Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zmotywowanastudentka

ODCHUDZANIE od 02.01.2015

Polecane posty

Gość gość
Najlepszym suplementem diety na odchudzanie jest african mango. Wierzcie mi lub nie ale nie zawsze byłam fanką tabletek na odchudzanie. Suplement dostałam od siostry na próbę. Biorę już 3 miesiąc a schudłam 6kg. Jestem w siódmym niebie. Sami poczytajcie na stronie producenta http://nplink.net/UWZ6JuyF Sami ocenicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Dziewczyny bieda tu u Was na tym forum.Mało sie wspieracie.Ja w styczniu tu zaczynałam i intens.z dziewczynami sie tu udzielałysmy.Poczytajcie sobie.Kora jak u Ciebie?Ok?Pozdrowienia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmotywowana890
Same ćwiczenia i dieta da niewielkie efekty w długim czasie. Mój mąż schudł w zeszym roku na therm line man i ja mam zamiar odstycznia też zacząć stosować babski odpowiednik tego suplementu. Jak pomógł mojemu mężowi, to mnie pewnie też pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd tyle tych suplementów :D A mam pytanie o nagrania hipnotyczne na odchudzanie, bo sporo słyszałem o ich skuteczności. Gotowe można np. sprawdzić na http://Hipnosencja.pl - jest wszystko bardzo dobrze opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela66
Na mnie świetnie działają super foodsy- spirulina, chia itp. Ostatnio stosuję ACAI BERRY, bo przeczytałam, że zrobili badania, które pokazują, że przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej- mówiąc profesjonalnie. Powiem Wam, dziewczyny, że ja już powoli widzę efekty i jestem zachwycona. Ja kupuję tutaj: http://pl.bestacaiberryplus.com/ No nie dość, że w końcu schodzę z wagi, to jeszcze mam mnóstwo energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosia8877
W moim odchudzaniu miałam problem z podjadaniem. Moja siostra kupiła mi na spróbowanie produkt z tej strony http://nplink.net/6GweJsTs. Dzięki temu środkowi w końcu mogę stracić zbędne kilogramy, bo przestałam podjadać w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , chce zaczac sie odchudzac . Kolezanki polecaly mi jakies tabletki mango . Co wy o tym sadzicie ? Kolezanka schudla 12kg moze to jest to . Tutaj mozecie zobaczyc opis , prawde mowiac mnie przekoncuje . http://nplink.net/zQ9EVRyq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, bardzo mi zależy na tym, aby wszyscy spełnili swoje noworoczne postanowieni dlatego postanowiłam ułatwić to przygotowując konkurs, który zamieściłam na swoim blogu o zdrowiu. Pozdrawiam FBO Monika Natkaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, bardzo mi zależy na tym, aby wszyscy spełnili swoje noworoczne postanowieni dlatego postanowiłam ułatwić to przygotowując konkurs, który zamieściłam na swoim blogu o zdrowiu. Pozdrawiam FBO Monika Natkaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DumSpiroSpero14
Witajcie! Na początek wszystkiego dobrego w tym Nowym Roku zycze. Mam pytanie i byłabym ogromnie wdzięczna za odp,nie wątpię,że gdzieś już kiedyś ktoś pytał i odp otrzymał ale wybaczcie,nie mam kiedy przestudiować tylu str :-( Biorę się za siebie bo niestety z racji tendencji,ciąży,sporych kłopotów po porodzie które zajadalam, nie myślałam o sobie skupiłam się na dziecku itd mam min 30 kg do zrzucenia. Poza dieta i ćwiczeniami (w moim przypadku w grę wchodzi tylko rower stacjonarny ) chce włączyć suplementy ale nie chce w akcie desperacji wykupić pół sklepu zielarskiego, mam w domu kapsułki Zielona kawa,zamierzam przerzucic się na zieloną i czerwona herbatę czy jest sens jeszcze coś kupować np błonnik itp? Noo i moja zguba są słodycze ale z tym chyba musze sama powalczyć, będzie ciężko ale cel jest wielki,czas zadbać o swoje zdrowie. Naczytalam się o różnych rzeczach typu garcinia cambogia,acai berry ale to znów duży koszt. Będę ogromnie wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybieram sie w tym roku na wczasy ochudzajace z www.nawzgorzu.com.pl w tamtym roku byla moja siostra i zdecydownaie widac po niej, ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowaterra
A może dobry zabieg na ciało? Wiem, że znajoma korzystała z zabiegów Redustim, to są zabiegi redukujące tkankę tłuszczową. Robiła je w salonie Vici w Krakowie, już po pierwszym zabiegu było widać efekt, a po serii dwunastu jest o połowę chudsza :) Serio, efekt jest super. Zabiegi nie są jakieś bardzo drogie, taka seria dwunastu kosztuje w tej chwili w tym salonie 2000 zł - czy to dużo za schudnięcie bez efektu jojo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmotywowana22
Witam moje drogie, dziś minął mi 2 dzień dietki, i póki co jest okej. Wiem, że to niewiele, ale najgorszy jest pierwszy tydzień ! Póki co jestem właśnie po treningu na siłowni, a za chwilę wchodzę na stepperek :) Poprzez siedzenie przy komputerze przybrało się trochę to tu to tam i najwyższy czas to zmienić ! Tym bardziej, że wiosna już niedugo :) A jak u Was ? jakie stosujecie diety ? Ja wykupiłam sobie pakiet w lionfitness, na razie nie mogę się wypowiedzieć, co do efektów, ale mogę powiedzieć, że na diecie nie jest się głodnym i można ją dostować do swojego trybu życia, są też zamienniki więc jak komuś nie odpowiada tofu, to może w to miejsce zjeść jajko. Ponadto do dyspozycji są eksperci, którzy odpowiadają na wszystkie pytania :) Wskakuję na stepperek, trzeba rzeźbić nogi, uda i pośladki ! Mam mnóstwo motywacji, mam nadzieję, że Was nią zarażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie jakąś sprawdzoną diete bo w te z gazet to ja już nei wierze przytyłam tylko to i nie wiem jak się teraz za to wszystko zabrać zeby znowu joja nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka_Samośka_22
Podziwiam Cię, że dajesz radę. Ze mną jest trochę gorzej, tzn. zawsze jest mocne postanowienie poprawy, ale nie potrafię wytrwać w postanowieniach. Mam 22 lata i startowałam z pułapu 67 kg, czyli waga startowa gorsza niż Twoja. Po dwóch tygodniach zeszło mi 6,5 kg do 60,3, choć tak jak pisałam, nie trzymałam aż tak restrykcyjnej diety. Generalnie to nie jem chleba, dużo piję i dwa razy dziennie biorę taki proszek Nopalinia Max. Strasznie na początku czyści jelita, bo poszło mi w pierwsze 10 dni około 10 kg. No i pęcznieje w żołądku tak że nie chce mi się aż tak jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiseczkaX
Ja w Krakowie do Vici Clinic chodzę na Redustim. To nieinwazyjny a nawet przyjemny zabieg redukcji tkanki tłuszczowej polem magnetycznym. Skusiła mnie cena, bo aktualnie 12 zabiegów kosztuje 2 tys. zł. Po tym zabiegu nie grozi efekt jojo, bo pozbywamy się tkanki tłuszczowej raz na zawsze. Polecem wszystkim, którzy jak ja nie lubią ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesia2011
Cześć dziewczyny :) dołączam się do was w walce o szczupłą sylwetkę i lepsze samopoczucie :) Mam 24 lata , 170 cm i 65kg. Od 2 tygodni jestem na diecie 1000 kcal do tego kupiłam bieżnie i codziennie biegam po 3 km plus dodatkowe ćwiczenia na brzuch ( jestem po jednej ciązy i nie za dobrze to wygląda), pupę i nogi. Dodatkowo wspomagam się L-Karnityną. Mam nadzieję, ze do wakacji wszystkie damy rady z wyzwaniami jakie sobie narzuciłyśmy :) jestem już staruszką w tym temacie także jeśli kroś ma pytania na temat ćwiczeń czy diety to zapraszam. Mam za sobą współpracę z dietetykami czy trenerami personalnymi i jestem sporo obczytana :) pozdrawiam was dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja jestem od dwóch dni na diecie i idzie mi zadziwiająco dobrze :) Od jutra włączam ćwiczenia i chce tez zacząć pić świeżo wyciskane soki. Chyba zamówię wyciskarkę z http://www.energiazdrowia.pl/pl/c/Jednoslimakowe/49 bo u nas w piekarni 1 l soku pomarańczowego świezo wyciskanego kosztuje majątek :/ Wolę sama przygotowywać sobie sok w domu z tego co chcę. Będzie smacznie i nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak myslicie jak sprawdza sie takie odchudzanie na wczasach odchudzajacych typu www.nawzgorzu.com.pl ? myslicie, ze to dobre rozwiazanie? dzieki z gory za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście proponuję Formoline L112 (który, produkowany jest od ponad 10 lat w Niemczech). Wiem, że Formoline L112 działa (ma badania kliniczne i 1g. adsorbuje 680 g tłuszczu w warunkach laboratoryjnych), adsorbując tłuszcz w przewodzie pokarmowym zmniejszając dzienną ilość przyjętych kalorii, więc może doprowadzić do ujemnego bilansu energetycznego i wtedy działa jak u mnie :). Jeśli dziennie jemy około 2100 kcal a Formoline L112 zaadsorbuje około 600 kcal to dostarczymy do organizmu około 1500 kcal, a to w większości przypadków daje deficyt energetyczny i powoli można schudnąć. Ja nie wierzę w 10 czy więcej kilogramów miesięcznie. 2-4 kg na miesiąc to jest to czego można się spodziewać (bez odwodnienia)... zdrowo i zgodnie z rozsądkiem. Ja kupowałam przez allegro od jakiejś niemieckiej apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Ja polecam udanie się do profesjonalnego dietetyka. Sama korzystałam i mogę polecić, jestem z Zabrza i chodziłam do poradni dietetycznej vita-fit. Podaje namiary: http://www.vita-fit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do nas http://podleszczyna.pl/wczasy-odchudzajace/ 7 dni z dietetykiem i trenerami, zbilansowana dieta. Dowiesz się na czym polega zdrowe odchudzanie i poprawisz swoją kondycję, a na wędrówkach górskich poznasz tajemnicze Góry Stołowe. Wczasy Odchudzające „Pod Leszczyną”, na których dowiedzą się Państwo jak zdrowo się odżywiać, oczyszczą swój organizm z toksyn, a z pomocą naszych trenerów poprawią swoją kondycję. Tygodniowy pobyt na Wczasach Odchudzających „Pod Leszczyną” to idealna propozycja dla osób, które chcą prowadzić zdrowy tryb życia i pozbyć się nadmiaru kilogramów. Nasze wczasy odchudzające to 7 dniowy intensywny i efektywny program przygotowany przez dietetyków i trenerów składa się m.in. z: · zbilansowanej diety przygotowana przez dietetyka · oczyszczających sów i koktajli warzywno - owocowe · codziennych zajęć z trenerami (m.in. fitness, fitball, pilaste, zajęcia interwałowe) · nordic walking malowniczymi szlakami górskimi · masaże, seansie w saunie · warsztaty i wykłady z dietetykiem · motywacja, wsparcie i dużo pozytywnej energii Z nami łatwiej osiągniesz swój cel. 7 dni w cenie 800zł - rabaty przy 3-4 osobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIedawno powstało miejsce, w którym zajmują się kompleksowym odchudzaniem. Nazywa się M1016 i znajduje się na Marszałkowskiej (m1016.pl). Tam oczywiście jest dietetyk itd., ale oni skupiają się głównie na stronie psychologicznej problemu. Serio polecam. Świetne miejsce i kilka osób jednocześnie się Wami zajmuje (w tym lekarze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A stosujecie jakieś suplementy, które wspomagają spalanie tłuszczu? Ja początkowo nie ufałem takim suplementom, ale zobacyzłem na znajomego, który bierze GoSlim i jak chudnie. Sam spróbowałem, po miesiącu jest 8 kilogramów mniej na wadze. Tu możecie sobie o nim poczytać: http://go-slim.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basii
Czy ktoś tu jeszcze się odchudza, czy wszyscy już są szczupli?:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eedyta83
Widzę, że moje poprzedniczki chwaliły zabiegi wyszczuplające w Vici Clinic - dołączam się do tych pochwał :) Chodziłam na zabiegi Redustim, po dwunastu zabiegach mam 10 cm mniej. Obecnie przy wykupieniu serii dwunastu zabiegów dostajemy 20% zniżki - moim zdaniem bardzo korzystna promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartyna
Dobra suplementacja - tutaj młody jęczmień premium sprawdza się świetnie, dobrze działa podczas dietki. Ja dodaję do tego regularne bieganie i może 2x ćwiczę tygodniowo na siłowni. Takie połączenie szybko przynosi rezultaty i bardzo poprawia kondycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z olimpu stosuje suplementy. Dla spalania tłuszczu stosuję therm line fast . Moj cellulit jest znacznie mniejszy a dokładnie biorę te tabletki około 3 tygodni Także wynik całkiem całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×