Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość motylkowa123
Quieck vie ponoc jest ok albo bobo test a ja tez nie wiedzialam wtedy i zrobilam ten glupi pre test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Nie polecam pink testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcale takich krótkich cykli nie mam. 26 dniowy to wcale nie taki krótki przecież?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell kup sobie migdały i gryz to trochę Ci zgaga odpusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie martw się bo nie ma czym, cykl 26 dniowy jest w porządku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa - Pink Test jest beznadziejny ;) Dziewczyny, teraz to ja nie wiem czy ja dostane @ po 26 dniach czy 28 -.- Dobrze że owulacja była bardzo dobrze wykorzystana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Za prawidłowe uznaje się cykle w przedziale od 25-35 dni. Wahania ilości dni u tej samej kobiety w poszczególnych cyklach też nie są niczym nienormalnym. Przy różnicach w długości nie przekraczających 5 dni, cykle uznawana są za regularne." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srode jak zrobie test i wyjdzie negatyw to biorę leki na zgagę i już. No chyybaaa że będzie II to wtedy migdały w ruch :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
A ja sie tylko boje zebym nie miala ciazy pozamacicznej i wszysto bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za miłe słowa:) z jednaj strony się cieszę że prol spadła a z drugiej jest teń cien rozczarowania i zlość, że nie trafiłam w owulację ale coż tak ma być widocznie:)luty musi być lepszy!!! Bajkaanna chodzę priv oczywiście i gin mi powiedziała, ze musze przyjść tak między 10 a 12 dc pierwszy raz i może z trzy razy wystarczy żeby zobaczyć co się święci:) łącznie mam zapłacić 150 zł czyli po 50 zł za wizyte to chyba nie jest tak najgorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 za wizytę to nie tak dużo, opłaca się :) w środe się dowiem ile u mnie by kosztował taki monitoring cyklu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a któraś chyba mówiła, że bierze albo brała clo??czy mi się zdawało... Nell objawy masz obiecujące ale prosze Cie nastaw się tak, ze jak będzie ciaża to wszyscy się cieszymy jak nie to działasz dalej bo najgorsze jest to rozczarowanie:)trzymam &

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa przykro mi ze @ przylazła, ale co nas nie zabije to nas wzmocni:)mój M powtarza cały czas "widzisz jacy teraz jesteśmy mądrzy w temacie staranek" tylko żeby z tej mądrości coś sie wykluło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Moj partner mi powiedzial ze jutro tez jest dzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ten test zawalil zrobil mi nadziej trzeba po prostu uwazac jakie sie kupuje a pisze na nich ze niby taka skutecznosc.. Chyba nastepnym razem jak bede miala taka sytuacje pojde na bete . Odrazu bedzie jasna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywa i tak :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Kate dobrze że wynik lepszy!!powodzenia w lutym w staraniach będzie dobrze :) X Mi babka z laboratorium dzwoniła że posiew nie wyszedł muszę zrobić ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agaa:) ale czemu Ci nie wyszedł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate hihi, choć nie wiem czy to do śmiechu czy raczej do płaczu;) widze że jedziemy na tym samym wózku;) nie dość ze nam sie owu przesunęła praktycznie o tydzień to nastepny cykl zaczynamy z clo;) Noo i ja mam jeszcze infekcje do wyleczenia:O Jednak to bakterie:( Dziś akurat dostałam recepte i dostałam antybiotyki i jakieś globulki dopochwowe:( Ale czekam do @ i potem zaczynam leczenie bo nie chce w razie czego przerywać kuracji jakby @ miała przyjść jednak wcześniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elilu
hej dziewczyny odebrałam dzis wyniki badan, ogólnie jest ok ale nurtuje mnie kilka rzeczy moze napiszecie co o tym sadzicie bo jestescie obcykane w tych badaniach lepiej niz niejeden lekarz :) - tsh- 1,09 , kwas askorbinowy w moczu, a w analizie osadu moczu wyszło nabłonki wielokatne pojedyńcze, leukocyty pojedyncze w polu widzenia, śluz liczne, bakterie pojedyńcze , co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz jest jednak bardziej obcykany... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio to chyba od płaczu:) faktycznie idziemy równo:)i wiesz co myślę, że w lutym zajdziemy w ciążę:) no chyba, że Tobie udało się w tym cyklu bo działałaś a ja nie;P a jaka to bakteria jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaaa44
Kate4 ja brałam clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do testów. Ja robiłam pinkami tresty w sierpniu zadzialaly mi prawidlowo. Teraz mam paskowe z allegro, czy ktoras z Was ma jakies doswiadczenia z nimi? Na czym polega beznadziejność niektorych testów? Zakłamują na dodatni czy cnie wykrywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elilu ja tylko mogę Ci powiedzieć że TSH masz bardzo dobre;)nabłonki pojedyncze w moczu mogą być ale co do reszty niestety nie wiem:/ kokardkaaa i jak się czułaś po tym clo?a pecherzyki ładnie pękały?chodziłas na monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Kate4 nie miałam w ogóle objawów, wszystko ok, miałam pęcherzyk i tu i tu i obydwa pękły, więc w najlepszym wypadku mogę mieć blizniaki ;D miałam monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha bo to teraz w tym cyklu stosowałaś tak?i czekasz na efekty?wybacz że nie pamiętam:) Jussio też słyszałam, ze mogą być ciąże mnogie po clo ale ja bym chciała bliźniaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Kate4 dokładnie tak :) jeśli się nie uda gin kazał w kolejnym cyklu też brać :) a brałam podwójną dawkę. Fajnie by było jakby się udało... jak się nie uda mimo 2 pękniętych pęcherzyków to się chyba poryczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×