Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość gość35
Moja mala miala 1,10 miesiecy i nauczyla sie na nocnik,ale potem tez chora byla i zaczela posikiwac,nie mialam sumienia ja terroryzowac i kurcze pampersy wrocily. Potem znowu zalapala ,ale to juz wojna byla i gorzej ppszlo jak za 1 razem,,chowala sie , a za 1 razem przychodzila i mowila o jejku jak zczynala cos robic,a za drugiem razem to 2 tyg. meczarni bylo,juz myslalam ze sie poddam,nerwy mi wysiadly:-D,ale jakos udalo sie, za to teraz to widze ,ze na sile trzyma bo ona bawi sie musi i problem z kopskiem powstaje,bo przytrzymuje:-/ ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dwulatka to już wszystko mówi, rozumie, czasami przegada 4 latka a siku nie zawola. Chociaż ostatnio znalazłam na nią sposób bo chce chodzić do przedszkola ale ja jej tłumacze ze dopóki nie wola siku to nie pójdzie. I dziś przebieram ja o na w płacz ze zapomniała zawołać i.pani jej nie weźmie.... Dziś nawet poszlysmy kolo przedszkola żeby ją zachęcić do wołania :) zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Ani a nie i jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duuuupa, Duuuupa, Duuuupa! Brzuch mnie boli, nie mogę się na nim położyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Ojej.....ja jestem przed owu i zaczynam mieć sluzik; ). Ale dokładnie w dzień owulacji czyli 17dc czyli 23.06 mam wizyte u lekarza to powie mi co tam widać. Ale będę wyłudzać od niego badania na tarczycę. Przeciwciała itp bo tyje w oczach: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulek 90
Witam wszystkich.dolaczam sie do dyskusji.dwa dni temu stracilam dzidziusia bylam w 8 tyg ciazy serduszko przestalo bic.mam juz 3 letnia coreczke ale bardzo bym chciala miec druga dzidzie nie wiem kiedy mozemy zaczac starania wczoraj mialam zabieg usuniecia:-( caly czas mysli sie kolacza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka03
A u mnie 35dc i nadal cisza :( dzis zrobilam sobie jeszcze test dla spokoju ducha i co? I wielka jedna czerwona krecha :( juz nie mam sily do konca tygodnia czekam i jesli nie dostane wizyta u lekarza i moze jakies wywolanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
agulek witaj, bardzo mi przykro z powodu straty dziecka, ja też poroniłam w marcu i po zabiegu 3 miesiace trzeba odczekać z kolejnymi staraniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość35
Nie no,wczoraj owulka( prawdopodobnie) a dzisiaj zapalenie pecherza mnie zlapalo:-( i znowu kolejny miesiac przepadl:-( juz mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde brak okresu i ten ból brzucha daje mi do myslenia (w 1 ciązy brałam nospe do 5 miesiaca bo tak mnie bolał brzuch...).... wiem, że okres moge dostać troche z opóźnieniem (ostatni był 31dc) ale szczerze myślałam ze po 3 miesiącach wróce już do regularnych sprzed ciązy... Dziś 29 dc....jak do piątku nie dostane to testuje w piątek a jak bedzie negatywny to chyba w poniedziałek pójde do gina żeby coś dał na wywołanie...bo mam wrażenie takiego napięcia tam na dole, że jak już dostane okresu to mnie zaleje po kolana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mam to samo caly czas ból i napiecie a okresu brak :( ja planuje poczekac do konca tygodnia jesli nie dostane to przyszly tydzien do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Aniu ja przed poronieniem miałam regularnie 34 dc a po tabletkach anty 28 dc i tak już zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienka03
