Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Albo z żalu ze jest tylko jedna:(( tak się boje, jak nigdy:( i caly czas latam do kibelka sprawdzać czy przypadkiem nie ma nic na majtkach ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiego żalu?! Z radości!!! :D Nie martw się, majtki będą czyste! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Tysia dobrze powiedziane:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hehehe:)))))) oby ooby!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu a kiedy masz termin miesiączki? Bo test najlepiej robić jak jest jej termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie dziewuszki jak to jest... Czasem objawy są @ się spóźnia a tu nic eh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jakimś cudem test będzie negatywny to idź od razu rano na pobranie krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się za dużo naczytalam o kobietach które były w ciąży a testy i tak wychodziły negatywne, dopiero jak poszły na badanie bety ciąża wyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normal.ie termin mam za 6dni ale wczoraj dostalam krwawienia i pani mi kazała zrobic bete dzis i w czwartek i bedzie wtedy wiadomo czy ciąża czy poronienie czy po prostu wcześniej@ przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio musisz chyba zapytać gin bo nie wiem co to za bakteria i czy jej wyleczenie to tylko kwestia paru dni bo jeśli tak to myśle, że spokojnie możesz clo brać ale wiesz lekarz to lekarz:) Nell &&&& za jutrzejszy test:) u mnie dziwnie bo plamienia z lekkim krwawieniem sie pojawiło a niby @ miała przyjść za tydzień i teraz się zastanawiam co jest grane i nei wiem kiedy to clo zakichane zacząć brać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to implantacja zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Kate, może to implantacja... Nie znam się na tym. Dzisiaj w wydarzeniach mówili o kobiecie która urodziła nie swoje dziecko, źle ją zaplodnili podczas in vitro, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niestety to nie implantacja bo byłam wczoraj u gin i wiem:)myślę że te plamienia są przez tego bromka bo po nim się podobno tak dzieje ale już bym chciała normalna @:) tysiaa tez słyszałam o tej kobiecie masakra;/ tyle cierpienia żeby doczekac się dziecka a tu takie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy78 to dobrze, ze w porządku z rezerwą u Ciebie:)a pozostałe bad ok?hormony?a M badał nasienie?nie martw się będziesz miała swojego dzidziusia wcześniej czy później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate rozumiem, w takim razie @ powinna niedługo przyjść. A ja jutro idę do gin, ciekawe czy w tym cyklu była owulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate - ja takie plamienie miałam 2 razy właśnie miedzy owulacją a okresem. Też myślałam że to była implantacja ale nic z tego. Mimo wszystko wtedy dostałam @. Później się pytałam ginekologa co to mogło być to mi powiedział że czasem tak się dzieje i to normalne. Dorzucam fragment artykułu : "Plamienie przed miesiączką Zdarza się czasem, że plamienie poprzedza okres. Pojawiają się plamki, tak jakby miał się zacząć, potem przerwa nawet kilka dni i dopiero wtedy zaczyna się właściwa miesiączka. Nie oznacza to nic strasznego, ale warto zgłosić to ginekologowi. U kobiet regularnie miesiączkujących takie plamienie może oznaczać tzw. niedomogę lutealną czyli niewydolność ciałka żółtego czego konsekwencją jest niedostateczne wydzielanie progesteronu. U kobiet po czterdziestce, wchodzących w okres klimakterium, plamienie przed miesiączką jest jednym z objawów spadku produkcji progesteronu czyli fizjologicznie zachodzących zmian w ich organizmie. Może się to objawiać także przez plamienie występujące na końcu miesiączki i przedłużające jej trwanie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa ale owulacja chyba dopiero przed Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam artykuł o tej kobiecie co zapłodnili ją zarodkiem z nasienias jej meża i komórką innej kobiety... Mi od razu przyszło do głowy co z kobietą, której jajo zostało zapłodnione, jak prawnie rozwiążą tą sytuację. Masakra. Xxx U mnie jakaś zmiana. Śluz zaczyna mi się zabarwiać na brązowawo. Na razie bardzo delikatnie. Xxx Tysia ja właśnie za każdym razem boję się, że testy mi nie pokażą ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate Po poronieniu miesiączkę dostałam 24 stycznia i wyliczając z tego owulacja wypada mi na sobotę (7 luty). Ale wyliczałam też z 21 stycznia i z tej daty wypada mi na wtorek czyli dzisiaj. Po prostu nie wiem, którą datę brać pod uwagę skoro miesiączki zawsze dostawałam 21 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija dokładnie... XXI wiek a dochodzi do takich pomyłek jak w tym przypadku... Obie kobiety są strasznie pokrzywdzone. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola działam od piątku codziennie :) Może postąpiłam mało odpowiedzialnie, bo zaczęłam działać przed wizytą u gin i przed sprawdzeniem wszystkiego, ale psychicznie byłam gotowa. Zresztą i tak wątpię, że uda się od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Ola że te plamienia sa oznaka problemów i pewnie u mnie jest ten problem z prolaktyną i bromkiem ale nie bede się tym ajkoś strasznie martwić, czekam na @, biore clo i czekam na II kreseczki :)pora zacząc myślec pozytywnie bo to podobno połowa sukcesu:)) dziewczyny uda nam sie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że to głupie i że dopiero rozpoczelismy starania a ja już tak panikuje ale boję się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×