Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile macie dzieci, ile zarabiacie i gdzie pracujecie?

Polecane posty

Gość gość

Starcza wam na życie, macie własny dom, mieszkanie czy wynajmujecie albo mieszkacie z rodzicami? Pytam z ciekawości... I w jakim wieku są dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uj Cię to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-dom, rodzice na dole, my u góry, -pracujemy, -jedno dziecko 7 lat - ja zarabiam 2000 zł minus benzyna 300zł= 1700 zł -mąż zarabiał 3 000 zł ale teraz 1500 zł -starcza na wegetację, bez szaleństw, odkładamy na auta bo te które mamy są stare i lada miesiąc mogą przestać działać, - brak perspektyw mnie zabija a tam gdzie mieszkamy nie sposób zmienić nic na lepsze... miejscowość 20-30tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dom, 3 dzieci. Własna firma - ale nie zawsze tak bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własne mieszkanie 60 m . Syn 9 lat. Dochody 3500 razem. Wystarcza od wypłaty do wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwójka dzieci[11 i 4 lata], własny dom, własny biznes i całkiem przyzwoite przychody. Jedyny mankament? - do pracy nie musimy wychodzić z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko 5 lat, dochód łączny ok 6.500 pln. własny dom i własne mieszkanie - wynajmujemy je i spłaca się kredyt jaki na nie wzięliśmy. kiedyś mieliśmy mniejsze dochody. obecnie było nas stać na odłożenie i zakup domku do remontu :) remont już prawie skończony - robił mój tata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oboje pracujemy Jedno dziecko 5 lat Mieszkanie 80m2 bez kredytu- prezent ślubny od rodziców Dochody, ja: 3000, mąż: 4500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 dzieci 7 lat, 2 mce. Razem 4000-4500€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na jakiej ulicy mieszkacie i jaki hest wasz pin do konta? * ja P*****le.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn 11lat,wspolne zarobki ok 5tys. Starcza na styk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
corka 2 latka, ja zarabiam 1600zł, maz 5000....,ale mamy kredyt na mieszkanie 1200zl . na codzienne potrzeby starcza i tyle, zeby odkladac to juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko 15msc, dom w budowie, wprowadzamy sie na lato wlasnie kredyt na dokonczenie bierzemy. ja 1200 maz 4200. rata 650 bedzie. do tej pory odkladalismy 3 tysiace msc. mieszkamy na razie z moja mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko 1,5roku. Ja pracuje w urzędzie zarabiam 1700zł , mąż ma kopalni 4tys. Mieszkanie 65m - dostałam po babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam z tesciami, oprocz tego mam czesc domu po mamie, zarabiam na reke ok 1800, mam 3,5 letniego syna. Chce miec przynajmniej jedno dziecko jeszcze. Zawsze staram sie z wyolaty cos odlozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łączny dochód ok 5000zł. Dziecko w drodze, dom w budowie 120m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaG_pl
www.MartynaG.pl Myślę, że to każdego indywidualna sprawa, ale będąc anonimowym można się pochwalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tys dochody wystarcza na budowę domu??? nie wierzę. ktoś was finansuje? rodzice? kredyt? mamy więcej i nawet nie pomyślałam ze mogłabym z takich pieniędzy dom budować. Moim zdaniem to starcza na normalne życie, mamy 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czym się chwalić??? ja nie widze tu jakiś astronomicznych kwot? 5 tys dochodu na rodzinę to wg ciebie dużo? to nawet nie są dwie średnie krajowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serioserioserio serio
