Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wracajacy

2015 powrot do Polski z emigracji po ponad dziesieciu latach

Polecane posty

Gość Wracajacy

Czas odswiezyc temat. Teraz tutaj mozemy sie obrazac rodacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czego wracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co, czytac nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie. Do czego wracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hooj cie to obchodzi do czego wraca, tepa strzalo o inteligencji najmadrzejszej rozwielitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No więc do czego wracasz? Ty tam u góry: Pytanie jak najbardziej na temat więc ryj psie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciul z Job Center woli poszczekać niz pisać na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy mówią i piszą, że wracają tylko nikt jakoś nie wraca ciągle słyszę za rok, za dwa, niedługo, w przyszłym roku i dalej siedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaja az ich politycy wywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wywalą ich drzwiami to w/j/e/b/j/ą się oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japa pasztety. Jestecie za tepe dzidy by w kraju dac sobie rade. Dlatego bedziecie do konca zycia kible szorowac Anglikom. Szczal na was pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestecie za tepe dzidy by w kraju dac sobie rade. xxx więc w Polsce chodzi o to kto bardziej cwańszy i kto lepiej "da radę"??? kto kogo przekręci, wyrypie, oszuka i podsadzi? i to jest dla ciebie miarą człowieka? ja chcę normalnie żyć a nie "dawać radę"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK jesteś marginesem takim damy jak w PL byłaś tylko boisz sie do tego przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie tłumacz w Polsce pomimo wykształcenia, znajomości języków, kursów, staży, chęci i zapału nie mogłam znaleźć pracy w swoim zawodzie lub pokrewnych - przyczyną było właśnie owo "nie radzenie sobie" - czyli brak znajomości, nie wyrażanie zgody na pracę za seks, nie zgadzanie się na pracę za miskę ryżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK pracujesz za miskę ryżu i to nie w zawodzie. Poza tym skończyłaś pewnie gofniane studia wiec nie seplen ukowski smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co z tobą pisać jak ty i tak wiesz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież juz tu sie przedstawiałeś debilko. Poza tym ja wiem kto z PL wyjeżdża. Ludzie po marnych studiach z zarządzania, nieudacznicy nie potrafiący przybić gwoździa i bandyci ścigani wyrokami. To jest właśnie to całe ukowskie, patologiczne, polskojęzyczne spoleczenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ty wiesz kto wyjeżdża, mało tego, ty wiesz ile kto zarabia, jak się nazywa, jaką kupę dzisiaj rano wysrał i z kim się wczoraj dymał wróżbita Maciej to przy tobie małe miki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze wiem. Kazdy kto tutaj 5 lat mieszka to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szczekaj za każdego - szczekaj za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w PL zostala taka inteligencja jak ty - to juz szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przynajmniej wiem ile wynosi pierwiastek z minus 9 i czym rozni sie Anglia, Szkocja od GB szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to powiedz cwaniaczku czym rozni sie Anglia, Szkocja od GB? Bo nie wiem... Naprawde boje sie wracac do PL, bo jeszcze bede zmuszona z kims takim pracowac, albo kolo kogos takiego mieszkac... A najgorsze bedzie jak dostane taka prace, ze bede musiala takiego przeklinajacego glupka grac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tu jeszcze musze gnic z 1,5 roku. Mysle ze w 2016 w koncu wroce do Polski. Musze jeszcze poczekac az dzieci podrosna i spadam stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w 1,5 roku dzieci podrosną? o ile? o 2 centymetry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wrocilam do PL z rodzina w 2014 roku po 11 latach w Anglii, gdzie na dodatek skonczylam studia. W Londynie mialam bardzo dobra prace, niestety jedno z naszych dzieci zachorowalo I zdecydowalismy sie na powrot. Szukam pracy od 8 miesiecy, korporacje, banki, bardzo duze miasto w polsce. Takiej kupy idiotow na rozmowach to dawno nie widzialam, przeszlam million testow jezykowych + pan z kalekim angielskim, testy z excela itd itd na koniec slysze, no jak pani bedzie pracowac za 3.500 zl brutto??? traktuja mnie jak ufoludka z marsa, nie wywyzszam sie, jestem bardzo skromna osoba, na rozmowach odpowiadam rzeczowo I sensownie a oni mnie ciagle pytaja o londyn. Nie wiem jak bedzie dalej, maz juz mysli o wyjezdzie bo ja z dziecmi na razie musze zostac ze wzgledu na leczenie. Zastanowcie sie mocno zanim wrocicie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czego sie spodziewalas w Polsce. Przeciez wiadomo jak tam jest, wiec nie wiem skad masz to zdziwienie. Wracaja ci co chca a nie musza. Po za tym to ze bylas 11 lat w UK czyni Cie czyms lepszym od kandydatow w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Po za tym to ze bylas 11 lat w UK czyni Cie czyms lepszym od kandydatow w Polsce?" przeczytaj jeszcze raz moj post ze zrozumieniem, wtedy sie wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×