Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zmotywowanastudentka

ODCHUDZANIE od 02.01.2015

Polecane posty

dzieki Pinatness:) wezme sobie do serca Twoje uwagi:) poszukam cwiczenia wzmacniajace i mam nadzieje, ze pomoga;D baa, wiem, ze tak:) aga, na pewno bedzie spadek, zobaczysz;) Farfadea- zdrowia! Samotna, co slychac?? milego weekendu! u mie od wczoraj wreszcie slonce;D radocha!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
bardzo dobrze minoł mi kolejny dzień ,ale wieczorem juź po kolacji zjadłam jednego kasztanka moje dzieci tak mnie kusiły aż w końcu uległam . No jakoś to przeżyje:-) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) U nie nadal bez zmian :) dietka ćwiczenia ciągle w ruchu- brak czasu rozciągam dobę :P Czasem ciężko trzymać się godzin, bo pracować też trzeba :) Pozdrawiam i miłej niedizeli, dnia dziecka i co tam tylko chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gośćaga Ważne by jeden kasztanek nie spowodował lawiny kasztanków. Ważne również jest, aby wyrzuty sumienia nie zagłuszyły Twojego celu. Zjadłaś ok, ale trzymaj nadal diety. Niech taki wyskok nie spowoduje zejścia z obranej drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greckiepesto
Witajcie, chciałabym dołączyć do Waszej grupy i wspólnie tracić kilogramy . Mam 163 cm wzrostu i ważę aż 63 kilogramy (mam 25 lat). Od kilku dni jestem na lżejszej diecie i wykonuje niewielkie ćwiczenia . Chciałabym zejść do 55 kg (to moja najniższa waga w życiu dorosłym, które osiągnęłam 2 lata temu, po czym totalnie się zapuscilam i doszłam do 70 kg). Tylko tym razem wolniej, mądrzej, bezpieczniej. Potrafię utrzymywać zaplanowana dietę (mniej lub bardziej gdyż jestem studentką i często imprezuje, z czego do końca na pewno nie zrezygnuje), ale ćwiczenia są dla mnie katorga. Nie lubię ćwiczyć, szybko się mecze, mam bardzo słabą kondycję, ćwiczenia ekspresowo mi się nudzą. Wszelkie treningi porzucam, bo po 10 minutach jestem zmęczona jak stara babcia. Nie wiem jakie ćwiczenia wykonywać by w nich wytrwać. Może ktoś mi coś doradzi? Aktualnie od kilku dni robie 10 minutowa rozgrzewkę, potem trochę biegam w miejscu, robię około 100 przysiadow i tańczę przed lustrem (takie ćwiczenia jestem w stanie zaakceptować, wszelkie Chodakowskie i tym podobne strasznie mnie irytują). Może ktoś mnie tu z mobilizuje i da jakieś rady, bo wakacje nie jawią się kolorowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ!!! Mam świetne rowerki do spinningu / indoor cycling'u. To świetne uzupełnienie treningów gdy za oknem deszcz, lub gdy poprostu nie możemy nigdzie wyjść. Dobra muzyka w uszach i jazda!!!. Przykłady: http://allegro.pl/rower-spinningowy-lemond-re vmaster-galeria-w-aukcj-i5360355310.html http://allegro.pl/rower-spinningowy-tomahawk- e-series-gratis-i5363064387.html Używane ale w świetnym stanie - każdy coś wybierze. Od 1tys. do 4 tys. Firmy takie jak: Tomahawk, Schwinn, Lemond Revmaster Life Fitness, Reebok, lub Vortec. Zainteresowanych proszę o kontakt. 506145709. Pomagam z dostawą w mazowieckim!! Dalej kurier. Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
witam:) po tygodniu diety w końcu dzisiaj się zważyłam ,i mam 1 kg mniej . super ciesze się ,że w ogóle coś ruszyło . hura!!!:) 25.05.2015.waga 95 kg >1 .06.2015. waga 94 kg cel.75 kg:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietadietacwiczenia
gratulacje gośćaga ! a jaka dieta ? ja od dzsiaj jestem na south beach , zobaczymy jak to pojdzie ,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Do dietadietacwiczenia nie znam twojej diety :-( jak dużo masz do zgubienia? ja trzymam dietę 1300kcal przez 2tygodnie potem zmniejszam o 100kcal .jest tutaj z nami trenerka która udzieliła mi wskazówek i teraz tego się trzymam zrozumiałam że dieta nie polega na głodzeniu tylko na regularnych posiłkach ,kóre należy zjadać ,:-) ,a głodzenie to pierwszy stopień do podjadania i nici z odchudzania . pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinatness Trenerka
