Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Dostałam tydzien relaksu w takim naszym tu regionalny mini SPA:) Wymasowali mnie tam za wszystkie czasy;) no i tylek w basenie tez niezle wymoczyłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem czy mi sie cos uroiło czy ktoras pytala o testy owulacyjne?! Ja je stosowałam i szczerze nie polecam bo osobiście niczego sie od nich nie dowiedziałam na temat mojej owu bo za kazdym razem pokazywały co innego:( Dlatego wg mnie to po pierwsze szkoda na nie kasy a po drugie to szkoda nerwow bo interpretacja wynikow mi przysporzyła sporo siwych włosów:P bo nigdy nie widziałam czy te kreski sa jednakowego koloru czy nie. Nawet sie raz pokusilam i zrobilam trzy testy roznych firm na tej samej probce moczu i wyszły mi trzy rożne wyniki i to już mnie upewniło że szkoda na nie nerwów bo tylko sie człowiek spina niepotrzebnie podczas przytulanek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Ja z testami mialam tak ze jednego dnia pozytywny, drugi dzien negatywny a trzeci znowu pozytywny wiec cos tu jest nie hallo? :D Temperatura spadla mi w tamtym cyklu dzien przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
jussio -a ja akurat dzis w drogerii sie skusilam na testy owu..i dzis mi wyszla bledsza niz kontrolna.ale i tak męzusia mecze przynajmniej raz na dobe ;) no skoro juz kupilam te testy to poprobuje. Temperature tez mierze dodatkowo zeby sobie potem sprawdzic kiedy byla owu. Powiem wam dziewczyny,ze czasem idac ulica potrafie sobie myslec jak bym sie poczula po zobaczeniu dwoch kreseczek..i az mam motyle w brzuchu wtedy :) jeszcze niedawno wszystkim na okolo e zarzekalam sie,ze nie chcemy jeszcze dzieci a teraz to oboje o tym mowimy i chcemy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny źle się dziś czuje. Oprócz tego gardła to ciagle czuje podbrzusze i jajniki, dziś mnie boli na wysokości żeber z przodu i z tyłu,nawet nerki dziś czulam, normalnie gdy wstaje o 8 to 2 kawy w ciągu.dnia i palcem w nosie wytrzymuje do 23 a dziś 2 kawy, drzemka, wylegiwanie się i od 20 padam na ryj. Na bank mnie rozłoży jakieś chorobsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jussio fajnie Ci, lubie spa i masaże a co do testów owul to ja chyba jakas inna jestem ale co jak co to mi zawsze albo wychodziła 1 kreska albo 2 i nigdy zmyłki nie było, 2 kreski to 1,5 - 2 dni były potem juz jedna, takze mnie nie myliły, tylko za bardzo mnie nakrecały, ze jak jest owul to od razu zajde a tu lipa, no ale u mnie jest kilka innych przeszkód wiec, wiec, ale ja co do okreslenie czasu owulacji to polecam jednak testy owulacyjne, zawsze kupowałam przez allegro takie jakies zagraniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka a Ty w ciazy jestes? bo jakoś masz nagle takie osłabienie organizmu, zmeczenie i wszystkie bolesci razem wziete jakby Ci coś dodatkowo obciążało...?hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goscinka a żebym ja to wiedziała... Czekam na @ która ma być 22 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.U mnie testy owulacyjne sprawdziły się jak najbardziej 5 lat temu.Pierwszy miesiąc starań,gdy wyszły kreski na teście kochaliśmy się ze 3 razy i bliźniaczki się trafiły.Teraz też mam zakupione .Według nich to jakoś dziś jutro pojutrze muszę się starać.Zobaczymy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscInka mi zawsze te testy wychodzily jakos dziwnie:( i tak jak u ciebie zawsze mnie nakrecaly niepotrzebnie a jak wiadomo stres nie