Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Bajkanna - dobrze że jest możliwość oglądania go wcześniej na internecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola. Znalazłam córa w 7 tc miała 7,3 mm, ale ona ogólnie malutka się urodziła (51 cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to jeszcze nic nie znaczy. Nie każda fasolinka rozwija się tak samo. Zobaczysz, wszystko będzie dobrze. Daj znać potem co z wynikiem bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ola musisz wierzyć że bedzie dobrze i starać sie nie stresować:) Aleksandra to fajnie że masz juz zielone światło do działania:) Witaj She86 zapraszamy do naszego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola może miałaś późno owulację i dlatego u Ciebie jest mniejsza fasolka? napisz jak beda wyniki bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra jestem umówiona z moim endokrynologiem tak, że robię badanie tsh i jest jeszcze za niskie to podwyższam delikatnie (a nie od razu o 25) ale na wizyty kontrolne muszę chodzić, no i jeżeli źle się czuję po podwyższeniu dawki albo coś się dzieje to mam do niego przyjść do przychodni i nie patrzyć na wyznaczoną datę wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala uszy do góry! ponoć jest coś takiego jak zarażanie się ciążą to może poprzytulaj się do brzuszka szwagierki :) Jussio mam nadzieję, że się mylisz z tą temperaturką. mam nadzieję, że już niedługo Twój mąż przekształci nadzieję w szaleńczą radość :) A i odpowiedź na Twoje "głupie pytanie" TSH robisz w jakimkolwiek dniu cyklu :) bajkaanna - niestety tak jak piszesz tak wyglądają polskie reali z pracą :( Kate - ej, miały być czworaczki... ech no ale dobra. Wiesz? ja też mam wiarę w marzec :) Będziemy się marcować jak kociaki :D i dzidzie się porodzą w styczniu 2016 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ja też zawsze myślałam, że zajście w ciążę jest łatwe, zresztą sama ciąża też. Bo dookoła mnie wszyscy, z moją rodziną na czele, mnożą się zupełnie bez problemu, tylko chcą i mają. I żadnych trudności z zajściem, żadnych komplikacji po drodze.. No, siostra jedna przenosiła ciążę, i ostatecznie miała cesarkę. A poza tym wszyscy się dobrze czują, zachodzą za pierwszym razem.. Tylko ja jakaś niedorobiona jestem :( I jak teraz patrzę, jakie to wszystko skomplikowane i trudne, to przecież nawet jak się okaże, że będę w ciąży, to zaraz się zacznę denerwować, żeby utrzymać, że poronienia, że komplikacje, że nie wiadomo co będzie.. :( I tym stresem na pewno wszystko zepsuję. :/ Mam doła chyba. Trochę z przepracowania (masakrycznie ciężki dzień w pracy), trochę z braku słońca (dziś odśnieżałam samochód!), trochę z tęsknoty (mąż wraca w piątek), trochę z bezsilności (brzuch dalej mnie boli. To już nie jest normalne :( ).. Idę coś zjeść. Najlepiej dużo czekolady.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokardka trzymam kciuki za testowanie :) mam nadzieję, że będziesz musiała kupić ten test :) She witaj :) zostajesz z nami?? Ola - mam nadzieję, że beta pokaże, że wszystko dobrze, i że fasolka rośnie jak należy... najgorsze jest to czekanie na wyniki podstawowe i porównawcze...trzymaj się dziewczyno - ja dzisiaj też sobie obejrzę Agatę :D Agaa a jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashija już się nagłaskałam zarówno u jednej jak i drugiej :P Mnie dzisiaj zaczęły strasznie boleć piersi i są takie ciut napompowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
Hej dziewczyny:) Ją od dzisiaj słuzik płodny mam, ale cykl uważam już za stracony bo mam teraz takie stresy że masakra. Ola musi być dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka - ja się boję tego samego co Ty, że jak już przetrwam przez pierwsze 7-8 tygodni i już będę się cieszyć z fasolki to coś się popsuje :( albo że mimo dobrych wyników dalej będę miałą problem z utrzymaniem ciąży... Tala - to kto wie? może już to głaskanie zaowocowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a dlaczego mówisz, że stracony. starać się chyba możecie prawda? akurat jako odstresowanie :D poza tym nic nie jest przesądzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myshka to wcale nie musi być reguła. U nas też zazwyczaj kobitki niby nie mają problemów z zajściem, a kuzyn z żoną statali się sześć lat i kiedy doszli do wniosku, że chyba jest im pisane mieć jedno dziecko, okazał się, że jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Hashija dzięki ogólnie ok tylko cały dzień bym leżała/spała a przy 3 latce to ciężko ale teściowa mi ją zabiera i od poniedziałku idzie do przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik 1346,0 czyli 6 tydzień, więc chyba nie mam żadnych powodów do zmartwień? Mam nadzieję że beta czwartkowa będzie większa. Jest jakoś określone o ile powinna wzrastać beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakaś zmęczona dziś jestem... Obejrzałam Barwy Szczęścia i teraz siedzę owinięta kocykiem i pije herbatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie robię bety na czczo ;) Ale to też zależy od ośrodka, szpitala. Co do ceny to ci nie pomogę, ja mam za darmo bo za każdy razem miałam skierowanie, no a poza tym mam abonament na badania i wizyty więc nie wiem. Ale wiem że cena waha się między 30-45 zł. Może w mniejszych miejscowościach tańsze są te badania, nie mam pojęcia ;) A betę można wykonać najlepiej w terminie @ lub pare dni przed terminem nawet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a nie masz zaznaczonych widełek dla tygodni ciąży? Aleksandra to jesteśmy dwie :P Ja już najchętniej poszłabym spać, a muszę jeszcze położyć dziecię i poczytać jej do poduchy :) No i mamy znowu dzisiaj podziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no mam rozpisane wszystko ;) Kurcze boję się bardzo czwartku.. Tak sobie myślę że może to krwawienie jest przez stres? Na dodatek w niedziele mieliśmy przytulanko z moim K takie na zgodę, no i po tym zrobiło mi się źle: ból brzucha i duszności przy tym.. Możliwe jest to że to przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa to dobrze, że jest ok i że masz taką teściową co Ci pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola beta prawidłowej ciąży powinna wzrastać o 66% w ciągu 48h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra bete można wykonywać praktycznie o każdej porze dnia, ale najlepiej z rana bo wtedy jest najwięcej hormonu, kosztuje u mnie w jednym lab 25 zł ale wyniki dopiero na drugi dzień a w innym 30 i wyniki w ciągu 2 godzin z możliwością wysyłki na maila :) no i nie ma potrzeby robić na czczo, bo jedzenie nie ma wpływu na wynik beta hcg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola też tak może być. Zwłaszcza jeżeli się wtedy nie zabezpieczaliście. Ma to jakiś związek z oksytocyną, którą w minimalnej ilości zawierają żołnierzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×