Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość gość35
Acha, no wlasnie sa takie sytuacje potem,ze czlowiek watpic zaczyna. Choc w ciazy super byl,bardzo troskliwy. Dlatego kurcze ciezko mi ,bo nie wiem co robic. Zobacze te nasteone dwa cykle co sie bedzie dzialo. Do lekarzy rodzinnych ,to mam szczescie,co jeden to glupszy,szkoda slow. :-( Tragedia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to mam takie przeczucie że trzeci raz to tak łatwo nam nie Pójdzie.... Dlatego chcemy zacząć od lipca żeby jeszcze urlop zaliczyć bo ja już wyobrażam sobie jak będą wyglądały pierwsze trzy miesiące ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
:-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
No mi temp spada i mniej bola piersi,takze lada chwila nadejdzie@ :-( Ale i tak glupia jestem w tej temp. Jakos bez sensu mi to wychodzi. Dam sobie spokoj z tym mierzeniem. Trzeba poprostu co drugi dzien od @ do prawie konca i kiedys moze sie trafi:-D bez stresu i liczenia i obliczania,obserwacji sluzu,bo w poprzednich staraniach na nic nie patrzylam,sluzu plodnego nie zauwazylam, a zaszlam w ciaze:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Anka 32 trzymam kciku aby udało się z pierwszym cyklem:-( Gość 35. Skończ z mierzeniemo berwowaniem i idz na żywioł tak jak mi to powiedziała moja Gin. Wtedy najszybciej sie zachodzi podobnież:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Masz racje!!! No ja czekam na ta @ :-/ Milego dnia dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Jaki dzieciecko wam zrobilo obciach prz ludziach... Wejdzcie na te forum i poczytajcie,poplakalam sie ze smiechu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Jaki obicach wam zrobilo dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Hej dziewczyny,ja @ dostalam :-( Chyba zostane przy jednym,nie mam nerwow do tego wszystkiego;-) Mialam cicha nadzieje,bo te cholerne mierzenie,testy owu i sluz i bol jajnikow , wskazywalo ,na to ze owu byla i pekl i tak dupa:-( achhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Hej dziewuszki witam nowe mamuski ;). U mnie 24 maja test owu pokazal rowne mocne dwie kreski wiec przytulanko byl dwa dni potem wirc licze ze cos wyjdzie. Ogolnie to przytulanko było w 6,11,12,14,20 dc dzis 21 dc i od wczoraj cycki mnie rwia. Doszlam do wniosku ze sprobujemy do lipca a potem luz. 23 czerwca mam ginekologa wiec jak cos sie uda zdzialac to bede miala akurat wizyte :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Gość 35 nie martw się jak mówiłaś to dopiero 3-4 cykl starań więc nie rezygnuj kochana i działaj :-) ja powinnam dostac za 5 dni @ mam cichą nadzieję że nie dostane. Ale znając życie to bedzie :-( bo oprócz częstego siusiania i sporadycznych bólów w podbrzuszu nic nie zapowiada na dzidzie :-( Olaboga życzę aby te wasze Przytulanka przyniosły wam upragnione szczęście. Miłego weekendu dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Trzymam kciuki za testujace dziewczynki :-D Wam tez milego weekendu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde do okresu ponad dwa tygodnie, do owulacji 4-5 dni a mnie dziś przywitało jakieś dziwne plamienie.... Mam nadzieje ze to jakaś jednorazowa akcja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Aniu i jak t sytuacja? U mnie dzis 23,dc i jestem chora jestem ....kaszle od 3 dni w nocy spac nie moge bo nos zatkany nio i ucho mnie boli i dzis po poludniu jak mnie brzuch bolal ojeju tak mnie zazynal brzuch ze az slabo mi sie robilo. wlasnie miezylam temp mam 37,00 stopnia. Najwczesniej za 7dni testuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Ania ja tak mialam raz kilka dnie przed owul,a w tym miesiacu jeden dzien w 10 dc, a owu dopiero 20dc byla ,tez nie wiem co to bylo.:-/ Bombka: Ja w pierwszej ciazy ,tak chora bylam,mpj organizm Tak zaaragowal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to było jednorazowe plamienie, wczoraj 12 dc i seks był powtórka może w środę :) Bombka ja też byłam chora 10 dni po owu, po 3 dniach samo przeszło a za kilka dni test pozytywny :) Dziewczyny jestem tak nakrecona na tą ciążę że szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Ja bylam w tamtym cyklu tak nakrecona ,prawie pewna :-/ Teraz niz nie uwierze w zadne objawy. :-/ Co drugi dzien od konca@ do poczatku@. Innego wyjscia nie ma. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
A te plamienia przed owul i przed @ to sa hormonalne mi powiedzial doktor i czasami Panie tak maja :-/ Mi sie to raczej dziwne wydaje,no ale niby doktor madrzejszy:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nio to anka masz szanse:) ja to nie wiem.jak sie poloze na brzucj to mnie cycki bola. Nio sluz zniknal. Dzis 24,dc a mnie ucho tak nawala ze juz nir moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nio i ta temperatura wczorajsza: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Idz do lekarza,bo jak Ci sie rozchusta,to potem i ten i nastepny cykl bedzie stracony,lepiej jakis antyb.bo zapalenie ucha,to ponoc niemila i ciezka sprawa! Lepiej idz,kolezanka zwlekala i taki stan zapalny dostala,ze ton ropy jej wyciagal lekarz i jak triche aie podgoi,to na operacje musi bo az jakies zmiany tam zaszly,nie chce szraszyc,ale tez nie myslalam,ze z glupiego niewylecuonwgo zapalenia takie cos :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3 letniego synka :) z mezem staralismy sie od 8 miesiecy teraz jestem w 3 miesiacu :) trzymam kciuki za wasze starania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Gościu wiem co to znaczy zapalenie ucha bo mam go x razy juz mam antybiotyk w domu i wezme go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Trzymaj kciukija to chyba teraz mialam eksplozje nerwow,jak przyszedl@ :-D Teraz juz staram sie idpuscic sobie,i podchodze do tego ze mysla,ze pewnie i tak sie nie uda. :-( nie chce sie nakrecac, bo i tak pewnie nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Od wczoraj jade na dwoch antybiotykach i dwoch luteinach. W week bedzie @ a od nowego cyklu bromergon w ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
A po hakim czasie staran przepisal Ci i luteine i brom.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Hej dziewczyny. Dzisiaj powinnam dostać @ ale jej nie dostałam. Za 4 dni testujemy jeśli @ sie nie pojawi. Czyli długi Weekend w niepewności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Ewelina ale jesteś cierpliwa kobieta!!!! Ja cykle miałam 30 dniowe to juz od 27 dnia testowalam i 29 wyszly 2 kreski :) Jutro owu więc może dzis sie troszke pooprzytulamy z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×