Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zmotywowanastudentka

ODCHUDZANIE od 02.01.2015

Polecane posty

Gość Judka28
hej moje panie wczoraj mnie nie było za dużo spraw miałam ale zaliczyłam 6 km. marsz i w sumie tyle !! Dziś o wiele więcej spraw na głowie miałam niż wczoraj i nie miałam sił na nic !! a więc :( nie ćwiczyłam - wiem wiem powinnam ale uwierzcie mi padam ..... za to jutro dam czadu obiecuje ! Witaj Gocha23 z nami pójdzie ci lepiej a jak coś będzie szło nie tak siadaj i pisz zawsze dostaniesz kopa motywacyjnego :D trzymam kciuki I TAK TRZYMAJ samotna 30 gratuluję ci tego że się nie skusiłaś na pączka ale za to miałaś słodką środę ti ti ti no ale cóż nie dajmy się zwariować czasem nam się coś należy - Ja dziś zjadłam 2 pączki tak jak ty kora1987 osz ja cię nie mogłam się doczekać aż tu wejdę i poczytam o waszych poczynaniach ! :) Trzymajcie się chudzinki do jutra !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Hej Judka rozumiem,że nie masz czasu ja teraz jestem na macierzyńskim wiec mam go więcej ale jak wróce do pracy to nie będzie już tak łatwo.Praca na 3 zmiany i dwójka dzieci więc trudno będzie mi tak dużo cwiczyć;/ale mam nadzieję,że zanim wróce to osiągne swój cel i bede musiała go tylko podtrzymywać:) Odchudzak jesteś? A Gocha jak tam wczorajszy orbitrek? Sama bym sobie na takim poćwiczyła.Teraz córcia zasnęłą wiec zabieram się za ćwiczenia> Buziaki i czekam za sprawozdaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha23
Hej, wczoraj no wiadomo na spokojnie, bo z kondycją na razie kicha... ale spacery wczoraj były, a orbitrek 8km zrobione. Dziś spalam kolejne kalorie, pierwszy spacer dziś zaliczony, teraz sprzątanie mieszkania na podkręconych obrotach potem oczywiście kolejne spacery jak to z pieskiem bywa no i wiadomo orbitrek, zobaczymy ile dziś ujadę i dam znać. Czuję moc, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis tylko skalpel,jakis slaby dzien mam i nic mi sie nie chce:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losinek500
Cześć dziewczyny nie zrezygnowałam poprostu mam straszny tydzień. Śpię po 3 h i mam wrażenie że doba jest za krótka ale jeszcze do niedzieli i wracam na dobry tor. Niestety jestem zajechana i przez to wszystko moje odrzywianie straszna kicha. Nie gotowałam w tym tygodniu. Co do wysiłku fizycznego w środę siatkówka 2,5h i 0,5h w piłkę nożną, w czwartek 3 h tańców, dzisiaj pewnie też tańce. Obiecuję że od pn będę codziennie z wami. Gocha23 ja też jestem z Opola możemy się razem powspierać. Pozdrawiam wszystkie kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha23
losinek500 chętnie :) z kimś zawsze łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Losinek super że jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judka28
Witajcie ja dziś Skalpel ! i jakoś chęci na nic nie mam :( idę spać dobranoc dziewczynki do jutra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha23
masakra, jedyny ******* dziś to 2 spacery, ale po nieprzespanej nocy dobre i to... ehh ide spać i nabrać sił na jutrzejszy trening, dobranoc kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Hej.Spacer godz.skalpel,boczki i 30min stepper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Też boli wszystko po tym kikerze wczorajszym,kilka ciastek zaliczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja spacer zaliczony!dziewczyny nie poddawac sie,wczoraj pewnie byl biometr niekorzystny:P Haha. Witaj losinek,duzo sie ruszasz brawo!weacaj do nas szybko! Ale zjadlam duza pprcje obiadu,nie moge sie ruszac. POZNIEJ detocell:) wsztyskiego najj z okaji walentynek,niech Wasi faceci Was rozpieszczaja dzis i caly rok!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzak
wszystkiego najlepszego z okazji Walentego :classic_cool: xxx ja w 3 dni zrobiłem ok 8 godzin marszu, kolacji praktycznie niet, bo marchewsk nie liczę , no raz była kromka chrupkiego pieczywa 20kcal z serem więc tyle co nic dla faceta... zero masła, mało soli itd. I tak się kula :classic_cool: widzę już nawet na twarzy że jest lepiej. wydłużyła się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzak
tylko ze nadal plecy z tyłkiem stanowią jednolity tłuszczowy teren połączony haha :D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wczoraj oczywiscie 4h tańców a dzisiaj zdobyta góra Szerak 1351 m n.p.m. 3,5h po ośnieżonym terenie a że dzisiaj ostatki to jeszcze tańce przede mną :). Pozdrawiam wszystkie laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej losinek szalejesz, barwo!!!! Odchudzak, mysle ze nie jest tak zle, jak mowisz, w koncu masz do zgubienia 8kg a nie 28:p jestes blizej niz dalej i na pewno, dojdziesz do upragnionego celu. ja ńiestety dzis nie cwiczylam i pogrzeszylam sporo, kawa mrozona z bita i lodami....to moja zmora, uwielbiam i tak trudno mi odmowic! ale stwierdzilam, ze z okazji walentego mezowi nie odmowie... bo my dzis obchodzilismy :) do tego poszlam zaszalec na zakupy a tu w sklepach, przynajmniej w galeriach w moim otoczeniu nic mi sie nie podobalo!! i w ogole mierzac spodnie, zwrocilam uwage na moje okropne uda! boze jak galareta i postanowilam cwiczyc, zeby je ujedrnic, bo tak nie moze byc!nie chodzi jzu o wage, ale ta jedrnosc! nie dla galarety!!!!! nie myslcie ze jestem jakas przewrazliwiona, czy mam fiola na tym punkcie, po prostu nie jestem slepa:) do tego streta hormońow , ktore lykam nie ulatwiaja.. jak Wam minal weekend?jutro wazenie!ja sie cudow nie spodziewam... do jutra! i odzywamy sie:) w kupie sila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merry76
Dzien dobry. Czytam was i pelna podziwu jestem. 3/1/2015-64.6 16/02.3015-58.5 Mogloby byc lepiej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merry naucz sie siebie chwalic,idziesz do przodu! To najwazniejsze:) brawo! U mnie kg mniej! Jak u Was? Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak waga dużo zleciała w dół i jak tobie idzie to odchudzanie dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja by zrzucic parę kg chodzę regularnie do Sauny czy na siłownię ewentualnie rowerowe wycieczki!! w ciągu 5 miesięcy straciłam około 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Witajcie kochane.Ogólnie w weekend miałam doła tylko boczki i spacerki i pół skalpela ale czas na regeneracje musi być.Były też małe grzeszki ale dziś jak weszłam na wage to sie ucieszyłam!! :) Wstałąm z innym nastawieniem niż wczoraj i przedwcz.Wiemże warto dbać o siebie mimo tego ,że wsparcie tylko tu u Was ,bo mąż twierdzi, że jak schudnę to Go zostawie.Głupie ale to w sumie by zasłu8giwał za takie gadanie. Posłuchałam Chodakowskiej i zmierzyłam sie!! W pasie 3 cm. mniej pod biustem 4 cm mniej!! Ito mnie nawet więcej cieszy niż ta waga!! Bo widzę ,że już wyglądam smuklej!! Hihi:) Losinek chciałabym mieć już Twoja wage hehe ale jeszcze troche..potrzeba czasu. Merry masz diete i ćwiczysz? Kora ćwiczac pozbedziesz sie galarety skoro twierdzisz, że ja masz:) Ja widzę ,że moja skóra po wewn, stronie ud trochę sie napięła:) 23,01 2015 97kg 16,02,2015 91 kg A jak Wy dziewczynki i odchudzak?? A Gocha jak tam działasz? Mam nadzieje,że orbitrek jest w ruchu a coca cola poszłą w kąt?!! Buziaki Ja już jestem po skalpelu i boczki zrobiłam, może poźniej stepper jak dzieci pozwola. Piszcie co ćwiczycie tak jak w tamtym tygodniu. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prawie 2 miesiącach -7 kg :) aż się boję czy nie jest do za dużo, jak na tak krótki okres czasu, żeby później nie było jo-jo, chociaż dietetyczka twierdzi, że jest idealnie. w weekend mocno mnie kusiło, bo rodzinka zamówiła pizze, ale byłam twarda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Szkoda,że tu nie można dodawać zdjęć z naszych metamorfoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha23
Hej :) Mój weekend też był słaby, no nie zaczęłam może ostro, ale KONIEC TEGO!!! Od dziś na poważnie. Denerwuję się trochę ostatnio, bo szukaniem pracy, ale dość wymówek. Dziś jestem na razie po spacerze, ale za to piję tylko wodę to już plus. Odezwę się potem, aby zdać sprawozdanie z dzisiejszych ćwiczeń :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha23
10Km na moim orbitku i spacer to tyle na dzis, a jutro dokladam skalpel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Gocha super!!Ile czasu zajmuje Ci to 10km?Chciałam porównać ze stepperem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha23
Hej samotna, ten dystans zajął mi 35 minut, z czasem będzie lepiej, ale na początku ustawiłam sobie słabe obciążenie i jadę na spokojnie, żeby zaraz nie paść i się nie zniechęcić, dzisiaj powtóreczka z wczoraj :) na luzaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
No to szybko,ja jak ide marszem lekko ponad 6km to mi schodzi godzine, nie ide wolno,moze to kwestia,ze teren gorzysty? mnie cos lamie po kosciach:/ wiec nic nie cwicze nie mam sily:( a pogoda taka sprzyjajaca,pojezdzilabym na rowerze! Do tego jajniki mi nawalaja,eh co za zycie! Co tu taka cisza?walczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież napisała, że 10km na orbitreku a nie 10km marszu Na orbitreku robi się w godzinę około 20-23km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×