Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wracajacy

2015 powrot do Polski z emigracji po ponad dziesieciu latach

Polecane posty

Gość gość
Głupia pisda ja nie myśle tylko, to wiem, bo to jest mój najlepszy przyjaciel. Miał działkę po dziadkach w bardzo dobrym, turystycznym regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez nie bulwersuj sie tak :D Potrafie sobie wyobrazic ten dom , na jakiejs wsi, bo przeciez nie w centrum miasta, samochody , ktore sa niezbedne by gdziekolwiek dojechac, w miescie jest komunikacja miejska. Zaopatrzenie od rodzicow z gospodarstwa i.. kasy ci starcza. Mi by pewnie tez na twoim miejscu starczylo.. ale ja preferuje duze miasto i wiecej dzieci . wiec.. :D Nie kazdy lubi mieszkac na wiosce, miec wszedzie daleko i zadnych rozrywek kulturalnych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu bym nie chciala miec pensjonatu .. Zapiep/rzac od rana do nocy, sezon nad morzem w sumie jest non-stop! Tyrac jak niewolnik ? Bez mozliwosci ruszenia sie gdziekolwiek ? Ciagle dogladac i martwic sie o oblozenie, zeby na kredyt starczylo ? Jak ktos lubi.. ale to nie moja bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne domy Polakow ? Juz tak nie cuduj :D Bo ci jeszcze uwierze , ze wszyscy Polacy maja wyczucie smaku i gust :D Zwlaszcza jak sie jedzie po PL to to widac :D Te gargamele, te budowane chalupniczym sposobem domy, wiecznie rozgrzebane i niedokonczone.. te pikne cudenka jak domy cyganow pod Lodzia :D No cud, miod i malina ! Tak, tak wszyscy w PL nmaja cudne domy tak samo jak wszyscy w UK maja zagrzybione stodoly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy lubi mieszkac na wiosce, miec wszedzie daleko i zadnych rozrywek kulturalnych.. xxxx bosze broń od takiej szmatyyy jaką jesteś ty ...dno i rozrywki kulturowe hahahaha bajaj dalej plebsie z mety i marz o wielkim świecie :D denne kurfffisko tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Piekne domy Polakow ? Juz tak nie cuduj smiech.gif Bo ci jeszcze uwierze , ze wszyscy Polacy maja wyczucie smaku i gust smiech.gif Zwlaszcza jak sie jedzie po PL to to widac smiech.gif Te gargamele, te budowane chalupniczym sposobem domy, wiecznie rozgrzebane i niedokonczone.. te pikne cudenka jak domy cyganow pod Lodzia smiech.gif No cud, miod i malina ! Tak, tak wszyscy w PL nmaja cudne domy tak samo jak wszyscy w UK maja zagrzybione stodoly smiech.gif xxxx a co ty prostaczko ze słomą w butach masz ? siedzisz całymi dniami na forum to zapewne od tego siedzenia jest ci tak dobrze hahaha dno asocjalny plebs ! margines społeczny , meliniara ty ździro za 20 lat siedzenia na tych twoich benefitach a nawet zapierdzielania po 12 godzin na dobe nigdy nie będzie cie stać na to co ma większość Polaków ! zazdrosna tania dzifffka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:15 a co typiszesz za nia? haha to chyba tym bardziej skomrpomitowalaby sie twierdzac ze za 6 tys minus kredyt na chhate minimum 2 tys to super zycie te auto co 3lata 3letnie staje sie jeszcze mniej realne jak bylo wczesniej nie uwazasz? no chyba ze 3 lata temu zaczeli na nowo produkowac maluchy i teraz sobie kupila uzywke bo watpie zeby z 6tys czyli 4 po kredycie i dalej 2 po rachunkac i zywnosci zakadajac ze nie szaleja za bardzo zostawalo im co 3lata na uzywane audi za 80-100tys hehe w ogole to co napisala ta kobieta to kompletna bzdura po co zmieniac tak c zesto auta przeciez 6letnie sa jeszcze w dobrym stanie a za 3 latka trzeba zaplacic nie male pieniadzew ogole nie ma tu zadnej logiki... "godziwie żyję za 6 tys z mężem na miesiąc ok ale mamy już dom zostaje utrzymanie które też jak w naszym przypadku" mi to bardziej wyglada na utrzymanie czyli biezace rachunki jedzenie przyjemnosci