Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Kurcze dziewczyny uwielbiam wręcz moją Panią ginekolog. Kazała mi przyjść jutro na 14:45. Zawsze przyjmuje od 15 ale ponieważ jestem po poronieniu to jak to określiła "dla mojego komfortu psychicznego" mam przyjść na tą godzinę, aby nie oglądać na poczekalni kobiet w ciąży. To super, bo od pojutrze tzn. środy-czwartku powinnam mieć dni płodne a ona to wypatrzy na usg na pewno :) I jak będzie zgoda to działamy z mężem za dwa dni !!!!! Trzymajcie kciuki za jutrzejszą wizytę !!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Anka moja znajoma miała krwiaka i leżała w szpitalu do momentu aż się nie wchłonął ok 2 tyg ale na szczęście dziecku nic nie było :) i to było też na początku ciąży. Więc bądź dobrej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetek ja wcale nie mam dobrze płatnej pracy. Zawodowo nie jestem spełniona bo nie pracuję w zawodzie, ale dorabiam sobie wiec te pare groszy wpadnie, ale gdyby nie praca męża nie zarobilabym nawet na wlasne utrzymanie :-( ale to nas nie powstrzymuje. Moja oszczędność ( nie mylic ze skąpstwem) i zarobki męża pozwalają nam funkcjonowac. Wiec pracą się nie przejmuj. ANKA nie odchodz. Przecież nie poroniłaś dlaczego chcesz sie skasować z tabelki?? Kokardka a czym Cie tak tesciowa wpienia? Mnie to wpieniala jesli chodzili o mojego syna, albo o ciagle pretensje o p*****ly jakby moj maz byl dzieciakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka co to jest kubek menstruacyjny? Pierwsze slysze! Kokardka mam nadzieję, że żartowałaś z tym opuszczeniem strony. Ja wiek jak będzie kokardka i Jussio po jesnym bobasku a Kate kumulacja 4 dzidziusie :-D bo Kate miała 4 pęcherzyki na starcie :-D Anetek brawo dla męża, że się nie migał :-) mój sam się rwał na badania ale jak sie okazało, że do zapłodnienia doszło tylko ja nie utrzymałam to się uspokoił. Bardzo sie bał, że stres i przemęczenie źle wpływa na jego armię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Jesuuuu ja zrozumialam,ze Anka chce usuniecia z tabelki bo... obym nie miala racji.. ja we czwartek ide do gin i byc moze juz w piatek pojde do szpitala. Chce miec to juz za soba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, już mamy marzec. Więc teraz wszystkie testy będą pozytywne, żebyśmy wszystkie zdążyły urodzić jeszcze w tym roku :D Kto jest za? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zambia szkoda ze @ przylazła w następnym cyklu ją odgoń:) Jussio według Twoich wskazówek poprawiłam tabelke może dziewczyny nie bedą miały nic przeciwko:) Jussio oby ten cytat się sprawdził bo przynajmniej Ty musisz statystyki nam poprawić :) Ola hormonki już buzują i Twój musi to zrozumieć:) myshka lepiej się upewnić niż później pluć sobie w brode jak to się mówi:) Hash a kiedy robisz kolejna bete żeby sprawdzic czy spada? tysiaa żeby Twoje słowa okazały się prorocze o tych kreskach w tym tygodniu:) aneteek dzisiaj chyba taka pogoda niesprzyjająca ja tez dołka złapałam ale jutro będzie lepiej:) Anka trzymaj się:) kokardkaa tez sie wypisuje jak żadna nie bedzie miała kresek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim K. postanowiliśmy, że bierzemy się do roboty. :) Obliczyłam, że 22 powinnam dostać @, a jak nie dostanę, to testuję 25 w urodzinki. :D Zobaczymy jak to będzie. :) xxxxx Anka- trzymaj się i zostań z nami. :( Ola- jak się trzymasz? :D Dziewczyny, a wy kiedy testujecie, bo się pogubiłam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sytuacja
Zrobilam dzisiaj badania: prolaktyna 13 (3,46 - 19,4) a TSH az 4,23 (0,35 - 4,94)!!!! W czwartek mam wizyte kontrolna u Gin, ale juz powoli szukam endokrynologa. Fajnie przynejmniej znac jedna z przyczyn czemu sie nie udaje. Jak to teraz jest? Musze sie wstrzymac poki nie wyreguluje? I pomyslec ze rano jak zobaczylam kolejke w laboratorium to mialam to olac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę w tym roku przynajmniej zajść... urodzić mogę w tym 2016, no niech stracę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra to fajna ta ginekolog, takiej to tylko ze świeca szukać ;) Na pewno da wam jutro zielone światło, trzymam kciuki ;) Oo to Nadziejka ma w tym miesiącu urodziny, ktoś nam się delikatnie zestarzeje :D Taka sytuacja najlepiej poczekać troszkę ze staraniami i zbić to tsh. Nie odpiszę wszystkim bo pozapominałam... :P haha :P ale w tym tygodniu muszą być jakieś czerwone