Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wracajacy

2015 powrot do Polski z emigracji po ponad dziesieciu latach

Polecane posty

Gość gość
Tak tak polskie parobki haha i ty frajerze frajerze frajerze hahah magazyny fabryki itp. Właśnie nic więcej wasze puste główki nie pojmują pewnego szczebla nie przeskoczycie tam w cebulandi, pracuję dla Glaxosmithklein i nawet nie wiesz ze jest to największa na świecie korporacja a z resztą.... co ja będę z cebulą gadał ale pośmiać sie zawsze mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracujesz ale kurfa klawiatura na tym forum pajacu. Gdybys coś osiagnął i miał kwalifikacje jakiekolwiek do bycia kimś wiecej niz brytyjskim pomiot nie siedzialbys na tym forum. Jakie studia skończyłeś? Ty jesteś gofnojad a nie menedżer dlatego siedzisz w tym zapyziałym fasolowym kraju błaźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty dyrektorze z Job Centre co osiagnołes , ze siedzisz tu na tym forum :D I to codziennie ! A podobno czas to pieniadz dla ludzi sukcesu :D Pomiedzy zaliczaniem levelu 1 z angielskiego i "rozmowy " z angielskimi kolesiami w pubie masz czas by skomentowac kazdy wpis w tym dziale ? :D Wow ! To ci praca zdalna i kariera ! :D A 14 lat temu miałam identyczna pensje , jak dzis maja przecietni ludzie, ponizej sredniej.. W Polsce pod tym wzgledem czas stanal w miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty?? On skończył polską uczelnie. Nie nauczyli go pisać, ale za to potrafi pisać przypadkowe wyrazy dużą literą. Nie pogadasz. To jest ten mniemany wysoki poziom polskiej edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przynajmniej wiem ile wynosi pierwiastek z minus 9 i czym rozni sie Anglia, Szkocja od GB szmato xxx Rzeczywiscie wielka tajemnica :P Zapomniales o Wali , koles. GB to wyspa , w której skład wchodzi Anglia, Walia i Szkocja. Anglia i Walia to nacje wchodzace w sklad United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wiedza o pierwiastku z -9 na pewno przyda ci sie w zyciu. Chyba tylko jako ciekawostka podczas twoich pubowych duskusji z Anglikami na poziomie level 1. I użyć możesz tego tylko raz bo potem to nudne sie robi. Rzeczywiscie jest sie czym podniecać, już chyba od tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale sie nie podniecam tylko mam niezła polewkę wiedząc, ze pisze z debilami uważających sie za ludzi mądrych i zaradnych, których Polska wygoniła. Wy szmaty bezmózgie jesteście i dlatego kible musicie szorować. Gdybyście chociaż takie proste działanie z matmy umieli rozwiązać na pewno na Polske byscibtak nie pluli. Boli cię to ze jesteś głupia. Przyznaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie IIzdy wyszczekane, ale to typowe objawy po przedawkowaniu Coleslawa :D. Beka z tych sprzedajnych plyt pazdzierzowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej kurefko przyznaj sie ze w szkole wPL nie blyszczalas wiedza. To widać po twoich postach tutaj. Jak te choćby o historii Rzeczpospolitej, UK czy zadaniach prostych z matmy. Ej te głupie polskojęzyczne szmaciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz spac poszly IIzdy bo rano do fabryki wstaja. Zaraz wroci 2 zmiana to kilka nowych wpisow pewnie bedzie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa za to ty błyszczysz az razi po oczach :D Musisz sie bardziej postarac , bo stajesz sie nudny.. Nie zapłaca gdy nikt nie bedzie odpisywał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O juz pierwsza wrocila. Gumofilce juz zdjelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cebulandia psy szczekają karawana jedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahaha dobre z tymi gumofilcami hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze jest pisanie sam ze soba :D Dobranoc złotousty buraczku , jutro bede sie uzerała w szkole z takimi jak ty.. Mój ty levelu 1 :D No, rozczuliłam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och ty moja uczona suczko, specjalistko od pierwiastkowanie liczb minusowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde jestem specjalistka ? :D Na pytanko o róznice miedzy UK a GB ci odpowiedzialam, to teraz zostao ci do chwalenia minusowy pierwiastek ? Szybciutko znajdz sobie cos nowego. Matma dla wielu nie jest magia, uwierz :D Zaraz zostaniesz bez rzeczy do chwalenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cicho bo on teraz skupia sie na pakowaniu jogurtow na tasmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jaka jest ta roznica miedzy szkocja, anglia, uk a gb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrz post z 22;57 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys pajacu pracowal dla GSK to bys wiedzial jak sie ich nazwe pisze: Glaxosmithkline. Cos ci dzwoni ale nie wiesz w ktorym kosciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam laskę która pracowała dla Google. Tylko nie wspomniała że ona tam tylko sprząta :D na fb widnialo Google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buehahahahaahahahahahahahahahahahaahahahaahahahahaahahahaahahahaahahahaha widac na wiki czytalas ale nie doczytalas hahahahahahahahahaahahhaha czytaj dalej ty moja wyksztalcona z dyplomami Zachodnioeuropejko z Polski hahahahaahahahahahahahahaahahahaha nie moge zeby ne wiedziec gdzie sie mieszka hahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba dzisiaj za duzo trawy paliles..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie, czemu sie tak uhahałeś jakby ktoś opowiedzial dowcip roku. Czas odstawic to co bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znałam laskę która pracowała dla Google. Tylko nie wspomniała że ona tam tylko sprząta smiech.gif na fb widnialo Google. xx Wolalabym sprzatac dla Google niz robic to , co ty :D WIDAC OD RAZU , ZE NIE MASZ POJECIA O WARUNKACH W TEJ FIRMIE :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty to masz za to zaeebiste warunki, tylko ciekawo dlaczego na benefitach siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach te nasze zachodnioeuropejskie Poleczki-Idioteczki z dyplomami brytyjskich uczelni. Wiemy juz, ze z historią waszego byłego kraju macie na bakier. Twierdzicie, że Rzeczpospolita upadła przez pijaństwo i korupcje szlachty. Wiemy, że z matematyki też nie błyszczycie ponieważ nie potraficie rozwiązac prostego zadania na liczbach zespolonych. Jest to poziom chyba pierwszej klasy szkoły średniej. Z biologii nie wiecie co to sa mitochondria a to z kolei poziom 3 gimnazjum. No ale z geografii to juz jesteście najlepsze. Nie wiecie nawet dokładnie gdzie mieszkacie. Twierdzicie, że mieszkacie w częsci UK ale nie w UK. Widze, że szybko nie zejde z tego forum. Ciekaw jestem jakich rewelacji się jeszcze dowiem pisząc z wami, wy moje głuptaski. Kurfa nawet was troche polubiłem hahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz na mysli piszac " jukej ' ? Nie znam takiego panstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×