czyli mozna zakladac ze dom spadl im jednak z nieba no chyba ze ona sama nie wie co pisze... "w zyciu bym nie chciala miec pensjonatu" widzisz nie chcialabys miec pensjonatu bo jestes typowym robotem pracowniczym nie widzacym szerszej perspektywy ja mialemdwa lata okazje mieszkac nad samym morzem miec za sasiadow wlascicieli pensjonatow i wiem jak zyja jeszcze na oczy nie widzialem zeby wlasciciele ogarniali balagan po wczasowiczach sami maja od tego wynajete na sezon sprzataczki przynajmniej 99%z nic a jezeli sprzataja sami to dlatego ze imsie nudzi :) prawda jest taka ze przecietna rodzina mazzona 2ka dzieci utrzymuja sie z takieg pensjonatu oplacajac sobie zus i nie pracujac przy okazji caly rok ewentualnie jakies drobne prace po sezonie typumalowanie balustrady w czasie kiedy ja codziennie wyjezdzalem lub wracalem zpracy ich dzien wygladal tak samo -krecenie siekolo chaty ewentualnie naspacer po osiedlu z dzieciakami dowszystkich prac zazwyczaj kogos zatrudniaja z pensjonatu 20pokojowego wyciaga sie 60-80tys za pokoje majac stolowke nastepne 50tys za dwa miesiace oczyiscie w kuchni pracuja robole takie jak ty hehe ktore nigdy nie chcialyby miec pensjonau i nigdy nie beda bo sa za prosci ... "mial dzialke podziadkach w bardzo dobrym turystycznym regionie" no i tu cie mamkartoflu jeden sprawdz sobie co pisalem do twojejtowarzyszki broni odnosnie domu ktory spadl jejz nieba :D ze od mamusi albo babci ale nie kazdy ma szczescie dostawac na start dzialke od dziadkow o wartosc***ewnie z 300-400tys zl przynajmniej tak opisales ta lokacje a ja sie bardzo dobrze orientuje w cenach dzialek budowlanych nad morzem i mnie nie zaskoczysz wracajacdo tematu tak przyznaje ci racej w pl bardzo fajnie sie zyje jezeli masz kogos kto da ci nieruchomosc wartosci 300tys zl czyli jakies 450 do oddania w banku uwierz mize nawet jesli dostal dzialke od dziadkow to cosci umknelo i nie znasz wszystkich faktow bo to nie mozliwe zeby wybudowal pensjonat za swoje marne 4 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale sie niemota emigracyjna rozpisała. Widzisz tobie ciezko w to uwierzyć i dlatego w uku gary zmywasz i dożywotnio spłacasz zagrzybiona stodole. Kumpel ma głowę na karku i mieszka w pięknym pensjonacie punktowym ty emigracyjny odpadnie możesz tylko pomarzyć. Wypchaj sie z tym swoim ukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , jasne, nic w pensjonacie nie robią,do wszystkiego ludzi wynajmują :) Bo uwierze :D Polacy jak maja za cos zapłacic to wola to sami robić. I co to za kokosy ? 60 tys + 50 tys za stołówke ? 110 tys na rok i jeszcze koszty prowadzenia trzeba odliczyc.. A jak jest to netto , to sorry ok. 10 tys miesiecznie szalu nie robi na rodzine, a do sezonu przygotowac sie trzeba i na to tez kase trzeba miec. Po sezonie tez zawsze jest cos do naprawy czy renowacji.. I naprawde nie mam czego zazdrościc, w PL mialam morze na wyciagniecie reki :D Nie mieszkam w UK , ale ocean tez mam teraz pod nosem, nawet w samochód wsiadać nie musze. Sorry ,ale pensjonat nad morzem jak wzór sukcesu mnie nie podnieca :D I wole byc robolem od-do.Wychodze z pracy i nic mnie nie obchodzi :D mam co robic by tracic czas w zyciu na prace :D Ale jak ktos musi pracować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty prostaczko ze słomą w butach masz ? siedzisz całymi dniami na forum to zapewne od tego siedzenia jest ci tak dobrze hahaha dno asocjalny plebs ! margines społeczny , meliniara ty ździro za 20 lat siedzenia na tych twoich benefitach a nawet zapierdzielania po 12 godzin na dobe nigdy nie będzie cie stać na to co ma większość Polaków ! zazdrosna tania dzifffka usmiech.gif xx I dobrze, ze nie bede miec tego co ma wiekszosc Polaków :D Nie ma za czym