Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Fajnie wstać rano i zobaczyć kilka nowych twarzy :D ja do tabelki wpisze się w marcu jak juz wszystko się ustabilizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate wiem, wiem, szukałam, dzwoniłam już no i jak zawsze wyląduję w Sanitas Lublin, tam załapie sie i na wizyte i na zabieg na NFZ a w innych placówkach to prywatnie tylko a ja chce juz teraz zrobic z tym porzadek do wiosny sie wygoic bo mam kilka tych pieprzyków do wyciecia, poza tym miałam już tam dwa zabiegi jednodniowe i zyję, siostrzenica tez miała jeden zabieg i też ok. co prawda z innego zakresu ale jednak sprawdziłyśmy już sanitas, no to teraz musze w przyszłym tygodniu dostac sie do mojego rodzinnego tu na miejscu bo jest kobitka bardzo oblegana i wysepic skierowanie do specjalisty, dopiero sie tam umówie na wizyte do chirurga i zobaczymy jak mnie dalej pokieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co z moja @, powinnam była dostac juz ze 3 dni temu, w tabelce podałam max termin. Dzis 36! dc, bete robiłam wczoraj i wyszła 1,18 a w tym lab. norma dla zdrowej kobiety to wynik poniżej 1. Boje się że jakaś torbiel sie przyplątała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, rybkunia a byłas u gina na usg? a może powtórz test lub bete w innym lab, u mnie beta była poniżej 2 ale normy były 0-5 dla zdrowej kobiety bez ciąży(robiłam 2 miechy temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybkunia a moze to przez stres lub zmartwienia... ja mialam tak w zeszlym cyklu juz myslalam ze sie udalo za pierwszym razem ale wszytkie testy negatywne i dostalam prawie dwa tygodnie po terminie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dzwoniła do mnie siostra cioteczna , która ma 9 miesiecznego synka, dobra nowine mi powiedziała, jest w 10tyg ciąży, kurcze tu sie ciesze a tu smutek w sercu jakis dziwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Hej, ja też bardzo chceee! teraz będzie 5 cykl starań, tym razem kupiłam testy owulacyjne - któraś z Was używała? mi poleciła kumpela... spróbuje, może w ten sposób się uda. Mam pytanie o te wszystkie badania, które robicie - sugeruje je Wam gin czy same czytacie? na fundusz czy prywatnie? prosze o wpis: Mam 29 lat, pierwsze dziecko, 5 cykl, 27.01@ - czyli w ten weekend chyba bedzie trzeba sie starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie robiłam testu owulacyjnego. Po prostu sama staram się kontrolować swój cykl. Ja też wyczekuje dwóch kreseczek od kilku miesięcy. Mam nadzieję, że tym razem się uda. Powodzenia Razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razu stosowałam testy owul, ale one przyblizaja tylko ze w ciagu 24 godzin nastapi czas owulacji, niestety nie wiadomo czy pecherzyk dojrzeje i czy peknie, wiec najlepiej jest prowadzic monitoring cyklu u gina na usg, a co do badan to niestety prywatnie wszystko płaciłaM, BO I DO GINA PRYWATNIE CHODZE, większośc badan sama sobie robiłam a niektóre lekarz zlecał ale i tak płaciłam za nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope20
Achh teraz za wszystko trzeba płacić, bo inaczej siedzisz miesiącami w kolejce ... Razu jesteśmy w podobnej sytuacji. Ja też od jakiegoś czasu staram się od dziecko. Ostatni raz kochałam się 5 stycznia. Owulację miałam wczoraj co wynika z moich obserwacji. Myślicie, że możliwe jest to, że ktoś się pojawi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hope20
Naprawdę mam nadzieję, że tym razem się uda. Już nie mogę się do czekać tego czasu, kiedy w moim brzuszku zacznie rosnąć nowe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) nigdy nie stosowała testów owulacyjnych bo nie miałam takiej potrzeby, ale pewnie gdy będzie taka konieczność to zacznę to robić. Jejku noc straszna!!! Zasnełam dopiero po 1, jakoś nie mogłam zasnąć, bołał mnie jajnik i podbrzusze. Za to teraz z chęcią bym poleżała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Hej dziewczynki. Jeden dzień nie zaglądałam a tu 3strony kolejne nastukane!:) witam wszystkie kobietki,które ostatnio dołączyły. Codziennie badam szyjke i do tej pory nie wyczuwałam nic innego niż to,że byla twarda i trochę otwarta ale dziś chyba