Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Kiedys niezdecydowana- to leć zrobic sobie jakąś strawę żebys nie padła z głodu:) no i oczywiscie gratuluje 5!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestem i ja:) ooo widze, że tabelka wywołała wiele emocji:) dziewczyny ja wprowadzam zmiany na bieżąco w tabeli ale nie wklejam jej z każdą zmianą tylko czasami wkleje dla przypomnienia, chyba, że któraś mi napisze żeby wkleić to zrobie to z miłą chęcią:) miało to na celu tylko uporządkowanie i nie zaśmiecanie forum ale jeśli komuś nie pasuje to chętnie oddam to zadanie (np. Anabell) bo wcale mi na tym nie zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam skarbonke i nie wyciągnę z niej pieniędzy dopóki nie będzie pełna :D ale jeszcze nie wiem na co zbieram :p prawdopodobnie na duuuuuzy tatuaż w dalekiej przyszłości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4- o nie, ja dziękuje za taką fuche. Nie jestem na forum codziennie żeby regularnie aktualizować dane. A tabelke możesz wkleić bo w tym momenci nie wiadomo o co kaman;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio ale się cieszę, że do nas wracasz. Nie raz sobie o Tobie myślałam i zastanawiałam się czemu tak zniknęłaś?szkoda, ze @ się pojawiła ale mam nadzieje, że styczeń będzie owocny:) Kiedyś niezdec. kurcze strasznie długo męczy Cię ta @, ale mam nadzieję, że wszystko szybko wróci do normy:)gratuluje 5:) Anka, GoścInka jak tam zakupy udane?? rybkunia a ten kaszel to faktycznie masz długo? bo słyszałam, że przy długo męczącym kaszlu warto zrobić sobie wymaz z gardła na obecność bakterii. pap86 nie szukaj śluzu niektóre go w ogóle nie miały a w ciąże zaszły:) tysiaa a Ty się wprowadzasz do domku, że mebli szukasz?bo nie wiem czy cos pisałaś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj cały dzień sprzątanko i dlatego nie zaglądałam na forum:) musiałam całą firmę męża wysprzątać a nie sprzątane było chyba pół roku aż wstyd:)a teraz kąpanko i filmik jakiś włączymy:)wiecie co oglądałam wczoraj tą "Ide" i powiem Wam, ze nie kumam za co te wszystkie nagrody zdobyła?oglądałyście może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet chce żebym się do niego przeprowadziła wiec szukamy fajnych mebli do pokoju, żeby było przyjemnie :) No i przynajmniej się czymś zajmę :) A tak to tylko czekam aż przyjdzie ta głupia miesiączka :p Nie oglądałam tej Idy bo nie lubię filmów tego typu, może kiedyś się skuszę ale to pewnie z ogromnej nudy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze że Kate sie na mnie pogniewala. He he zalazłam jej za skórę ta tabelka chyba;) bo w swojej odp ujeła wszystkie poza mną:) a ja nie miałam złych intencji. Jak dla mnie wcale tabela nie musi istniec..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle nas tu jest ze ciężko wszystko ogarnąć :) w sumie to i tak piszemy na bieżąco wiec jak którejś uda się zajsc w ciążę to przeczytamy to od razu :) W ogóle fajne jest to ze nie znamy się osobiście a tak sobie piszemy na luzne tematy i na te poważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia- to jest duży plus takiego forum- anonimowość:) Np mój nick nie ma nic wspólnego z moim imieniem;) ja tak dzis duzo piszę bo w pracy nudy jak fix. Normalnie to jestem tu tak raz dziennie lub na dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nick akurat ma dużo wspólnego z imieniem haha :D To przynajmniej masz dziś dobrze w tej pracy ze możesz tu posiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate ja byłam w biedronce na spożywce więc co to za zakupy, szału nie ma, d**y nie urwało kasa wydana a tak naprawde niewiele kupione, warzywa, owoce, wino, filet z indyka i przekąski typu paluszki, precelki i kinder kanapka dla małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na fm zobaczyłyśmy swoje zdjęcia, było miło i teraz chociaż twarze znam i fajnie jest, choć imion nie koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Czy mogę do was dziewczyny dołączyć.Jakoś nigdy nie udzielałam się na żadnum forum czaiłam się czaiłam ale dobrze byłoby z kimś czasem pogadać jak w domu nie ma z kim .Ja starania o dzidziusia zaczęłam w październiku.Mam nadzieję że to ten miesiąc coś zmieni.Chociaż w październiku dopiero pierwszego wyciągnęłam spiarlę.A słyszałam że ciężko po miej zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabell nie gniewam sie nie mam powodu:) Na Twoją prośbe wklejam tabelke:)jak coś pominęłam to napiszcie plis:) Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Fruzka86 _______ 28______3_______2______@27.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 6_______ 1_______ @ 28.01.2015 rybkunia _______ 25______4 _______ 1________ @ 09.01.2015 magdalenaka____25______11_______1______ @ 14.01.2015 Taka sytuacja____27______8_______1_______@ 15.01.2015 Anabella__25______ 3_____ 1_________ @ 17.01.2015 Kasiulek8925____25______ 2_____ 1_________ @ 20.01.2015 gośćInka _____ 33______ 16_____ 2_________ @ 22.01.2015 Anka__32______ 1_____ 2_________ @ 22.01.2015 pap86 _____ ___28______ 2_____ 1_________ @ 27.01.2015 Kiedyś Niezdec__28______ 5_____ 1_________ @ 27.01.2015 Razu____________29______ 1_____ 5_________ @ 27.01.2015 marzaMisie______26________7______ 1_______ @28.01.2015 Kate4__________27 ______7_______1_______@03.02.2015 Jussio _________28 ______4_______ 1________ @05.02.2015 Rybkunia________25______4________1_________@ Mamuśki gośćx ___________30______38_________________ciąża( termin?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki co ta nieszczesna tabelka tyle zamieszania nam tu wprowadza:P Nie ma co sie denerwować:) A tak po za tym to jak nie ma chetych to ja sie nia chetnie zajmę i mam nadzieje ze godnie zastapie Mala2 na tej funkcji;) Tylko dajcie mi chwile az to wszystko ogarne;) A może mi to troche zająć bo dziś akurat wrociłam po tygodniowej labie. Mężulek mnie zaskoczył i zafundował mi tydzien w takim swego rodzaju SPA. Bo to ani spa ani sanatorium takie jakb 2 w 1. Ale najważniejsze ze odpoczelam za wszystkie czasy, od rodzinki i tych wszystkich problemow staraczkowych:P Dlatego też chyba ta @ tez mi taka nie straszna tym razem;) Pełna nadziei zaczynam nowy cykl:) Rybkunia, Kate bardzo mi milo ze jeszcze o mnie pamietacie;) teraz bede sie czesciej udzielac:) bo sie za wami stęskniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz widzę, ze rybkunie dwa razy wkleiłam to już poprawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jussio, super, przynajmniej sobie odpoczelas :) Może będziesz miała taki lutowy, walentynkowy prezent i miesiączka nie przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak teraz patrze ze większość dziewczyn ma spodziewana miesiączkę pod koniec stycznia, oby którejś się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ide na takie badanie w poniedziałek- wymaz z gardła i nosa na bakterie. Chyba coś się wyhoduje jakieś bakterie, bo gardło mam stale czerwone, chociaż nie mam temperatury to sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nick tez nie ma nic wspólnego z moim imieniem i dobrze:)tysiaa tak myślałam, ze jesteś Justysia i Anka to pewnie też Anka?:) GośćInka ja w biedronce to już wieki nie byłam bo jakoś mam nie po drodze, ale robie zakupy w tesco i w sumie wszystko oprócz wedlin tam znajde:) Eternalfy witamy i Ciebie:) udane wieczorku dla wszystkich Was kobietki ja ide robić kolacje mojemu M a potem seans filmowy ale w domku jednak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×