sprzyja staraniom;) dlatego rzucilam je w cholere;) Ale na początku przeczytałam mase info w necie na ich temat, i tych pozytywnych i tych negatywnych:O a potem to sobie wmawialam ze przecież taki malutki tescik nie moze wplynąc na moje myslenie;) a tu było zupelnie inaczej, najgorsze było to zastanawianie sie czy te kreski sa takie same czy nie;) a jak wiadomo to mężowie to zli doradcy, bo oni to zawsze widzą co innego niż my na testach;) Dlatego teraz zostałam tylko przy mierzeniu temperatury zeby wiedziec czy owu wogole mam czy nie:O I tak wg moich obserwacji na 4 cykle mierzeń to pol na pol w dwoch owu było a w dwoch nie:( Teraz to czekam tylko do przyszłej srody bo mam wizyte u gina i zobacze co mi powie, czy ma jakis pomysł na mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ale wczoraj naskrobałyście:)ja byłam wczoraj w galerii na wyprzedażach i troche sie obkupiłam:) Ola a powiedz więcej o tym pakiecie zdrowotnym, np na jaki okres trzeba go wykupic i czy w tym są też darmowe wizyty czy tylko badania, gdybyśmy zaszły w ciąże to i tak za wizyte trzeba płacic wtedy?a badania gratis?bo powiem szczerze pierwszy raz o nim słysze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUssio ja też Ci męża zazdroszczę bo mój taki domyslny nie jest:P Anka ja na gardło smaruję migdałki Dentosept A na noc i pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez nie wiem o co chodzi z tym pakietem zdrowotnym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio, Ola - ja tak jak Wy nie przekonałam się do tych całych testów owulacyjnych. Zaczęłam je robić w 13dc, bo tak było zalecone w ulotce (przy mojej długości cyklu) i powiem że od razu wyszły mi 2 kreski i tak mi wychodziło przez 5 kolejnych dni. Dałam za nie prawie 25zł a tak naprawdę dalej nic nie wiedziałam:) Anka- ja też dziwnie się czuję, najlepiej przespałabym cały dzień:) Czuje jakieś osłabienie. A właśnie teraz głowa mi pęka i mam wrażenie że zaraz mózg wyjdzie mi uszami:) Ale nie biorę nic na ból no bo wiadomo- nie chcę ryzykować. Tylko z drugiej strony może to takie ogólne rozbicie przed @, bo i tak nie raz miałam. Można powiedzieć, że zaczęłam końcowe odliczanie - 5 dni do @ ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio, Ola- mnie testy owulacyjne też nie przekonały. Robiłam je 5 dni i ciągle wychodziły tak samo, czyli 2 kreski. Tak czy siak wiem kiedy mam dni płodne tylko chciałam na owulke trafić:) Anka-ja też jakoś dziwnie się czuje. Wstalam z potwornym bólem głowy, miałam odczucie że lada chwila głowa mi eksploduje. I jestem jakaś zmęczona, najchętniej poszłabym spać. U mnie jeszcze 5 dni do @. Piersi nieco się powiększyły, ale nie bolą. Chociaż z drugiej strony zawsze nieco puchną przed@. Obiecałam, że nie będe się nakręcac w tym miesiącu i staram sie słowa dotrzymać, ale muszę przyznać że nie jest łatwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczynki:) No ja się w weekend postarałam mimo, ze testy owu nie wychodziły, ale... zobaczymy około 27.01 :) oby nie było okresu!:) A 19.01 mam wizyte u gina - jak ją zagadać, żeby dała mi skierowanko na badania - i na jakie?:) Kate4 hihi :) u mnie w tabelce pozamieniały się cyferki, nie mam pięciu dzieci tylko jest to moj 5 cykl starań o pierwsze dziecko ;)) Prooosze, żeby sie @ nie pojawiłłłłł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Hej dziewczynkiusmiech.gif No ja się w weekend postarałam mimo, ze testy owu nie wychodziły, ale... zobaczymy około 27.01 usmiech.gif oby nie było