Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Ja tam mam jakąś pustke w sobie a facet jak to facet... moze dobrze, tak miało byc itp gadanie takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia ja też poroniłam, ale już się z tym pogodziłam, z nadzieją patrzę w przyszlość. Prawda jest taka, że poroniłyśmy bo coś było nie tak... I tak miało być. Za kilka tygodni będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi pomogło udzielanie się na forum i pisanie z kobietami, które również straciły dzieci. I czas pomógł, czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia testy mam paskowe, dwa. Jak @ nie przyjdzie albo przyjdzie jakaś dziwna to dokupie bobo test. Joasia pocieszające jest to, że skoro beta spadła Ci to już w kolejnym miesiącu możesz sie starać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie moge starać ale Moj nie chce moze mu przejdzie . Moze to rozczarowanie tak na niego wplynelo zobaczymy :) wiesz Ja mam 21 lat a on 22 lata mamy oboje prace wiec wiesz chcielismy dziecko a tu klapa. Mowi sie trudno :) robi sie dalej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija Oby te testy były dla ciebie szczęśliwe :) A do bobo testu mam sentyment :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, dobrze ze nie mialas zabiegu, nie bylo ingerencji w twoje cialo i mozesz sie starac od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam bobo test Ale nie było:/ kupiłam pre test i Quixx jakiś. Pre test wykorzystany teraz będę tym drugim testowala zobaczymy czy dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia zacznij czarować :-) musi wrócić dobra passa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziś zaczełam 7 tydzien, jutro mam wizyte u ginka i jakoś tak się denerwuje przed ta wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie dziwię się Ale musisz być spokojna bo wiem że bedzie ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell ten quixx będzie dla ciebie najwspanialszy bo wykaże ciążę :) Hashija czaruję :D ale skoro tak dzialalas w tym cyklu to na pewno się udało :) Anka nie stresuj się tylko ciesz ze jutro zobaczysz bijące serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
No Tysia powinien pokazać:) chyba że pre test zrobił sobie że mnie jaja:p jejj bijące serduszko jak tylko sobie o tym pomyśle to mam łzy w oczach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko będzie dobrze ;) Miesiączka ci się spóźnia, więc na pewno tam juz ktoś zamieszkał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hehe mówisz że ktos sobie zrobił lokum :) hehe jeszcze się nie ciesze zachowuje z mężem tak jak bym nie robiła w środę tamtego wolimy cieszyć się później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Ej nie:p bo wczoraj robiłam to chcę ze dwa dni odczekać Tysia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell - skoro byl wczoraj to poczekaj lepiej do soboty ;) Tez dzisiaj macie taki "ciezki dzien"? Ja dzisiaj nie mam na nic sily, wypompowana enegrie mam. Teraz na dodatek brzuch znowu boli, jajniki wrecz pulsuja, no i kurcze pochlaniam wszystko dzisiaj (chyba okres dostane, zawsze tak mam przed okresem) , ale colokwiek zjem to mi sie odbija -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola @ masz dostać 12 więc to na pewno nie to. A na ból brzuszka najlepsze jest co? Czekolada! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Tysia ze to nie to. Ale wlasnie nie wiem co ;x Denerwuje mnie to.. Nienawidze tego czasu przed @. Jak mam @ to przynajmniej wiem ze cos mnie boli przez nia, a teraz to ja nie wiem. W ogole to jak sie przeziebi pecherz to sa tez objawy takie mniej bolesne, po prostu chodzenie czeste do toalety? Czy zawsze jest tak ze czesto sie chodzi, malo leci i bardzo boli? Bo ja mam tylko tak ze czesto latam do lazienki ale nie boli mnie przy tym i "normalna" ilosc leci ;) Sorry za glupie pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie miałam zapalenia pęcherza, więc nie mam pojęcia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dwa razy i za kazdym razem bolalo. Dlatego zapalenie pecherza kojarzy mi sie z takimi objawami. A teraz tylko czesto chodze do toalety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszperalam troszke na internecie, na roznych stronach specjalistycznych gdzie wypowiadaja sie doktorzy. No i skonsultowalam sie tez z moja mama, ktora jednak starsza jest ode mnie, tak wiec wie wiecej. Jak tak sobie porownalam rozne moje dolegliwosci z dluzszego okresu czasu, na stronie jak i z mama, tak doszlam do wniosku ze chyba powinnam isc do lekarza bo wydaje mi sie ze moge miec problemy z cukrzyca. Tak tez stwierdzila moja mama i siostra. Uznaly tez ze za kazdym razem jak je odwiedzam to jestem codaz chudsza. Dla mnie to niemozliwe bo jem bardzo duzo, ale one widza zmiany znacznie lepiej. Chyba musze isc do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz ci los... Ale dopóki nie masz diagnozy nie ma się czym martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola zawsze warto to sprawdzić. Ja nigdy sama z siebie nie chudłam i zawsze zazdroscilam innym tego, ale jesli to chorobowe to nie ma czego zazdroscić i trzeba się tym zająć. Kiedy planujesz w tej sprawie coś zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
W najbliższym czasie chcę się wybrać po skierowanie. Zawsze jak chciałam skierowanie to trochę trzeba było podkoloryzować sprawę ale w tej sytuacji raczej nie muszę. Trochę poczytałam i moje objawy typu ( duże pragninie, częste oddawanie moczu, chudnięcie mimo normalnej, nie zmieniającej się diety, a czasem nawet jem bardzo dużo i nic, osłabnięcie organizmu i senność, od jakiegoś czasu swędzi mnie skóra - to też objaw ponoć. Nigdy tak nie miałam, myślałam że to alergia ale chyba nie. Nawracające zapalenie skóry - zazwyczaj mam wiosną, początek lata i trzyma mnie do końca lata. Zawsze myślałam że to od słońca - dermatolog mi też tak mówił. Ale kremy nie pomagają. ) Boję się że to może być cukrzyca czy coś innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×