Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zmotywowanastudentka

ODCHUDZANIE od 02.01.2015

Polecane posty

Gość samotna 30
Ja dziś rekord na step.godzinka 3 km i 600cal☺ plus boczki Tiff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Kora jutro pewnie nabierzesz sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
cos cienko z aktywnoscia na forum;/ dziewczyny dalyscie spokoj???? brawo samotna, dZieki temu ze Ty dajesz czadu z cwiczeniami, to ja tez musze! mam andzieje ze jutro juz bede lepiej sie czuc i cos pomacham:) kupilam sobie w niedz spodnie, takie slimfit, ze strechem, rozmiar 38, niby sie rozciagaja.. ale sam maz stwierdzil, ze troche za bardzo na tylko opiete! 2 kg musi isc w niepamiec wiec! damy rade:) gocha, jak tam?Losinek, Winna, Judka, Merry,Odchudzak? Zimbwa gratulacje, spadku, jestes pod okiem afchowca, wiec badz spokojna:) Gosciu, umiem czytac i wiem, ze zrobila 10km na orbiterku. Po prostu napisalam sla porownania, marsz a orbiterek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.limvena.plKoktajle odchudzające dieta premium zajrzyj i zobacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha23
Kobitki podzielcie się co jecie, jakie przygotowujecie posiłki, może się czegoś nauczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Dziś skalpel i boczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Gocha jutro dam Ci przykładowy jadłospis☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha23
samotna z góry wielkie dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Hej. Gocha podaje mój jeden z 12 zestawów: Śniadanie;pół szkl.muslim z rodzynkami i orzechami,jogurt natur. najmniej % tłuszczu,winogrono100gr. IIŚniadanie:chleb żytni 1 kromka margaryna 1 łyzeczka i 1 łyżeczka dzemun niskosłodz:) Obiad:ryba z pieczonym czosnkiem 250 gr. ryz brązowy pół woreczka,szparagi 200 gr, łyzeczka masła Podwieczorek:gruszka, orzeczy wł.pół garsci i brzoskwinia Kolacja:Chleb chrupki 3 kromki 2 łyzeczki masła,ser twarog.chudy,joggurt natb1 łyzeczka, pomidor, sałata bez ograniczeń Zestawy są pyszne jak dla mnie i jedzenia dużo. Nieraz coś zamieniam nie kupuje winogrona tylko jem głównie jabłka pije wode, jem żytni chleb i chrupki, owoce i warzywa fileta z kurczaka, ryż brązowy i kasze itp, i jest gitarka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha23
Bardzo fajnie, postaram sie pojsc w tym kierunku. Tylko bardziej "na oko" bo nie mam wagi kuchennej. Dzieki samotna. Ps nie tykam juz coli haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Ja już skalpel zaliczyłam i boczki.Dostałam okres ale dałam rade, jutro bedzie gorzej;/Weszłam z ciekawości na wage i nie mam wiecej mimo okresu, Kora to na mnie nie działa hehe. Gocha a Ty zrobiłaś wczoraj ten skalpel?Jak dam rade to jutro napisze Ci nastepny zestawik;) A jaka masz budowę ciałą? Ja mam boczki i Kora podpowiedziała mi ćwiczenia z Tiiff, uwielbiam je. A najlepsze to wydaje mi ise,że piersi mi ciut zmalały:):):)Jupi!!!!!!!:):):):)Ruch,****** jeszcze raz ruch dziewczynki!!!!! :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Gocha świetnie, że omijasz coca cole!! Tak trzymaj kochana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Samotna, mysle, że działa:) pewnie już mniej wazysz;D nie zauwazasz, ze w okresie masz np nabrzmiale piersi? u mnie to nawet ponad kg wiecej waze;D Kiedys obsesyjnie sie wazylam i przetestowalam;D np. wieczorem waze o jakies 1-1,5 wiecej niz rano.. CO logiczne dosc jest. Zobaczysz w pon, jak waga Cie zaskoczy:D w koncu dzis juz czwartek od pon na pewno schudlas, bo ostro walczysz;D Tak sobie obiecywalam, ze bede cwiczyc a sie opierniczam! Samotna, weż mnie zmotywuj, Ty tak ladnie walczysz:) Gocha, cola to sam cukier tyo Ci tylko na zdrowie wyjdzie, czytalam gdzies ze w szkalnce koli jest 8 lyzeczek cukry!;O dzis lepiej sie czuje, moze powalcze z ewka;D dobrze, ze piszecie, bo cos foum pada;/ a co do menu, ja jem wszystko, tylko staram sie nie przesadzac:D jak sie ostro odchudzalam w tamtym roku, gdzie zgubilam 10-12kg to nie jadlam w ogole chleba, slodyczy, jak najmniej smazonego i co dziennie cwiczylam.ponad 2 miesiace i sie udalo.powodzenia, mam nadzieje, ze dziewcyzny do nas wroca! samotna jeszcze raz, brawo za cwiczenia!!! szacun! a piersi schudna jeszcze bardziej-jestem pewna;D i wiem po sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha23
