Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile macie dzieci, ile zarabiacie i gdzie pracujecie?

Polecane posty

Gość gość
21;47 Wiesz jaka moja praca jest, wiesz jakie wyksztalcenie mam, gdzie mieszkam? to w*********j!Ogłady to ty nabierz, tępa dzido którą ciekawi czyjeś życie.Zajmij sie sobą, skończ szkole, a jak ci mało pieniędzy to se dosraj, bo pewnie masz ledwo zete skończona i dla ciebie zarobki od 2000-3000 zawsze będą male!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23;04 współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majac dochodu 3200i kredytu na cale zucie 1400byscie decydowali sie na dziecko jedno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jedno tak ale więcej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 3,5 k a moj maz w zaleznosci od realizacji planu sprzedazy. Zwykle miedzy 15-25 k pln + premie co kwartal po ok 10k. Mamy dom. Wielki ogrod, psa, 2.samochody. 1.sluzbowy drugi prywatny. I ch*j nam z tego jak jego nie ma w domu tak z.... 25 dni w miesiacu a jak juz jest to wraca do domu ok 20 z pracy. Jest suuperrr !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 1800zlmowisz ze utrzyma 3osoby???jakim cudem a jeszcze oplaty... Rozwalacie mnie tu..byle jak byle fdzie aby sie rozmnozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudów by to dziecko nie mialo ,ale nie musi chodzić w markowych ciuchach i nie trzeba jeść codziennie na obiad kotlety i karkówkę ,tępa dzido!Moja mama dom budowała wszystko było w surowym stanie i dala rade ,to zalezy od tego jak kto jest zaradny, a były to czasy gdy na kartki kupowano i cio i tez miała kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×