Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Zaczęłam sprzątać, ale coś mnie brzuch pobolewa i kłuje. I nie wiem czy kontynuować :/ a Wy sprzątacie ostro przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardkaa a kiedy robiłaś badanie tsh?? Zambia - ja swoją żałobę przeszłam w tamten poniedziałek jak okresu dostałam, potem miała 5 dni alko w tygodniu i po tym pokazały się 2 kreski. w takiej sytuacji miałam więcej strachu w oczach niż smutku. teraz wiem na czym stoję i jak będą wyglądać najbliższe tygodnie. a to czego najbardziej nienawidzę to niepewność. Kate - jak dostanę następną miesiączkę to wyzerujemy licznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zambia jak Cie brzuch boli to odpoczywaj sobie, a prace rozłóż. nie ma sensu się przesilać czy jesteś w ciąży czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razu chyba marzec? kokardka a jakie masz to TSH? Zambia wydaje mie sie że można sprzątać tylko wiadomo bez jakichś podskoków i figur geometrycznych ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linnen
Cześć. Można do Was dołączyć? To mój pierwszy cykl starań, termin @ 26 luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Zambia ja pierwszy raz miałam taki służ zabarwiony krwią, nigdy tak nie miałam zawsze okres zaczyna mi się żywa krwią. No i ten koncert jajników masakra:-o niech ta @ już przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki długo sie nie odzywałam bo jakaś taka zalatana byłam nie miałam na nic czasu ;/ ale to moze i dobrze bo jestem w trakcie oczekiwania do @ , termin spodziewanej mam 27.02 . lecz teraz cos mnie dopadło chyba jakieś przeziebienie dwa dni temu miałam temp. bolały mnie wszystkie mieśnie i kości nie wiem co za cholerstwo no i do tego takie chwilowe mdłości ;( czuje sie jakas taka słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti - mnie przed terminem @ też było czasem niedobrze, najczęściej wcześnie rano i wieczorem przed snem. Później się uspokoiło i teraz od nowa się zaczeło. Jussio - też mam dzisiaj gorszy dzień, możliwe że to przez pogodę, przesilenie czy tym podobne. Bajkana - dziękuję kochana :* Nell - samopoczucie kiepsko, cieszę się bardzo ale niestety fasolka daje o sobie znać, że się rozwija.. Czuję się bardzo źle :( Hashija - kochana cały czas trzymam za ciebie kciuki:* Od razu możesz zacząć staranka? Tala - ale powiedziałaś z tym cmentarzem! Wystraszyłaś mnie :D Zambia - U mnie to był rytuał przed @ że sprzątałam jak szalona :D Teraz to bym mogła tylko leżeć z nogami do góry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dlugo sie nie odzywalam bo jakas tata zalatana bylam ale to i dobrze bo chociaz nie mysle ciagle o zajsciu w ciaze :) termin @ mam na 27.02 wiec jeszcze troche . tylko cos mnie dopadlo wszystkie miesnie i kosci mnie bola mam podwyzszona temp. i czasami czuje ze jest mi nie dobrze :( ciekawe co to za cholerstwo sie przyplatało : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dlugo sie nie odzywalam bo jakas tata zalatana bylam ale to i dobrze bo chociaz nie mysle ciagle o zajsciu w ciaze :) termin @ mam na 27.02 wiec jeszcze troche . tylko cos mnie dopadlo wszystkie miesnie i kosci mnie bola mam podwyzszona temp. i czasami czuje ze jest mi nie dobrze :( ciekawe co to za cholerstwo sie przyplatało : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
robiłam we wrześniu miałam 4,16 , ale wedle tych granic to miałam w górnej granicy normy, wcześniej jak robiłam w sierpniu miałam 3,5 co też było w granicach górnej normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - wiem :P Ja mało nie padłam jak usłyszałam to od koleżanki. Tym bardziej, że leżałam wtedy w szpitalu z zagrożeniem poronienia, a dwa dni wcześniej byliśmy na pogrzebie babci mojego R. Fasolinka jeszcze nie raz da Ci popalić :) ale mimo bólu i złego samopoczucia warto to znosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. To normalne, że piersi mam cały czas obrzmiałe, bolące i z widocznymi żyłkami? Przecież skoro poroniłam to nic takiego nie powinno mieć miejsca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Ola ja np nie mam aż takich objawów:) można powiedzieć że sa one znikome bo tylko czasem zaboli mnie jajnik i czuje że mam taki cieeeezki dół brzucha a noi praktycznie ciągle mam naloty na płacz:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala może masz w sobie jeszcze duzo hormonów i dlatego tak.. Może przejdź się do gina żeby zobaczył Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokardka mi endo powiedział, że tsh u starających się powinno być ok 1, większe wartości tsh utrudniają a nie uniemożliwiają zajście w ciążę i jest większe ryzyko poronienia lub przedwczesnego porodu. sprawdź sobie tsh jakie masz teraz i może zagadaj z jakimś endo albo gin zapytaj. na forach jest sporo dziewczyn co nie wykraczały poza normę tsh a dostały tabletki na podciągnięcie wyników do tej 1. Ja jak zaczęłam być leczona to miałam 4,1 tsh ale wykryto u mnie w antyTPO przeciwciała co oznacza że mam Hashimoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki:) na was zawsze moge liczyć:) Kate ty to potrafisz podnieść mnie na duchu:) Czytając twoj post aż sie poryczałam ale trafiłaś w sedno mojego wisielczego humoru;) No ale nic.... słoneczko ma na mnie zbawienny wpływ:) Byłam troche sie dotlenić a teraz zabieram sie za porządki:O Byleby nie rozmyślać;) A co do tego cmentarza to ja z kolei słyszałam że z małym dzieckiem tak do roku nie można chodzić na cmentarz ale w ciąży to nie ma "zakazu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zambia kurde to nie dobre wieści:( ale pocieszam się tym że mój M miał "tylko" 38 stopni a w tym artykule piszą ze to od 39C. Zobaczymy... co ma wisieć nie utonie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, szukam i szukam i nie moge znalezc dobrego lekarza. Nie chce bulic 150 zl za jedna wizyte skoro mam "za darmo" w luxmedzie lelarzy. Tylko ze ten najfajniejszy dostepny jest dopiero pod koniec marca a ja musze juz znalezc lekarza priwadzacego i za tydzien miec pierwsza wizyte. Najlepsze jest to ze nie ma terminu do zadnego lekarza na przyszly tydzien w LuxMedzie. W zadnym! Chyba mi sie cos pokopalo na stronie internetowej bo to nie mozliwe jest! :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio - dokładanie z tego samego założenia wychodzę. Jeśli miałabym się przejmować gorączką to bym w ogóle się nie starała jeszcze bo mój ma już od pół roku co miesiąc. A nuż się trafi jeden super-żołnierzyk, który zrobi co trzeba :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zambia, Jussio - podsuńcie swoim panom selen :) wspomaga spermogenezę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to ja 87srem dziewczyny pomuzcie bo nie wiem co mam myslec?:( niby od pon mialam lekki @ ale dzis juz go nie ma a jajniki nadal mnie bola do tego od wczoraj jak siadam boli mnie caly dol i brzuch a dzis zauwazylam opuchniete wargi:( co to moze byc boje sie myslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
87śREM a ta @ była w terminie oczekiwanym? na Twoim miejscu poszłabym na bete to jedno albo byś wykluczyła albo potwierdziła. albo test domowy zrób jak masz w domu. ja mam ból jajnika i odczuwalne bóle przy siadaniu jak właśnie jakbym była cała opuchnięta w środku w okolicach owulacji ale to nie zawsze aż tak. więc kochana trzymam kciuki za ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj miałam iść biegać, ale zrezygnowałam. wolałam wiedzieć jak lekarz mnie poprowadzi dalej. ale dziś już wiem na czym stoję i idę z sąsiadką pobiegać. jak coś będzie ze mną nie tak to nie będę sama i nie padnę gdzieś pośrodku parku. zrobimy konfrontację naszych kondycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Ola nie panikuj. Teraz nawet nie ma potrzeby byś szła do gina bo on i tak Ci nic nie powie, jesteś w tak wczesnej ciąży ze nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nell - lekarz u ktorego bylam mi kazal za tydzien wiec nie wiem czemu tak wczesnie ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, hej tyle piszecie, że nie nadążam czytać :) Ola jeśli chodzisz prywatnie to nie idz tak wczesnie bo to tylko strata kasy, moja ginka też prywatna od razu mi powiedziała że najwcześniej 6 tydzień bo to nie ma sensu wcześniej więc ja bym poczekała z wizytą. xxxx mnie nadal męczą mdłości jedyną rzeczą którą mogę jeśc to bułka z serkiem naturalnym i ogórkiem no i śledzie!!!! Wczoraj zjadłam jakaś sałatkę śledziową której wcześniej chyba bym nie zjadła.... xxxx Dziewczyny za wszystkie was trzymam kciuki i życzę szybkiego zaciążenia :) a tym już zaciążonym spokoju i spokoju i spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×