Skalpel zaczelam ale nie skonczylam. Mam strasznie slaba kondycje... za to staram sie cwiczyc na orbitreku jak najwiecej, bo go lubie. Chce dolozyc jeszcze gimnastyke bo mam fajna plyte z glosem instruktora i fajna muzyka. Jezeli chodzi o moja budowe ciala to hmmm masywne uda, odstajacy brzuch i spore boczki. Biust mam spory, ale lubie go i o niego w mojej walce z nadwaga sie boje, ale coz cos trzeba poswiecic.. a co do odzywiania stawiam na mniejsze porcje, regularne posilki, staram sie omijac smazenie i zero slodyczy, za to duzo duzo wody. Poczatki troche kiepskie ale plan mam i z kazdym dniem staram sie malymi krokami wdrazac plan w zycie. W mojej wadze padly baterie ale to dobrze bo nie chce na razie sie wazyc zeby sie nie zniechecac na poczatek, pozdrawiam kobitki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiuni892
Witam dziewczyny, czy można się do Was przyłączyć, ponieważ brakuje mi motywacji. Może tak w skrócie Wam napiszę co i jak u mnie: w wrześniu 2013 r urodziłam ślicznego synka Filipka, potem schudłam i znów przytyłam kończąć z wagą prawie 85 kg.... od sierpnia jestem na diecie i schudłam do 69 kg, przy czym od świąt Bożego Narodzenia waga praktycznie stoi, odpuściłam sobie brak mi motywacji, podjadam częściej słodkie... przytłacza mnie to a mój cel to 59 kg czyli jeszcze 10 kg:( od poniedziałku zaczęłam się znów pilnować, zaczęłam ćwiczyć trochę z Ewką Chodakowską i brak mi motywacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Witaj Asiuni!Ładnie już schudłaś!Dołanczaj do nas a Kora bierz sie do roboty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losinek500
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj byłam oczywiście na siatkówce 3,5h i 0,5 w piłke nożną. Jednak coś mi ostatnio nie idzie z trzymaniem diety. ardzo mi się ostatnio zagmatwało życie osobiste i trochę zawodowe i niestety zaczęłam zajadać stresy i sięgać po słodycze. Mam też straszne spatki mocy po pracy :(. Jestem z tego powodu coraz bardziej sfrustrowana że zaczynam odpuszczać. Gocha super że udaje Ci sie walczyć ze złymi nawykami. A co do kondycji z biegiem czasu będzie się poprawiać. Samotna 30 super że się trzymasz tylko tak dalej. Kora musimy się wziąść w garść z aktywnością fizyczną. Pozdrawiam was cieplutko Aha jadłospis przykładowy śniadanie : chleb żytni pełnoziarnisty 2 kromki (ok 90 g) ser twarogowy chudy 1/2 kostki (100g) jogurt naturalny 2% tłuszczu (20g) cebula 5g i do tego mleko 0,5% tłuszczu 200g II śniadanie kiwi 100g, mandarynka 100g grapefruit 100g obiad ryż brązowy 1/2 worwczka (50g) mięso z piersi kurczaka 230g oliwa z oliwek 15g bukiet jarzyn mrożony podwieczorek jogurt naturalny 2% tłuszczu 40g śledź solony 60g pomidor 50g kolacja chleb żytni pełnoziarnisty 60g szynka z indyka 50g pomidor 25g ogórek kwaszony 40g jaja gotowane 60g wszystko warzone przed ugotowaniem nie solimy pilnujemy żeby jeść co 2,5h - 3h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi25
hej można dołaczyc ? ja cwicze od 30 lipca 2014 cwiczenia Mel B ,tiff i MC sexy legs i od tamtej pory mam mniej 9kg i okolo 60cm z calego ciala. aktualnie mam 160cm wzrostu i 74kg wagi a dąze do 63kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losinek500
Witaj blondi25 jasne że możesz dołączyć. Pozdrawiam. Jak tam pogoda u was ? w Opolu wiosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi25