kreski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sytuacja ja bym nie rezygnowała ze starań bo są dziewczyny które z wysokim tsh zaszły i szczęśliwie donosiły ciąże:) Zawsze musi być wyjątek potwierdzający regułę;) Cały czas możesz próbować;) a jak nie bedzie wychodzić to przynajmniej będziesz miała na co zwalić winę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to Jussio ma rację. Mi po poronieniu gin kazał zaczekać trzy cykle, ale go nie posłuchałam, bo nie chciałam zmarnować tego nadchodzącego cyklu. Więc możesz próbować, może akurat się uda. I w międzyczasie będziesz zbijać to tsh. To jest tylko i wyłącznie twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sytuacja A ja mam troche inne zdanie bo tsh tak szybko nie zbijesz i moim zdaniem trzeba się wstrzymac ze staraniami przynajmniej miesiąc bo wiesz zajść można ale mogą być problemy z utrzymaniem ciąży;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa 6 kreseczek to jeszcze nikt nie zobaczył:) Hash ale dajesz czadu z tą czwórka u mnie:)w tym cyklu nie ale obiecuję, ze w następnym bede nadrabiać:)może czwóreczke bede miała w ogóle dzieci i tyle bym kiedys chciał bo z takiej rodziny pochodze 2+4 i tak jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra tez mam taką fajną ginekolog a to jest bardzo ważne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija, kubek menstruacyjny to taki mały gadżet, którego się używa zamiast podpasek i tamponów. Wkłada się go do pochwy, jak tampon, tyle że on nie wchłania krwi a ją zbiera - taki kubeczek. Jest silikonowy albo z jakiegoś tworzywa, także nie gromadzą i nie rozwijają się na nim bakterie. Żeby go opróżnić wystarczy wyjąć, wylać, wypłukać i założyć spowrotem. Po okresie się go dezynfekuje i już. Ma większą pojemność niż tampony, a dobrze założony jest pewniejszy niż podpaski - więc można z nich zrezygnować, co nam daje plusy ekonomiczne i ekologiczne. :) Mój zamówiłam sobie w zeszłą środę, ale jeszcze nie przyszedł, więc na razie nic więcej o nim nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, ja jestem z rodziny 2+5 i tak to dopiero jest fajnie :) Także nie ograniczaj się tymi czworaczkami ;) :D X Ja bym chciała mieć dużo dzieci. Mój M raczej chciałby zatrzymać się przy trzech, ale mi więcej też by nie przeszkadzało ;) mam tylko nadzieję, że nie z każdym będziemy mieć taki problem jak z tym pierwszym. Może jak coś się odblokuje, to potem już pójdzie z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam postarzeje. :D Czuje, że choróbsko mnie łapie. Dlatego wzięłam sobie wolne i się kuruję żeby nie nawalić. :) Tysia- ja też chce zajść w tym roku i mam nadzieje, że nam się uda. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka wow to nawet nie wiedziałam, że coś takiwgo jest, ale jestem do tyłu... ;-) Taka sytuacja - ja sie staralam i podnosilam tsh z nadzieją, że będę wyjątkiem, który zajdzie i utrzyma ciążę, ale niestety na ta chwile mam za sobą pozamaciczną i poronienie. Czy żałuje? Nie, bo chyba bym zwariowała bez próbowania, ale ja straciłam ciąże wczeście 5-6 tydz. Gdybym straciła w późniejszym tygodniu to nie wiem czy dalej bym sie starała mimo tsh 3,1. Teraz mam 1,8 i znow dawke zwiekszylam. Ciekawa jestem jaki bedzie wynik na koniec marca. Kate - tak się zastanawiam kiedy pojde, ale mysle, że jak miesiączka mi sie zacznie. To może w sobote zrobie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka marchewkarefefedfe
Cześć dziewczyny:) Mam takie pytanie. Zrobiłam dziś test 4 dni przed @ i wyszedł negatywny po kilku godzinach pojawiła się jasna kreska na teście widoczna gołym okiem ale na fotce widać ją bardzo słabo. Myślicie że jest jeszcze szansa na dziecko? Może coś zobaczycie ale wątpie bo na zdjęciu bardzo słabo widać. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/26dd2685da7c6207.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka ja coś widzę ale radze powtórzyć test jutro z rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tysiaa oby Twoje słowa były prorocze ;* myshka ja tez pierwsze słysze o czymś takim ale szczerze to bałabym się czegoś takiego używać ;P Hash myślę że do tej pory już bedzie 0 i bedzie można zacząć staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka marchewkarefefedfe
dodam że od 2 dni cały czas odczuwam jakiś dyskomfort w dole brzucha....pewnie sobie wmawiam ale tak bardzo bym chciala...:) to nasz 7 cykl staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×