Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Nelll89
A no wlasnie spokoju a u mnie go ciągle brak:/ cały czas się czymś denerwuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Anka - prywatna klinika ale i tak place abonament co miesiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashija
Anka mam nadzieję, że mdłości wreszcie Cię opuszczą, ale póki co możesz sie pocieszyć, że inni mają gorzej. moja bratowa oprócz mdłości bardzo mocno wymiotowała, aż musiała trafić do szpitala, bo ciąża przez to była zagrożona, a teraz ma prześliczną dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny jest prośba żeby nie klikać bez sensu postów z . żeby przerzucic stronę bo jak widzicie przez o połowa strony jest zawalona . i szybko sie zapełnia i znowu trzeba czekac na następną stronkę. Poczekajmy trochę żeby strona sama się załadowała. Wiem że to jest wkurzające jak nie widać naszych postów ale jeszcze bardziej wkurzające jest jak na stronie mamy same . od gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Dziewczyny, te które sa i te ktore były w ciąży?! Kiedy zaczęły boleć was piersi? Zaraz po owulacji czy bliżej okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja mnie bolały dopiero przed @ tak po bokach:0a u Ciebie co tam?jakieś objawy już masz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussio
Kate widze ze myślimy podobnie jeśli chodzi o to przepychanie stron bo właśnie to samo miałam pisać;) Maja u siebie zauważyłam taką zależnośc ze piersi zaczynają mnie boleć jak moja temperatura jest w granicach 36,8 i wyżej, a ile to jest dni przed @ to trudno mi powiedzieć bo to róznie bywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie z tego co pamiętam cyce zaczęły boleć dopiero kilka dni po spodziewanej miesiączce :P Paula jak tam? To plamienie się nie rozkręciło? Swoją drogą widziałyście dzisiaj w wydarzeniach wiadomość o tym chłopcu, który urodził się bez rąk i nóżek a na usg żaden lekarz tego nie wykrył? Coś mówili, że usg robiło siedmiu różnych lekarzy na różnym sprzęcie i nic... Masakra!!! Rodzice nawet się na to nie mogli przygotować psychicznie... I jak to możliwe, że siedmiu lekarzy nie zauważyło wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio bo myśle, ze to jest bez sensu, fajnie że mnie popierasz:) jak humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam jeszcze 8 dni do @. Piersi mam jakieś napęczniałe i lewa zaczyna mnie boleć, tak jakoś śmiesznie tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Humorek już troche lepszy;) Jednak gruntowne porządki "odświeżają" głowe:P A i właśnie doczytałam że u ciebie pękły aż 4 pęcherzyki:D to będziesz miała niespodziankę jak będą czworaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh cieszyłabym się żeby chociaż z jednego coś wyszło:)a z czworaczkami to byłyby heca:)a Ty zaczniesz clo w przyszłym cyklu jeśli w tym nic nie wyjdzie?? 2 tabl luteiny dosłownie wypłynęły ze mnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro każdy olewa moje posty to trudno :) Wszystkim życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak teraz nie wyjdzie a raczej nic z tego to dokładnie 9 marca zaczynam łykać clo:O A tak w ogóle to sobie dziś postanowiłam ze przechodze na dietę "bez słodyczy" ktore kocham nad życie;):P no bo za trzy miesiące na wesele do tej kuzynki się wybieram więc jakoś przed rodzinką trzeba się zaprezentować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cośty nikt nie olewa Twoich postów:) ja słyszałam o tym w wiadomościach i mnei to osobiście przeraża jak można nie zauważyć że dziecko nie ma rąk skoro wszystko już widać nawet w 13 tc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia nie obrażaj się:) ja cały dzień telewizora na oczy nie widziałam wiec o tym nie słyszałam:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio ja w lipcu mam wesele brata i też pasuje jakoś wyglądać chociaz nie powiem wolałabym być już na nim z brzuchem 5cio-miesięcznym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia się nie obraziła ;) Dla tych, które nie mają tv wrzuciłam linka... I chyba jednak byłam olana skoro rozmawiałyście między sobą a ja byłam pomijana :) Jeśli odniosłam złe wrażenie to sorry ;) Chyba nadchodzący okres źle na mnie działa haha :P * Jussio nie odmawiaj sobie jednej z największych przyjemności w życiu - słodyczy :D Nie zaszkodzi ci jak raz na jakiś czas coś słodkiego zjesz :P * Kate może ten brzuszek będzie ci już wtedy widać, kto to wie ;) Przeciez jak się nie udało w tym cyklu to uda się w następnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na to licze tysiaa:)Jussio ja to słodyczy nie umiem sobie odmówić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×