tęsknić! Szkoda tylko ludzi ,którzy musza tam jeszcze życ.. bez nadzieji na lepsze, lżejsze jutro.. Wcale tego nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my nie chcemy takich śmieci jak ty i tobie podobnych to raz , a dwa czego szukasz na Polskim forum ? czego chcesz od Polaków ? od Polski w ogóle? powiem szczerze gdybym dorwał taką s u k e jak ty nie miałbym ani chwili zahamowania aby zapierdzielić ci kopa w twe leniwe patologiczne dupsko i ani chwili bym się nie zastanawiał aby napluć ci w ten ordynarny ryj , zakłamany i fałszywy nie masz za grosz honoru ! to tylko potwierdza CO wyjechało z Polski do UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc z tych wlascicieli nie pracuje myszlisz ze kazdy ciula sam przy kazdej rzeczy do zrobienia bo w takim otoczeniu sie obracasz tam ludzie naprawde dobrze zyja za te pieniadze chociaz narzekaja bo kaszubi zawsze narzekaja i maja to we krwi od naprawienia czegokolwiek po inne rzeczy zawsze jest jakis pomagier zlota raczka na tych wioskach ktory robi wszystko zapare groszy i kilka piw i takie sa fakty to jest prawie 100tys dochodu oplaty sa male trzeba miec tylko dobrego ksiegowego normalne w pl ty tego nie ogarniasz o jeses za slaba chwalisz sie glupio ze macie z mezem 6tys na 2 osoby pracujac na to cale rok ale 10tys zakladajac ze pracuje sie dwa miesiace w roku nie robi na tobie zadnego wrazenia haha i taki dochod nie bylby ci do niczego potrzbny jestes totalnie nieszczera i zaklamana oszukujes sama siebie :)... masakra jakim trzeba byc glupkiem sorry ale taka jst prawda zeby pisac ze nie chcialabys pensjonatu nawet gdyby to mialy byc te dwa miesiace ciezkiej pracy gdie fakty sa takie ze maja sprzataczke i dwie kucharki ty wolisz caly rok pracowac za 3 tysiace misiecznie ... typowa wiejska ignorantka pluj jej w oczy a ona powie ze deszcz pdada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarzyc sobie mozesz, jedynie :D Nie mieszkam w UK. Forum jest dla ludzi mieszkajacych poza granicami PL zadnej łaskimi nie robisz :D Nie masz nic czego bym pragneła, wiec nic mi dac niemożesz polaczku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak argumentów brakło,nie ma sie czym chwalic to sie jak zwykle bluzgów używa.. Typowe dla polaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszosc z tych wlascicieli nie pracuje myszlisz ze kazdy ciula sam przy kazdej rzeczy do zrobienia bo w takim otoczeniu sie obracasz tam ludzie naprawde dobrze zyja za te pieniadze chociaz narzekaja bo kaszubi zawsze narzekaja i maja to we krwi od naprawienia czegokolwiek po inne rzeczy zawsze jest jakis pomagier zlota raczka na tych wioskach ktory robi wszystko zapare groszy i kilka piw i takie sa fakty to jest prawie 100tys dochodu oplaty sa male trzeba miec tylko dobrego ksiegowego normalne w pl ty tego nie ogarniasz o jeses za slaba chwalisz sie glupio ze macie z mezem 6tys na 2 osoby pracujac na to cale rok ale 10tys zakladajac ze pracuje sie dwa miesiace w roku nie robi na tobie zadnego wrazenia haha i taki dochod nie bylby ci do niczego potrzbny jestes totalnie nieszczera i zaklamana oszukujes sama siebie usmiech.gif ... masakra jakim trzeba byc glupkiem sorry ale taka jst prawda zeby pisac ze nie chcialabys pensjonatu nawet gdyby to mialy byc te dwa miesiace ciezkiej pracy gdie fakty sa takie ze maja sprzataczke i dwie kucharki ty wolisz caly rok pracowac za 3 tysiace misiecznie ... typowa wiejska ignorantka pluj jej w oczy a ona powie ze deszcz pdada smiech.gif xx Ty pomyliłes ludzi .. Ja nie mieszkam w PL i nie mam domu na wsi i nie zarabiam 6 tys. :D Te wypociny o pensjonacie na kaszubach ( gdzie to morze niby ? ! ) to nie do mnie. Nie chce miec pensjonatu i nie podnieca mnie on. Sam napisałes , ze aby coś zarobic trzeba miec dobrego ksiegowego.. Ot PL wlasnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs
Czym ty szmato z UKa możesz sie pochwalić? Stodoła z pluskwami na kredyt i sterta zdjeć z taniej wycieczki z Egiptu? Hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudny juz jestes ciagle ten sam tekst.. Wiecej kreatywnosci ! Bo zmienie zdanie o twoim poziomie na jeszcze niższy :P Nie mieszkam w Uk ,nie byłam w Egipcie ,nie kupilam stodoly , a pluskwy nigdy na oczy nie widzialam.. Widze, ze ty wiesz co to pluskwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkasz w Irlandii a to ten sam syf co UK. Masz taka sama stodole jak w uku i dzieci chodzące do podrzędnych szkół, gdzie sa wyśmiewani i wytykani palcami. Irole maja cie dość, ale ty jak ta mucha co siedzi na gofnie, ile razy by cie nie odganiać to zawsze wracasz. Po prostu ciągnie cie smród zagramanicznego gofna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za problem znalezc ksiegowego za 200 zl miesiecznie haha... spoko we wladyslawowie nie mieszkaja kaszubi a kaszubski w szkolach znalazl sie tam przez pomylke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum jest dla ludzi mieszkajacych poza granicami PL zadnej łaskimi nie robisz smiech.gif Nie masz nic czego bym pragneła, wiec nic mi dac niemożesz polaczkusmiech.gif xxx nie dla takich pomyj jak ty denna k*****o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkasz w Irlandii a to ten sam syf co UK. Masz taka sama stodole jak w uku i dzieci chodzące do podrzędnych szkół, gdzie sa wyśmiewani i wytykani palcami. Irole maja cie dość, ale ty jak ta mucha co siedzi na gofnie, ile razy by cie nie odganiać to zawsze wracasz. Po prostu ciągnie cie smród zagramanicznego gofna. xx Wrózbita maciej :D I znów strzał w stopke wuefisto :D Takis wyksztalcony , ze ciagle pytasz o roznice pomiedzy GB a Uk , a nie wiesz ,ze nie ma panstwa Irlandia ? ! :D Parafrazując ciebie :" Nawet nie wiesz gdzie inni mieszkają ? ! " :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrózbita maciej to malo powiedziane :D Na oczy Eire nie widzial, ale jak zwykle wie lepiej :D Typowy polaczek :D Oby do maja , szczęsliwy wroci na swoje kartoflisko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milion razy wolę kartoflisko polskie od smrodu syfu burdeeelu UK Irlandzkiego niemieckiego czy innego góffna ! palanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jasne już widzę jak wraca. Wcześniej zgnije tu na kafe lub utopi się we własnym jadzie miernotka jedna ;) przyjdzie czerwiec a ten ciągle będzie się tu opluwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę na was srał w nieskończoność, tylko juz z pieknej, pachnacej majem Polski, emigracyjne śmiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy zauważyłaś ty przygłupawa prostaczkoze tu pisze wiele osób :D lambardziara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum jest dla ludzi zyjacych poza Polska nie umiejacy czytac kretynie!! Nie wiem co sie stalo na tym dziale, kiedys tu mozna bylo porozmawiac, wymienic sie spostrzezeniami a teraz? Jeden czy dwoch sfrustrowanych idiotow opanowalo wszystkie tematy ktore nawet ich nie dotycza :O Zyjesz tam gdzie zyjesz, jest ci dobrze wiec spadaj stad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma państwa irlandzkiego? A to ci dopiero nowiną yeblas szmato hahahahahaha jakie wy w tym uku studia niemoty Kończycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrażacie moj kraj smiecie, a tego wam nie daruje. Przebrzydle polskojezyczne szczochy z domopodobnych stodół w UKu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro UK to taki syf to dlaczego wciaz tu przyjezdzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×