okresu!usmiech.gif A 19.01 mam wizyte u gina - jak ją zagadać, żeby dała mi skierowanko na badania - i na jakie?usmiech.gif Kate4 hihi usmiech.gif u mnie w tabelce pozamieniały się cyferki, nie mam pięciu dzieci tylko jest to moj 5 cykl starań o pierwsze dziecko oczko.gif Prooosze, żeby sie @ nie pojawiłłłłł usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ola jak dzis rano temp u Ciebie? no ja rano nie mogłam wejsc na to forum , zawiecha była, błąd sie wyswietlał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie coś nam sie forum wiesza:/ Razu fajnie wyszło, sorki poprawiłam:) Ja testy owul. stosuje, ale tez mi dziwnie wychodza bo nigdy nie miałam wyraźnych 2 kresek chociaż myśle że owulacja była, ale najlepszym sposobem jest tak jak pisała GośćInka monitoring cyklu i chyba się na niego zdecyduje w lutym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4- ja miałam 2 kreski pięć dni i g**no z tego wyszło;) Czytalam gdzies artykuł że nawet jak jest owulacja i dochodzi do zapłodnienia komórki jajowej to ponad 50% jajeczek nie zagnieżdza sie w macicy. Że niby warunki są wtedy nie odpowiednie czy coś. Wystarczy nawet zwykły kaszel, katar, zbyt duży wysiłek fizyczny, zła temp ciała, stresitp. Tych przyczyn było mnóstwo. Jak to przeczytałam to stwierdziłam że nigdy sie nie uda, skoro takie drobnostki zaburzają cały ten proces.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabella ja jak widze co niektóre laski, pija, pala, ćpaja, spia po gołym niebem, bzykaja sie z kim popadnie i maja dzieci, co rok to prorok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dzidziałam się dziś ze znajomą której siostra ma za chwile rodzić i ginekolog pwiedzial jej że teraz jak dziecko nie chce wyjść to nie robią cesarki tylko łamią dziecku obojczyk!!! To podobno najmniej inwazyjna metoda!!!! lekarz zajrzał mi w gardło i zapytał czy przypadkiem nie jestem w ciąży wiec pomyślałam prorok czy co??? hehehe Dzieciaczek zaszczepiony, pół przychodzdni ją słyszało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w takiej mieścinie gdzie zdarzają się takie przypadki o których pisze gościnka. W lato to zwróciłam jednej uwage bo miała dziecko małe w wózku już była w ciązy a stała i paliła papierosa więc jej zwróciłam uwage to zapytała czy chce wp*****l.... Dopóki sama nie zostałam matką to biło mnie po oczach to że dziewczyny są tak mało odpowiedzialne ale jakoś nie miałam odwagi zwrócić uwagi a teraz jakoś samo mu wychodzi z gardła. Kiedyś jakas baba uderzyła 5-6 letnie dziecko w sklepie, wiec podeszłam i zapytałam czy ja też mam uderzyć bo napewno to dziecko zawstydziło się gdy dostało klapsa a może i bolalo, to mój mąż powiedział, że przypał ze mną chodzić.... Ja przed ciążą paliłam 12 lat, gdy wyszłam z gabinetu ginekologicznego wypaliłam w samochodzie pół papierosa i to był ostatni moj papieros, do tej pory nie pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella a skąd wiesz, że nic nie wyniknęło z tych 2 kreseczek a może jednak:P Też znam przypadków mnóstwo gdzie kobiety, które nie dbały o siebie (alkohol, papierosy itp) a maja dzieci więc nie ma się co tym przejmować i stresować bo stres też źle działa. Co jest nam pisane to będzie:) Anka u Ciebie pachnie mi ciążą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym obojczykiem to zawiało ściemą albo głupim ginem, nie ma takich metod, mam szwagra gina to troszkę nasłuchałam sie przez tyle lat co i jak jest, nie wierz w to Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×