Ja dzis dostalam okresu czyli jutro na badania a od piatku zaczynam brac CLO i za tydzien w piatek wizyta u gina i zobaczymy jak pecherzyk czy bedzie jakis dominujacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Eh dziewczyny powiem wam, ze jakos dziwnie sieczuje. Nie wiem czy to wina bromergonu czy co. Mam takie wzdecia ze hej, jak sie odkorkuje to mam biegunke. Cycki mnie bola a to dopiero 11 dc. Dobrze ze niedlugo mam lekarza to zajrzy tam do mnie bo moze chowa sie jakis cud z zeszlego cyklu. Kolezanka mnie nastraszyla ze w 33 dc test ujemny potem 37 ujemny pojawil sie @ 3 dniowa i znikla a ja cycki bolaly poszla jakos przed nadtepna @ do lekarza a tam serducho bilo ;):):):) fasolkie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Okresu nadal brak... 30 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 dc, nadal brak okresu, podbrzusze nadal boli i ciągnie w pachwinach. Dziś doszło krwawienie z dziąseł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Ania to rob testa..... dziwne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nio to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Anka moja koleżanka robiła testa 1 tydz przed spodziewaną @ i był negatywny a zrobiła tydzień po i były 2 kreski z czego ta druga jasna :-) U mnie zaczyna się juz 7 tc. I czuję się OKROPNIE. Męcza mnie nudności bóle piersi i wzdecia. Ale przynajmniej wiem że jak narazie wszystko jest ok. W nastepnym tyg na badania krwi i 3 lipca na wizyte. Już nie mogę się doczekać aby potwierdzić że z maleństwem wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ewelina współczuję tego czekania. Pewnie czas się dłuży? Mnie się na początku bardzo dłużyło aż do czasu kiedy poczułam pierwsze ruchy (w pierwszej ciąży dopiero w 19 tyg, teraz na szczęście już w 15) a teraz to czas mi leci mega szybko! Nie wiem kiedy mijają kolejne tygodnie. .. Jeszcze tylko ok trzy miesiące i mała będzie z nami. Czuję się odpukać bardzo dobrze. Nadal pracuję, nawet te upały, które były niedawno mnie nie wymęczyły, dużo ćwiczę. To już 27 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Oj bardzo ale to bardzooo się dłuży. Jeszcze jak chodzi o coś tak ważnego to już kąpletnie :-( No ale niestety musze przestać o tym myśleć i być cierpliwa. No to już większość ciąży za tobą . Ja w pierwszej ciąży szybko poczułam ruchy bo w 16 tc. Dziewczyny a dużo przytyłyście w ciąży bo ja z 57 kg przed porodem ważyłam 85 :-( Ciekawe ile teraz przybedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam 18 kg z czego 10 zostało do dziś...a przez rok karmiłam piersią i jakoś ze mnie kg nie schodziły jak to pisali w internecie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zostało 11 kg. Teraz bedę starała się ograniczać wszelkie zachcianki aby dużo nie przybyło :-) Chociaż jak narazie nie mogę patrzeć na jedzenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam dziewczyny szczerze ze trochę się boje tego jutrzejszego testowania... Jak będzie test pozytywny to będę najszczesliwsza osoba na świecie ale przyjdzie strach... To byłby 4 tydzien wiec bez sensu iść do lekarza bo zanim nie zobaczy serduszka to nic mi nie da podtrzymanie a 6 tydzień to akurat będzie w okresie urlopu czyli w poniedziałek lub środa do lekarza a w czwartek wyjazd, a jak nie będzie jeszcze serduszka? Weźcie mnie kopnijcie w dupsko żebym się ogarnęła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Olaboga to idziesz na rowni z moja kolezanka :) czas leci :) a koncowka jeszcze szybciej. A jak cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Anka szkoda :-( to coś musiało rozlegulowac ci cykle. Ja też załuje że poszłam tak wcześnie bo teraz musze czekać jeszcze 2 tygodnie aby wiedzieć ze wszystko w porzadku. No ale jak narazie (wszystko przebiega bezproblemowo a ciąża rozwija sie prawidłowo jak na tak wczesna ciąże) tak mi gin powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
U mnie to już nic nie będzie w tym cyklu. Poczekam jeszcze kilka dni na ten okres a jak nie przyjdzie to pójdę do lekarza. Xxxxx Ewelina super ze wszystko w porządku z wami. Ja tak w pierwszej ciąży poleciałam szybko do lekarza i też czekałam na serduszko ale w drugiej poczekalam do 7 tyg i dopiero poszłam i juz wszystko było widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×