Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Hej Nell dobre wieści, myslę, ze możesz powoli świętować, gratuluję:)to mamy kolejną szczęściarę w 1 cyklu:P JUssio a Ciebie test nie kusi? kokardka TY narazie za wczesnie na test chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisałam pisałam ale to tylko, że chcę zrobić :P spokojnie poczekam na soboty... ogólnie mam dość płynny śluz tak jak przed @ ;/ . nie mam objawów więc serio ja się nie nastawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell takie małe gratulacje Ci ślę :) Fajnie, że luty też już zaowocował małą fasolką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate cofam pytanie... Poczytałam poprzednie strony i mi się przypomniało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tysia juz miałam Cię opierniczyć :P czekam na @ jak nigdy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell tak cichutko gratki, bo dwie kreseczki to juz sukces, teraz tylko potwierdzic trzeba. Leć na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty kiedy do lekarza idziesz??a powiedz jak już byłas po zabiegu to olekarze mówili Ci keidy możesz zacząć się starać o dzidziusia?bo mi kazali 3 miesiące czekac i sie zastanawiam czy tylko moi tacy ostrożni czy Tobie tez tak mówili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate jeśli to pytanie do mnie to dzisiaj idę na wizytę :P ale postąpiłam troszkę nieodpowiedzialnie i zaczęłam się starac o dzidziusia od piątku. i tak pewnie w pierwszym cyklu się nie uda:P mowili, żeby najlepiej odczekać te trzy miesiące, ale to statystyka... zazwyczaj tak mówią a każda kobieta ma inny organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem i się zastanawiam moze jakbym wcześniej zaczęła to już bym była w ciąży, ale to tylko gdybanie i tak wszystko w rekach Boga:) to zdaj relację po lekarzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelll89 super zobaczysz ze bedzie wszystko ok inaczej być nie może :) ja na badania krwi nie ide poczekam na wizyte u lekarza.Zobaczycie 2015 r będzie dla nas wszystkich szczęsliwy Mykam dziewczyny Dzieciakom robić sniadanie a później jakis spacer.Może uda mi sie dziś jeszcze wejść na forum a jak nie to bedę jutro rano .Miłego dnia wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, wizytę mam dopiero o 16.45 ale jak wrócę to powiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Nelll89 ja jak zrobilam pierwszy test i wyszly 2 kreski to polecialam po drugi! Ty tez skocz. Moze po jakis strumieniowy tym razm choc gdzies slyszalam,ze plytkowe lepiej wychwytuja hcg. Powoli Ci gratulujemy. Kilkudniowe spoznienie @ przy starankach chyba cos znacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie wiem dlaczego Ale jestem chyba bardziej przekonana do tych plytkowych:) i nie było bobo testu to kupilam pare test tylko z tym granatowym napisem nie rozowo niebieski, mam nadzieję że się nie myli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Tysia daj od razu znać i tak jak pisałaś ten rok bedzie dla nas wszystkich dobry:))) Wiecie co dziewuszki dalej się zastanawiam czy to możliwe by się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell - wiedzialam ze sie uda ;) Gratuluje! :* Lec po drugi test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znać, sama jestem ciekawa co mi doktorek powie haha :P Nell, udało się, udało! :) Zrób jeszcze test jutro albo za jakieś 2/3 dni to kreska będzie już wyraźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Dlatego sie wstrzymuje z nastepnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze dla mnie tez ten miesiac bedzie taki szczesliwy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Nell gratki!:) kurcze, ja tez mam nadzieje, ze sie uda, bo ida plodne dni u mnie!:) Ola dzieki za wstawienie o tych krwawieniach, troche to uspokajajace;) ja teraz rowie testy owu, jestem w 10 dc, a kreski na razie brak:( mam nadzieje, ze na dniach sie cos zmieni, bo sie bede zastanawiac czy z moja owulka wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
2 dni okres taki jak zawsze ze skrzepani Z tym ze krotszy bo zawsze 5-7 dzisiaj juz nic nie leci i objawiam sie ciazy pozamacicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Nelll89 gorace gratulacje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nell długo starałas się o dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylkowa skoro masz okres ze skrzepami to raczej nie ma szans na dzidzię w tym cyklu ;/ ale dla pewności zrób test bo różnie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motylkowa, nie wmawiaj sobie na zapas. Jak zrobisz hcg i wyjdaie pozytywny, to trzeba po 2 dniach powtórzyć, jak przyrost będzie mniejszy niż tam chyba 66% to może wskazywać ciąże pozamaciczna, ale nie musi. Potwierdzić może tylko gin. Wg mnie osobiście Panikujesz. Przecież zdarza się że kobiety mają okres mimo ciąży. Jak masz obawy to zrób bete. Bedziesz miała już z czym iść do gina na potwirerdzenie ciązy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×