Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Doti87
Ojj jak bym chciała zobaczyć chociaż druga minimalna kreseczke.. Żeby był ciut nadziei, że w końcu się udało. Mam teraz 28 dc i czekam i czekam... Widzę że tutaj wszystkie jesteśmy takie niecierpliwe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razu- jeśli wynik bety miałby wyjść pozytywny to zarodek musiałby być już kilka dni w Tobie zagnieżdżony, więc raczej nie może to być krwawienie implantacyjne. Który masz dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola proszę się nie denerwować :p czekamy na wieczorne wyniki które na pewno będą pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razu zobaczysz co Ci beta powie. Ja przy pierwszej ciazh mialam 3 dniowe krwawienie i skąpe. Wiec trzytmam kciuki za jutrzejsze wytniki. Doti - mam nadzieję, że się nie doczekasz :-) Ola już nie mogę doczekać się wieczora :-D i wiesz co? Jestem przekonana że Wam się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki, jakoś ostatnio nie miałam czasu zajrzeć do Was, ale już jestem:) Moja bratanica pochorowała się, nie chodzi do przedszkola i właśnie dziś jej pilnuję. Brat będzie około 14:30 w domu to mnie zmieni. Mała właśnie padła po obiadku, więc postanowiłam do Was napisać :) Ola- to fajnie, że widać drugą kreskę - nawet jak jest blada. Masz powód do radości :) Kate - trzymam za Ciebie kciuki, bo Ty masz większe szanse od pozostałych na sukces:) Rzadko kiedy ma się 4 pęcherzyki w jednym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Dziewczyny mam sluz zabarwiony na brązowa krwią! Co się dzieje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula, ten śluz to może być początek okresu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Czytam Was od dawna ale jakoś się nie odzywałam :) - pewnie jak wiele innych dziewczyn :) No, ale dziś już piszę. To mój 5 cykl starań o drugie dziecko. Termin @ mam na 01.03. Już skończyłam płodne i zaczyna się nerwowe oczekiwanie, którego nienawidzę po prostu! Ola - gratuluję! Myślę, że już można. Też czekam na wieczorne wieści :) Paula - to może być i dobry znak i zły. Tylko czas to zweryfikuje. Niestety nie ma innej, szybszej drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja2015
Razu- to nie może byc krwawienie inplantacyjen, bo termin masz na dziś, Anabella ma racje, za późno na implantacje. Ale takie krwawienietnie wyklucza ciaży:) Beta da najlepszą odpowiedź. Robiłaś test ciążowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za błędy, pisze z telefonu i ciągle coś mi przeskakuje. Paula- może to nic złego. Ola też pisała o brązowawym śluzie a teraz ma bladą kreseczke na teście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dopóki @ nie rozkręci się na całego, to jest duuuuuża szansa. Paula, czekam niecierpliwie na wiadomości od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej hej:) Ola ja na Twoim miejscu bym się wstrzymała od przytulanka aż się Twoja sprawa rozwiąże i gin powie że można bo czasem w tej bardzo wczesnej ciąży przytulanko nie jest wsskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella - tak, to właśnie panika. Wiem, że zawsze wspieram i ogarniam dziewczyny ale wiesz.. Jak to już mnie dotyczy to inaczej jest :D Możliwe bardzo że choroba spowodowała podwyższenie temperatury. Razu - myślę , że to nie plamienie implantacyjne :( Ale bądźmy dobrej nadziei.. Tak jak pisze Maja - miałam delikatnie zabarwiony śluz na brązowo wiec może coś jest na rzeczy ;) Doti - jeszcze troszkę i ciebie to czeka :D Maja i Zambia witajcie ! ;) :D Nell - Na prawdę? W sumie teraz to i tak nie mam siły, jestem przemęczona ciągle i jeszcze to opuchnięcie, uwierz mi że mi sie za bardzo nie chce mimo że czuję że mi libido podskoczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti87
A powiedzcie mi czy jak miałam płodne dni 9-12.02 i w tym czasie wiadomo bawiliśmy si, to już mogę zrobić sobie betę?? Bo się zastanawiam czy iść juz bo mam dość tych testówtestów, które są różnej czułości i tak nie do końca im wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti - ponoś można iść po tygodniu ale lepiej dla pewności odczekać te 10 dni ;) A wiesz kiedy miałaś owulację? bo te 7-10 dni od owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti - zrobić można zawsze, ale ja myślę, że jeszcze kilka dni za wcześnie. Bo jak Ci wyjdzie ujemna to się zasmucisz a jest jeszcze za wcześnie, żeby mieć pewność, że wynik jest wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti87
@ powinnam dostać 22.02 ale nic nie czuje jak by się zbliżał oprócz obrzmialych i bolacych piersi.. i się zastanawiam czy to na ciąże czy okres hehehe ostatnio sama wmawiałam sobie wszystkie możliwe objawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti - w sumie to czemu nie? Może jutro podskocz na betę? ;) Ja miałam dzisiaj i wczoraj takie dziwne uczucie, zrobiło mi się nagle gorąco w podbrzuszu i w okolicach jajników najbardziej, pozniej w pachwinach O.o a uczucie miałam takie jakby coś ze mnie leciało ciepłego -.- Śmieszne uczucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti87
Chyba poczekam jeszcze tydzień, bo boje się ze nic mi nie wyjdzie i znów mi będzie przykro :'( szkoda ze to tak nie wychodzi jak byśmy chciały.. Pstryk i jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dzieki za kciuki, ale wcale nie uważam że mam większe szanse bo tyle czynników ma wpływ na zapłodnienie, że ilość pęcherzyków właściwie o niczym nie świadczy (no może tylko o tym, że mam rezerwe jak to powiedziała moja gin:) za 2 godz. ide na monitoring i zobacze czy te pęcherzyki w ogóle pękły. Ogólnie to nie nastawiam sie gtak bardzo na ten cykl bo czytałam, że tak 2-3 cykl z clo daje efekty a poza tym nasienie mojego M dopiero teraz sie regeneruje po antybiotykach grudniowych. Najgorsze jest to że kolejne antybiotyki się mojemu M szykuja bo ma stamn zapalny żołądka (wyszło na gastroskopii) i tygodniowe anty ma przepisane;/ ale moje hasło "co ma być to i tak bedzie" nadal podtrzymuję:) Jussio nic mi nie dopingujesz z n.o.w.e.n.n.ą a dzisiaj już 29 dzień więc przekroczyłam połowe i jestem z siebie dumna. A dodatkowo czuję jak mnie to umacnia :) trzymajcie kciuki za wizytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, Kate - czekamy więc niecierpliwie na wszelkie wiadomości od Was. Nadziejka, a co z Tobą? Ja od wczoraj mam paskudne dni.Albo mnie wszystko wkurz, albo chce mi się wyć. Nic mi nie wychodzi. Wszystko leci z rąk, a jeszcze wczoraj mój R maksymalnie podnosił mi ciśnienie. Już myślałam, że go zdzielę książką, a czytam dość pokaźne tomiszcze (prawie 1000 stron) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Nadal ten sluz jest, ten zabarwiony krwią i ciągnie okropnie w prawym jajniku:-o i mokro mi strasznie:-( Ja nigdy nie miałam plamien przed okresem, zawsze zaczyna mi się taka żywą krwią. Martwię się trochę:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×