Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

A ja nie wiem co to znaczy jeść słodycze raz na jakiś czas:P jak już wpadne w ciąg cukrowy to nie ma końca:P Normalnie to moj nałóg:P Więc musze je odstawić całkowicie:O A telewizor to ja mam tylko dziś akurat nic nie ogladałam:) A ze humor mam jaki mam to nie chce się dołować jeszcze takim nieszczęściem jakie spotkało tamtą rodzine:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka222221
jak długo się staracie o dzidzię? ja 6 cykli i nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja 87srem :-D Dziewczyny Ja bym slodkiego nie odmawiala :) @ dostalam prawie tydz predzej wiec dziwnie a nadal boli zapisalam sie juz na wtorek do lekarza wiec tego testu nie bede robila zobaczymy co powie chyba ze bedzie gorzej to pojade na dorazna na szpital dobranoc kochane ja lykam tabletke i nyny bo zdechne :)♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jak tam u Ciebie? Dotarło już do Ciebie że jesteś zafasolkowana?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie teraz myśle ze biedny ten mój M jak będę na głodzie :P przecież to będzie katastrofa:P normalnie bez kija nie podchodź;):P:D No ale najgorsze dwa tygodnie;) póki sie nie przyzwyczaje do mniejszej dawki cukru;) Bo herbaty i kawy bez cukru nie ruszę:P więc to będzie moja jedyna słodycz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaj, mam dzisiaj swój osobisty piątek 13, wszystko mi z rąk leci :D Zjem sobie kebabka na pocieszenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny, chyba zaczynam w tym miesiącu świrować w temacie ciąży :) W tamtym cyklu byłam ostoją spokoju a teraz biorą mnie nerwy. Wczoraj nawet oglądałam śliczne, malutkie ciuszki w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zambia
Zawiecha czy taka cisza ? ;) dzień dobry dziewczyny. Jak samopoczucia dziś? U mnie dobrze chociaż trudno mi myślec o czymś innym niż: uda sie czy nie?! A te myślenie ciagle sprawia, ze jestem trochę nieobecna. Nawet moj maź to zauważył. Życzę Wam miłej soboty. Paula co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate skoro ta luteina wypływa to nie powinnaś jej aplikować przed samym pójściem spać ? Wtedy wypłynie rano ale przez noc większość sie wchłonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te forum ma świetne statystyki w zafasolkowywaniu :) jak sie doda nell i Olę to super wynik w dolnej tabeli :) oby szło tak dobrze dalej i niebawem wszystkie wyładujemy na dole :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Hej dziewczyny:-D Już nie mam tego słuzu, ale mam mocne kłucia w podbrzuszu. Nadal mokro mi. Czekam na @. U mnie piękne słońce, wiosna idzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalaZ
Maja mam to samo :) Niby mówię wszystkim, że w tym miesiącu nie na nic. Odpuszczam ciągłe zamartwianie się i nerwowe wyczekiwanie na wynika, a jak jestem sama to buszuje po necie w poszukiwaniu brakujących rzeczy dla maleństwa. Oglądam łóżeczka, wózki, kocyki i inne bąbelkowe rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula trzymam kciuki aby @ nie nadeszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala- czasem jest tak, że jak człowiek chce zachować zdrowy rozsądek to i tak jakieś wewnętrzne emocje mu na to nie pozwalają :) Ja muszę zaczekać jeszcze calutki tydzień do terminu @ i już widzę, że zaczynam się niecierpliwić aczkolwiek wydaje mi się, że nie udało się. Nie mam objawów o których pisały nasze zafasolkowane laski :( No i nie czuje, że jestem w ciąży :( Dlaczego to wszystko jest takie trudne? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja wiem co czujesz :( Ja muszę poczekać na owu, a potem jeszcze odczekać na termin @ Normalnie mnie to przeraża. Niby wiem, że nie zawsze się udaje od razu, w końcu o córę staraliśmy się dwa lata, ale to niczego nie ułatwia. Brakiem objawów bym się na Twoim miejscu nie przejmowała. Nie każda kobieta musi je mieć :) Każda z Nas przechodzi ciążę inaczej. Wiem po sobie :D W pierwszej nie miałam żadnych objawów do początku 16 tc. Potem poszło lawinowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Tysia - słyszałam o tym chłopcu co urodził się bezz kończyn i jestem tym przerażona! Przecież na usg lekarze określając rozwój dziecka robi pomiar kości (chyba) udowej i musieli zauważyć, że jest coś nie tak. Dla mnie to jest jakieś absurdalne. Jussio powodzenia ze słodyczami :) Ja mam też z tym problem, ale staram się ograniczać. 87Śrem - jestem bardzo ciekawa co takiego lekarz Ci powie. Maja, Tala, Zambia - myślę, że każda z nas jest tak bardzo nieciepliwa i chętnie oko cieszy malutkimi ciuszkami. Ja to już rozmyślam jak rozplanować mieszkanie, żeby się łóżeczko zmieściło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziewczynki wczoraj były przytulanki, bo już z mężem nie wytrzymaliśmy mimo że plamię z różnym nasileniem. Dzisiaj zrobiłam test, żeby sprawdzić jakie nasilenie kreski jest, bo zaczęły mnie znów boleć piersi :-/ kreska już nie jest taka wyraźna jak była - teraz to już jest tylko różowy cień. Najgorsze jest to, że nie wiadomo kiedy przestanę plamić i kiedy @ przyjdzie :( Najchętniej już zaczęłabym nowy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Maja - u mnie wszystko dobrze, brzuch juz mnie tak bardzo nie boli. W sumie oprocz tego spuchniecia w pochwie i bolu to nie mam zadnych zmartwien. Musze z tym isc do ginekologa bo nadal mnie bardzo boli jak chce sie poprzytulac z moim K. Mam wrazenie ze to tylko jedna strona szyjki macicy. Moze przez ta nadzerke. Jestem teraz spuchnieta, bardziej ukrwiona to i nadzerka jest bardziej dokuczliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola pytanie czy gin coś Ci na to poradzi, czy po prostu nie będziesz musiała tego przeczekać :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ginekolog coś poradzi, zawsze warto spróbować :) Mnie w nocy tak zaczął boleć brzuch ze byłam pewna że rano przyjdzie @ ale na razie czysto :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti87
A ja wam powiem ze sama zaczynam mieć mała nadzieje.. Na jutro przewidywany mam @, ale od 2 dni z rana czułam ze mam gorączkę a dzisiaj to już czuję się słabo i mam 35,8 stopni. Hmm może doszukuje się jakiś objawów.. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może doszukujesz się objawów a może to ciąża... Kto to wie... Trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie po wszystkim;( dopadło mnie zapalenie pęcherza, w nocy myslałam że umre z bólu pecherza a rano z moczem krew mi płynęła;( pojechałam na izbę przyjęć i po 4 godz. otrzymałam recepte na furaginę, którą jak wykupiłam to dowiedziałam sie że nie można w 1 trym. ciąży a lekarka mówiła ż emiożna spokojnie w ciązy. i badz tu człowieku mądrym , ale już wzięłam 2 tabl co ma być to i tak będzie. Ale powiem Wam że jestem zrezygnowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate ja w pierwszej ciąży również brałam furaginę w pierwszym trymestrze (sam gin mi przepisywał) i nic się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×