Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Tala a miałaś stwierdzone zapalenie?ja w nocy myslałam że już po mnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate. Co ma być to będzie. Nigdy nic nie wiadomo. Ja mam termin @ 1 marca. Póki co cisza objawowa. 4 marca mam urodziny. Cudownie by było taki prezent dostać jak fasolka :) ale pewnie nic z tego. Juz kiedyś miałam nadzieje ze od Mikołaja dostanę prezent taki, ale musiałam być niegrzeczna albo Mikołaj nawalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate niczym się nie przejmuj. Najważniejsze teraz, żebyś wyleczyła pęcherz i pozbyła się tego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho;) Wszystkie się weekendują;) Czy strona wisi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalaZ
czyżby forum po raz kolejny złapało totalną zwiechę :/ czy tylko u mnie nie widać kolejnych postów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staralam sie o ciaze rok i w koncu sie udalo, powodzenia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshka84
cześć :) sądząc po godzinie ostatniego wpisu, forum znowu zalicza zawieszkę? ;) czytam Was, Dziewczyny, czytam, i tak sobie myślę, że dobrze że tu jestem. bo bez Was już dawno bym oszalała. byłam tak nakręcona na to, że chcę to dziecko już, że przy każdej @ miałam załamkę, i to taką fest. a teraz? za dwa dni termin, i jestem praktycznie pewna że przyjdzie (nie wiem czemu, takie przeczucie), a jestem taka spokojna.. ostatnio ktoś pisał o tej podwyższonej temperaturze utrudniającej zajście. no i w sumie ja i mój M regularnie bierzemy cieplutkie kąpiele, tak po godzinie i więcej. więc może to to? gorzej, że żołnierzyki tak długo dojrzewają.. nic to :) ważne, że jest jakiś trop :) pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin @ na wtorek i też jakoś mam wrażenie, że przyjdzie bo nie jestem taką szczęsciarą, żeby zaciążyć już w pierwszym cyklu. Poza tym ten brzuch mnie co jakiś czas pobolewa. Wczoraj i dzisiaj jak poczułam, ze coś ze mnie leci to już biegłam do łazienki sprawdzić czy okres mi się przypadkiem nie zaczął :P Ale teraz pacnęłam się w głowę i stwierdziłam, że to bez sensu bo jak @ ma przyjść to przyjdzie albo nie przyjdzie i już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Tysia - Ja w ciebie wierzę :* Sorki dziewczyny że tak ostatnio rzadko wchodzę ale akurat teraz nie za bardzo miałam czas ;) Znalazłam wolny termin do ginekologa na 03.03., czytałam opinie, mnóstwo pozytywnych więc jest nadzieja że jakiś ludzki lekarz ;) licząc od ostatniej miesiączki będzie to pół prawie 7 tydzień. Nie wiem jak to się liczy dokładnie ;) Zastanawiam się czy dla pewności nie zrobić kolejnej bety za kilka dni żeby sprawdzić czy prawidłowo wzrasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ci to poprawi samopoczucie psychiczne to zrób betę :) Ale jestem pewna, że wszystko się u fasolka dobrze rozwija. I jak pójdziesz tego 3 marca do gin to chyba już powinno bić serduszko ale z tym to różnie bywa, bo zawsze mogło się coś poprzesuwać :) No i dużo sobie odpoczywaj bo jak brzdąc się urodzi to nie będzie tak lekko haha :D Swoją drogą jeszcze miesiąc i upragniona wiooosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - w sumie masz rację, na pewno wszystko jest w porządku :D Mam nadzieję że będzie biło już serduszko bo mój K uparł się że pójdzie ze mną ;) Już się nie mogę doczekać wiosny! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola myślę, że to dobry pomysł, żeby zrobić powtórną betę :) będziesz spokojniejsza, a lekarz będzie miał dokumentację uzupełniającą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zambia
Myshka. Podczas staranek facet zdecydowane powinien mieć zakaz kąpieli w gorącej wodzie! Byłam w Tesco i kupiłam 2 testy pepino z czułością 10. To teraz będzie mnie korciło ciagle żeby zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna, lekkie kurtki i trampki, nanana, już niedługo :P Zambia to teraz ćwicz silną wolę :D Z tymi testami ciążowymi to jest tak, że im większa czułość testu, tym bardziej da radę wykryć nawet wczesną ciążę czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hashija
Zambia to ja nawet nie wiedzialam,ze sa takie testy o takiej czulosci! A powiedz ile kosztowaly? Tyssia dokladnie twk im nizsza czulosc testu tym wczesniejsza ciaza wykryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Hej dziewczyny:) sorki że nie pisałam ale nie wiem kiedy a już dzis niedziela:) xx Ola u mnie to samo mój M powiedział że idzie na usg i koniec kropka taki przejęty:p a niech i oni sie trochę postresuja nie?:p xx Kate ja mam od wieków z pecherzem cyrki i mogę Ci podpowiedzieć że mi pomaga poduszka elektryczna zawsze wkładam sobie ja między nogi i nagrzewam ulga natychmiastowa. Swoja droga furagin a on bez recepty i zurawit lykam jest bardzo dobry xx Witm nowe dziewczyny bo nawet nie miałam jak się przywitać:) już nie długo będziemy wszystkie na dole tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One są tanie - 5 zł/szt. No logiczne sie wydaje ze te z czułością 10 wykryją szybciej niż te z czułością 25 wiec pewnie tak jest. Ja nie wytrzymałam i zrobiłam dziś rano ( wiem głupia jestem :) ) i oczywiście nic. Dziś moj 22 dc, jakieś 8 dni po. Ja to taka jestem niecierpliwa. Chciałabym juz wiedzieć nawet ze nic z tego bo bym wtedy była spokojna. Te forum wkurzające jest przez te wielogodzinne zawiechy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mialam czesto problemy z pecherzem. Tak jak pisze Nell, cieplo, cieplo i jeszcze raz cieplo :D Ulga natychmiastowa, furaginum, zurawina i pic duzo wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Hej laski a ja przykuta do lozka :( przeziębienie mnie dopadło :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Hej dziewczyny:-* Do mnie zawitała dziś @, dobre 20 minut siedziałam na wc i ryczałam, dopiero mój P mnie jakoś uspokoił. Nie mam sił już do tego wszystkiego:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaa44
GoscPaula trzymaj sie :-* znam ten bol bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula przykro mi :-( ale popatrz na to że jak teraz w nowym cyklu Ci się uda to będziesz mieć bobaska grudniowego w pięknym świątecznym nastroju :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linnen
Hej. Ja miałam termin @ na 26 luty, a dzisiaj pojawiło się już plamienie, pewnie szybciej dostane @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myshka84
a ja mam termin @ na jutro, a dzis od rana ciagle mi mokro, i brzuch mnie jakos tak pobolewa.. Nie wiem co o tym sadzic. Po prostu nie bede o tym myslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia! A w między czasie zapraszam na stronę blogującej mamy: www.MartynaG.pl - coby czas mijał przyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×