Ja mam dwójkę dzieci w wieku 7 lat i 9 miesięcy i 28 miesięcy. Mamy swoje mieszkanie o powierzchni 78 m2. No nie było łatwo przez pierwsze 18 miesięcy od urodzenia drugiego dziecka, ale teraz jest już dużo lepiej i mówię tu o pieniądzach i organizacji... Zarabiamy miesięcznie 7000-7500 zł, ale mamy tyle pracy, że masakra. Mieszkanie mamy na kredyt i trochę się teściowie dołożyli też. Przez te 18 miesięcy musieliśmy mieć ciuchy z Tesco i było nas stać tylko na jedzenie i pieluchy, a córka zajmowała się teściowa, ale przez rok odkładaliśmy tak, że było nas stać na cztery dni pojechać na narty i w tamte wakacje na tydzień na Mazury, a w te wakacje na dwa tygodnie do Trójmiasta. A od 10 miesięcy żyjemy juz na szczęście normalnie, mamy ciuchy z sieciówek, kupiliśmy DVD, na które nie było nas stać... Córka chodzi już do żłobka, syn do szkoły, stać nas w końcu na buty Bartek i Ecco :). Całe szczęście, bo już nie wytrzymywałam psychicznie. Ale organizacja to dalej ciężka sprawa. Jesteśmy z mężem psychologami i pracujemy w dwóch miejscach, mamy bardzo pomieszane godziny pracy... Bywa ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie 60 m na kredyt. 1 dziecko, ja 2600, maz 3100. 14 letni samochód. Miasto pow. 500 tys, mieszkańców. Przez kredyt szaleństw nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serioserioserio serio
Właśnie, zapomniałam, mamy dwa samochody, więc majątek na benzynę idzie... A jednego auta nie możemy mieć organizacyjnie, no i jakąś wygodę też chcemy mieć... Kredyt też nam nie dawał właśnie szaleństw, dalej go spłacamy, no, ale odeszły pampersy i obiadki gerbera... Powoli już wychodzimy z tego bagna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna typowa polaczka co to innym do gara i portfela wlazi... Nie masz swojego zycia?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 dziecko, zarabiamy razem około 12 tys. PLN miesięcznie, mamy M3 w centrum Warszawy. Do spłaty kredytu jeszcze pozostało 360 tys. PLN. Samochód 9 letni. Wydatki są różne, czasami wyjdzie ponad 12 tys. miesięcznie, czasami zamykamy się w 6 tys. PLN. Miesięcznie da się odłożyć 2-3 tys. PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra, ludzie przy dochodach 5-6tys na rodzine domy buduja. Jak wy to robicie?? Kredyt na cale zycie? warto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważamy szybszą spłatę w kilku transzach, ale... Teraz stopy oprocentowania są skrajnie niskie. W momencie brania kredytu rata wynosiła ponad 2,2 tys. PLN. Pomimo jakichś dochodów ryzykowne byłoby zobowiązać się, że każdego miesiąca wpłacimy np. 4 tys. PLN., bo to naprawdę konkretne pieniądze, a nikt nie da gwarancji zatrudnienia na ileś lat wprzód. Są przecież inne nie do pominięcia wydatki. Za nianię musieliśmy płacić 2-2,5 tys. PLN miesięcznie. Czyli mieszkanie + opłaty + niania + samochód to ponad 7 tys. PLN opłat stałych. A gdzie jedzenie, gdzie ubrania, gdzie pieluszki, albo inne "luksusy"...? W Warszawie pieniądze rozchodzą się niesamowicie szybko. Ale z drugiej strony nie mieszkamy w centrum, żeby oszczędzać specjalnie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje tylko mąż- 2.800 netto. 2 dzieci (7 i 3 lata). mieszkamy na głębokim zadupiu i w związku z tym wychowawczy był przymusowy bo nie dało się pogodzić pracy i wychowania dzieci. Opłaty nie duże, własny dom 100m wyremontowany i odziedziczony po teściach. Sytuacja z moim siedzeniem w domu- TYMCZASOWA. Potem do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czwórka dzieci [11, 8 i bliźniaczki 6 lat], własna działalność, dochody wystarczają na spokojne życie, nie mamy żadnych kredytów. Dom, wielki ogród, kilka działek budowlanych, mieszkamy sami, aczkolwiek w pobliżu mieszkają moi teściowie - ważne, bo w podbramkowych sytuacjach zawsze pomagają w opiece nad dziećmi. Małżeństwem jesteśmy16 lat. Studenckie wakacje i pierwsze lata po studiach spędziliśmy na "robotach" za granicą. Zarobione pieniądze i przede wszystkim nabyte doświadczenie pomogły nam w starcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom: my na gorze, tesciowie na dole. Syn 3,5 roku Staly dochod obojga ok 4 tys+ dodatkowo maz dorabia, w zeszlym roku tak srednio 2 tys/ mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×