u nas w mazowieckim tez śliczna pogoda ja juz po spacerze z dzieciakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Witam nowe Panie:) zapraszamy do wspolnej walki:) i gratuluje juz osiagnietych sukcesow:) ja juz po 6km i czeka mnie jeszcze mel albo ewka;) w malopolsce tez wiosna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Losinek walcz dzielnie pomimo problemow,jak zaczniesx ppdjadac to pozniej kusi zeby znowu i znowu... mam nadzieje ze zawirowania zyciowe szybko sie udpokoja, wiosna idzie,musi byc wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Hej dla nowych Chudzinek!!Dziś skalpel i boczki:) iiii garść chipsów!! Ale chyba je spaliłam heh . Losinek moje życie osobiste też jest do d**y!! Aż sie chce płakać. Niedługo powrót do pracy, dopiero stres, dzieci trzeba bedzie zoatawić a tez zawsze zajadałąm słodyczami,bo byłam tak wściekła, że do końca życia musze sobie odmawiać ale jak coś zjadłam to byłam znów wściekła, że to zrobiłam!I tak w kółko. Chudnij sama dla siebie, ja tez tak robie, żeby sie sobie podobać bo mąż na mnie nie zwraca juz uwagi ;(;(Weż sie w garść bo Cie z wagą dogonie heh:) A właście wie to jak z nia stoisz, bo masz podana wage ze stycznia moja Droga.Głowa do góry i ruch,ruch,ruch!! Kora marsz zaliczony widze super!! Gocha super,że lubisz swój biust ja swojego nienawidze!! Od zawsze!!A jaki masz rozmiar? Jesli można wiedzieć oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha23
Na razie lipa z cwiczeniami, dopadl mnie bolesny okres ehh.... jutro moze chociaz dluzszy spacer. Samotna pewnie ze moge podac rozmiar 85 D. Tak w sam raz mysle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Chciałacym D☺Ja mam G a nawet H a kiedys jeden stanik nawet miałam K!Problem mam ze stanikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qester
kurcze:) to całkiem spore:) az mi ciezko sobie wyobrazic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wyobraznia rowniez nie ogarnia takiego rozmiaru!:) biedny Twoj kregoslup! Ja mam b,czyli ledwo co widac:) haha. Co do zycia osobistego,nie chce sie wtracac ale moze warto powalczyc o nie,pogadac z mezem.. w koncu jakby nie bylo jestescie rodzina,macie dzieci,obojetni dla siebie nie jestescie. Zastanow sie od kiedy i z jaiego powodu (Twoim zdaniem) tak jest... Kurcze wiadomo,ze w zyciu jest roznie ale na dluzsza mete nie wyobrazam sobie miec meza a czuc jakby go nie bylo. Bardzo to przykre. Mam nadzieje,ze wszystko sie ulozy:) unikaj chipsow-staaszny syf! GOCHA ja tez mam bolesne i wtedy nic nie robie bo ledwo zyje.. pilnuj diety i spacer i bedzie ok:) u mnie slonko swieci,mam nadzieje. ze u Was rowniez!:) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Hej Chudzinki:)Tak dla Waszej wyobrazni, to takie dwa kokoski hehe:) Kora co do męża to trudny to przypadek zmieniony o 360stopni;(Niestety nie zauważ tego a tylko ja walcze o ten zwiazek i tak to wyglada.Przykre ale prawdziwe.Razem a jednak OSOBNO.Ok.juz nie nudze Was bo to forum o odchudzaniu a Kora dziękuje za rady,przydały sie,podnosisz na duchu jak i motywujesz:) Dziśw ważenie i tak jak w czwartek w dniu okresu.Kilo mniej przez cały tydzień. W pasie tak samo a pod niustem 2 cm mniej:)Dziś jest równy miesiąc mojego odchudzania ale wygladam lepiej, moje ciało sie zmienia i to równiez dzięki Wam moje kochane!!W sobote był stepper 40 min i boczki oraz spacer, wczoraj regeneracja i tylko spacerek;) Piszczie co u Was moje Kruszynki!!I zdawajcie codzieńnnie co cwiczycie!! 23,01,2015 97 kg 23,02,20158 90 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimbwa
A u mnie coraz lepsze wyniki :) po prawie 3 miesiącach udało mi się pozbyć 7 kg! biorąc pod uwagę stn mojego okropnego, rozregulowanego metobolizmu z początku uważam, że to świetny wynik. ale co jeszcze lepsze, czuję się wyśmienicie. w końcy przestałam być zmęczona i osowiała. polecam wszystkim diete eliminacyjno-rotacyjną. brak głodu, dużo energii i kg w dół!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo dziewczyny:) u mnie pol kg! Samotna,mam nadzieje ze wszystko sie ulozy,w koncu " po nocy przychodzi dzien:)". Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×