do gośćaga Jaka zmiana mentalna! Jestem z Ciebie dumna! :) odnośnie Twojej diety - jeśli 1300 kcal będzie po 2 tygodniach działać - nic nie tnij. Znów spowodujesz spowolnienie metabolizmu i koło się zamknie. Choć 1300 kcal moim zdaniem to nadal mało :) Zdrowo jest chudnąć 0,5-1 kg tygodniowo (choć nie ma sztywnej reguły), ale na więcej nie ma sensu się napalać, bo już znasz resztę z autopsji :) Nie warto zajeżdżać się na nowo :) Trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna 30
Hej.Waga 77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Do mojej trenenrki:-) ja też jestem z siebie dumna :-) sama siebíe nie poznaje . czyli jesli w następnym tygodniu waga spadnie to mam trzymać nadal 1300kal ,Ok ! pozdarawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o Jagodach Acai. Czytając artykuł http://www.e-odchudzanie.com.pl/jagody-acai.html widzę więcej plusów niż minusów. Tylko czy trudność z dostępnością świeżych owoców nie jest najważniejsza? Czy suplement daje takie same efekty jak naturalne jagody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) jeżeli macie problem z ułożeniem dla siebie odpowiedniej diety to chętnie pomogę :) jestem dyplomowanym dietetykiem i układam indywidualne jadłospisy również on- line. Chętne osoby proszę o kontakt na adres e-mail kusgabriela77@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patil
Hej dziewczyny :) Zajrzałam do Was na forum, i jeśli mogę to chciałabym do Was dołączyć. W grupie zawsze raźniej. Swoją dietę zaczęłam jakiś miesiąc temu, jadłam około 1000kcal, nie trzymałam się jej rygorystycznie, i rezultaty były średnie, schudłam w 2 tyg. jakieś 3kg, a później waga skakała raz kg w górę, a raz kg w dół. Strasznie mnie to wkurzało, bo naprawdę wiele sobie odmawiałam, dlatego postanowiłam zacząć trzymać się dokładnie jakiejś diety i na początek wybrałam kopenhaską. Dziś mój 3 dzień i już schudłam 2kg. Mam nadzieję, że wytrwam w niej te 13 dni, ale nie mam pomysłu co później. Co myślicie o diecie dukana? Moja waga na dzisiaj to 90,8kg, wzrost 172cm, wiek 24lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Patil Witaj na forum :) jeśli przejrzysz prawdopodobnie stronę wcześniej to odpowiadałam Koleżance gośćaga na temat rygorystycznych diet i skutków płynących z nich. 3 kg w dwa tygodnie to dużo i skoro waga skakała to dla Ciebie za dużo. Poczytaj sobie moje wcześniejsze komentarze albo zapraszam na mój profil na FB "Pinatness Trenerka" do dyskusji na priv :) kilka Dziewczyn stąd już się do mnie zgłosiło i mogą się wypowiedzieć na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Hej ja mogę Ci powiedzieć z doświadczenia, że fajne są efekty na kopenhaskiej ale jak tylko wrócisz do normalnego odzywiania kg wrócą x podwójna siła.Robilam ja pare lat temu. Jest niezdrowa i tak naprawde nie to chodzi by zgubić kg na chwile. Musisz zmienić myślenie.jesc racjonalnie te 1400-1600 kcal, ruszać się regularnie i uzbroić się w cierpliwość. Tak jak nie przytylas w tydz, tak i w tydz nie schudniesz. Szkoda rozwalac metabolizm:) mam nadzieje ze nie urazilam! ;)Samotna brawo:) do Trenerki, jakie masz zdanie na temat wali różowych? Lepsze pełnoziarniste pieczywo nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kora1987 Witaj :) domniemam, że chodziło o wafle ryżowe :) są super, mają odpowiednią ilość węglowodanów złożonych. A chleb pełnoziarnisty nie zawsze równa się chlebowi pełnoziarnistemu. Jeden jest karmelizowany z białej mąki w większości (więc lipa), natomiast prawdziwy jest twardy, rozwala się w rękach i jak go naciśniesz to nie "zagnie się i nie powróci do stanu wyjściowego". Sztuczny będzie miękki tylko... o ciemniejszym kolorze. Wafle ryżowe i prawdziwy chleb razowy są wskazane jako węglowodany złożone (cukier jest długi czas na takim samym poziomie) i nie masz uczucia nieprzewidzianego głodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak o ryżowe:) no to super ze są ok:D bo różne newsy trafiały do mnie i już glupialam:) a bardzo lubię :) dzieki za info! Mam moralniaka bo najadlam się chipsów:/ ale już długo za mna chodziły...trudno, nie ma się co uzalac:) tylko pracować nad tym żeby sytuacja się nie powtórzyła! :) a Ty trenerko, ćwiczysz długo? Co bylo bozdzcem ze pomyslalas o treningu personalnym? Ja kiedyś byłam zawsze w ruchu, zawsze jakiś sport, a odkąd pracuje to amen. Jakoś się rozleniwilam:/ bo czas zawsze by się znalazł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfadea
Witam Chudzinki ! Ale miło patrzeć jak Was coraz więcej :) Ślicznie się trzymacie :) Jestem teraz pod czujnym okiem naszej trenerki a jutro wprowadzam ćwiczenia :) Zdrówko już wróciło mniej więcej i musi być lepiej :) Powoli do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na marginesie zaopatrzyłam się dzisiaj w najprostsze płatki owsiane :) Popatrzyłam na skład tych w "ladnych" opakowaniach tyle tam cukrów prostych że chyba lepiej zjeść czekolade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kora1987 Jestem trenerem od ponad 6 lat :) a wybór padł w dzieciństwie, kiedy wyobrażałam sobie pracę za biurkiem... Nie byłabym w stanie usiedzieć w jednym miejscu :) plus wiele innych rzeczy tak zdecydowało, że znalazłam się miejscu, w którym jestem obecnie :) Kocham swoją pracę, chcę, aby przynosiła jak najwięcej dobrego i niech tak pozostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam wszystkie nowe i te wytrwałe forumowiczki:> Oj tak najważniejsza jest wytrwałość i racjonalne żywienie :> Cierpliwość cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość:> u mnie po 1,5 tyg postoju waga wreszcie drgnęła w dół;> Trzeba po prostu ciepliwie i wytrwale żywić się racjomnalnie i ćwiczyć :> pozdrawiam i miłego weekendu życzę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 28
Witam Kobietki, ważyłam 76 kg przy wzroscie 175 cm i schudłam przez ostatnie 3 miesiace 10 kg, przy suplementacji African Mango, naprawde jest on skuteczny ! Zamowilam produkt prosto od producenta zeby miec pewno, że jest oryginalny ze strony : http://nplink.net/XstSK5sY Hamuje on nadmierny apetyt, słodycze sporadycznie jem, naprawde swietny produkt na odchudzanie. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patil
Do trenerki: dzięki poczytałam to co pisałaś wcześniej, i daje to do myślenia, ale moja psychika jest taka dziwna :( dzisiaj rano stanęłam na wagę i mój 1. cel osiągnięty, spadło poniżej 90kg :) 89,4. Zaczęłam jeździć na rolkach i nie czuję się strasznie źle na tej diecie. Największa wada okropne jedzenie. Chciałabym mimo wszystko przejść ją do końca, a później zmienić na coś zdrowszego i rozsądniejszego i dziękuję za fejsika, napewno skorzystam i odezwę się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
witam :) czy mam nadal dietę w poniedziałek warzenie:) ale tutaj co raz rzadziej wpisy nie macie czasu? czy po rezygnowałyście? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga nikt nie rezygnuje :) Ja próbuję z nieocenioną pomocą naszej Trenerki zmienić troszkę swoje myślenie na temat diet i odchudzania :) I ze słowa "walczę na diecie" zchodzę do słów " próbuje dojść do zgody i harmonii z własnym organizmem :) " Walka chyba nic nie daje poza wyrzutami sumienia po zjedzonych lodach i ciachach :) Na spokojnie pomalutku i osiagnę swoje 55kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szostka
Ja od wczoraj zabrałam się za pracę nad brzuchem i robię serię szóstki Weidera, chociaż wiem, że to będzie masakrycznie ciężkie, ale liczę, że się uda. Mam też z cefarm24.pl parę fajnych kosmetyków na wyszczuplanie i likwidowanie cellulitu, więc liczę sobie, że przy okazji ćwiczeń Weidera będą lepiej działać i fajniej. No i trzymam za siebie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Witam:-) muszę się przyznać bez bicia że dzisiaj się skusiłam i zjadłam drugie danie młode ziemniaki kotleta i mizerie :-( nie mogłam się opanować tak mi się chciało ,ale na tym koniec dalej trzymam dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×