nie poprzestawiało bo w poprzednim cyklu 2 tyg po pierwszej @ dostalam drugiej. :-( No to działaj kochana życzę owocnych przytulanek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my troche podziałaliśmy a dziś dostałam jakiegoś plamienia , wręcz krew na wkłądce...wyczytałam że to może być przez owulacje... jak sie bedzie to powtarzac to pójde chyba na hormony zeby sprawdzic czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
To może okoloowulacyjne plamienie. U mnie dziś 29 dc i od dwoch dni nie biore luteiny a @ nie ma :( za to zrobilam tesciora i co ? I sama nie wiem. W przeciagu trzech minut ukazala sie slabiutka kreska ale jak caly test przeszla fala moczu to tylko przy wytezonym wzroku widac druga kreske wiec nienakrecam sie. Jak jutro nie dostane @ to lece po nastepny test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Bombka no i co? Daj znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Dupa 1dc co prawda ta moja @ jakas dziwna. Jak do jutra się nie rozkreci to nie wiem: ( planuje zrobić jeszcze jutro tak dla pewności tesciora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Udało się :-) 2 kreseczki na teście:-) W piątek wizyta u gin. I teraz zaczeły się obawy :-( Ale muszę przestać o tym myśleć i cieszyć się kazdą chwilą :-) Bombka zrób sobie test bo ja miałam tak w 1 ciąży. Miałam @ ale tylko 4 dni i to bardzo skąpą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Byłam w aptece ale testu nie kupilam :(. @sie rozkrecila co prawda nie cieknie po nogach aleczuje ze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Ewelina gratulacje :-) Bombka ,poczekaj z 2 dni i zrob jeszcze raz test,tyle kobiet ma krwawienia na poczatku,mocniejsze ,slabsze. Moze nic straconego. Trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka03
Ewelina gratulacje :) Bombka moze powtorz dla pewności test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Gratulacje ewelina:) pójdę do rosmana po pracy i kupie test. Myślę ze tem cykl stracony bo tyle leków co ja się nalykalam to chyba wołałabym aby nic nie wyszło. Mam szanse w lipcu; ) jeszcze wtedy bym miała kwetniowke :). Nie no śmieje się teraz nie ważne kiedy aby zdrowe i ma nadzieje ze kiedyś będę miała możliwość poczuc to uczucie zostania mamuska po raz 2 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina gratulacje :) zazdroszcze ale tak pozytywnie :) Ja też czekam na efekty naszego przytulanka ale nie nakrecam sie tak jak to było w poprzedniej ciazy ze przez 14 dni chodzilam nabuzowana i podjarana jednocześnie :) Teraz nawet nie wyszukuje jakiś tam objawów, wiem, że za wcześnie ale rozum człowieka czasami robi w konia :) Bombka głowa do góry, za miesiąc znów zadziałasz i wtedy sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie dziękuję żaby nie zapeszać. A teraz czekam aż wy zaczniecie się chwalić 2 kreseczkami:-) Aniu trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Moja @ jest bardzo skąpa jak na 3 dzień. Tylko przy podcieraniu jest brudny papier a tak w ogóle nie czuje jej. Juz idę po testa...... niedługo podam wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
1 więc cos jest nie tak z ta moja @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Możliwe dwa antybiotyki i non stop ketonal bo żołądek mnie boli a nie mogę do lekarza się dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
No to pewnie od leków. Ale już nie długo znów możecie sie starać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Wiesz co chyba na pewno od leków. Boli mnie żołądek ze stresu a ja taka głupia jestem ze wszystkim się przejmuje: (. Doszło mi dużo obowiązków i się nie wyrabiam:( i się stresuje. Bromergon dziś w ruch bo ważny do lipca; ) a może cos pomoże: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
No to nie dobrze :-( Przestań się zamartwiać bo to bardzo wpływa na cykle :-( Weź ten brom i przytulajcie sie z M :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
No bombka szkoda ze tak to się skończyło. Wiem ze miałam się nie nakrecac i w ogóle ale dziś mnie tak specyficznie bolało w pachwinach... Ból podbrzusza jak na okres promieniujacy przez pachwiny do połowy uda.... Wiem ze to żaden objaw ale ten mój.głupi mózg zaczyna się zastanawiać... Chociaż nadal jestem mniej nakrecona niż poprzednio to czasami myślę o tym. Ewelina idziesz do lekarza po coś na podtrzymanie czy czekasz.do 6 tygodnia tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania zależy co mi powie moja gin. Mam nadzieję że nie będą mi potrzebne akurat w piątek według moich obliczeń bedzie 5 t 5 d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Mi jak sie uda już zajśc w ciąze to chyba od razu zadzwonie do swojej ginki zeby podpytac czy coś mi da.... znów mam to kłucie w pachwinach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podpytam w Piątek. A u mnie znowu bóle piersi nie dają mi spokoju i częste sikanie :-( a te bóle może owulacujne masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podpytam w Piątek. A u mnie znowu bóle piersi nie dają mi spokoju i częste sikanie :-( a te bóle może owulacujne masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 22 dc poza tym nie mam śluzu. Pożyjemy zobaczymy :) Teraz to idę córeczke do spania ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Niestety co jest mi zapisane nie wiem ale mam nadzieje: ) wzielam wczoraj bromergon 0.5 tab i zobaczymy. Z synkiem bromek pomógł już przy drugim cyklu. Ginekolog mi powiedział ze w pierwszym cyklu prl mi spadła a w drugim pomogła na owulację. Wiec jest szansa. Jeżeli do cyklu lipcowego nie uda się odkladam starania bo umowa mi się kończy a nie chce ryzykować utrata pracy. Dziś w nocy moja kolezanka urodziła wymarzoną córeczkę ale niestety w 18 to i nie przeżyła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×