wyczułam,że robi się bardziej miękka i zmieniła położenie więc przede mną i mężem pracowity weekend ;) ze śluzem to mam problem. Nie umiem go ocenić bo po anty mam go mało choć z pewnością się zmienia. I chyba też powolutku czuję,że coś się dzieje w jajnikach (chyba lewy). Dziś 10dc. Znalazłam taką aplikację na tel,w której mogę notować różne sprawy i ona też pokazuje teoretycznie dni płodne ale nie polecam bo to nic specjalnego. Jedynie mogę sobie porównać odczucia z tamtym miesiącem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej to ja lepsza jestem bo byłam przerejestrować samochód, pół miasta objeździłam za szczepionką dla małej i kupiłam spłuczkę :D ale za to nadal nie mam obiadu ale czas na kawe i ploteczki znalazłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap86 pamiętam pierwszą wizytę po pozytywnych testach i becie, badanie było najpierw i lekarz powiedział szyjka rozpulchniona, zasiniona więc jakas ciąża powinna byc, potem było usg itd. więc może Ty jestes we wczesnej ciąży? czasem zdarza sie , że jeszcze na poczatku kobieta ma krwawienie niby okres i nawet nie wie, ze jest w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to czekanie!!! Jakbby nie mogli czegoś wymyślić żeby po 2 dniach już było wiadomo :D na bank zbiliby fortune! Szkoda, że ja nie jestem jakimś szalonym naukowacem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szkoda, tez chciałabym po 3 dniach wiedziec czy jestem , zreszta kobiet takich jak my jest wiele, kazda z nas od razu brałaby leki na podtrzymanie ciazy, moze mnie byłoby poronien, hmm, no ale jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybkunia i jak tam? :) dokładnie, czekanie jest najgorsze :P zazdroszczę wszystkim cierpliwym kobietom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poronienia były, są i będą :( Szkoda, że nie można wymyślić na nie jakiegoś lekarstwa, tak samo jak na raka. Tyle ludzi przez to wszystko cierpi. Niestety taki jest świat ;/ Ale trzeba szukać tych pozytywnych rzeczy. Tez chciałybyście, żeby już była wiosna? :P A nie taka paskudna pogoda jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z synkiem juz po obiedzie bo tylko odgrzałam z wczoraj, jutro niestety nie bedzie tak pieknie, trzeba bedzie cos upichcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u nas obiad juz na finiszu i podczas obierania ziemniaków podeszła do mnie 20 miesięczna Tosia i powiedziała: kofam cie mamusiu i dala buziaka. Dla takich chwil jestem wstanie wszystko znieść... Aż się wzruszyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
GoscInka, a mozesz troszke poszerzyc temat monitoringu usg u gina? Po co sie to wlasciwie robi- co ma wykryc? Ja kupilam testy owulacyjne, bo moim dwom kumpelom na tym wyszlo i sa mamami!:) drogo sie buli za te badania wszystkie? Rany, zaraz ide robic test owu, ciekawe co powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Pap86, to jestesmy w tej samej sytuacji, ja 11 dc, trzeba bedzie pobrykac w ten weekend, nie ma co! Powodzenia Kochana!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry razu ale jakoś nie mam weny, wpisz sobie w wyszukiwarke monitoring cyklu i wszystkiego sie dowiez a co do cen to zalezy od gina ile sobie ceni ja płaciłam kiedys zawsze tak jak za wizyte 100zł, ale kazdy ma inny cennik przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra tak na skróty, mam jednak troszke serca, chodzi o to, że na tym usg(robisz kilka razy w cyklu) widać, czy jest pęcherzyk(ile ich jest i z jakiego jajnika) , jakiej jest budowy, wielkości,czy pęknie czy nie jaka jest grubość endometrium( ważne przy ewentualnym zagnieżdżeniu zarodka) jak jest cieniutkie to wiadomo , że nie da rady bo w co się wszczepi?... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
gośćInka nie jestem w ciąży jeszcze.przez chwile po tym 2dniowym okesie tak sobie myslalam ale minęło juz tyle dni i chyba doszly by jakies objawy,bolesnosc piersi itd. A ja po okresie jak zwykle mam zmniejszony biust(jestem mocnobiusciasta a w pierwszej fazie cyklu mam mini piersi!:) hehe to jest niesamowite jak hormony na nas wplywaja) no i dzis juz czuje,ze jajniki pracuja.mam nadzieje ze na owulacje.tak sobie tlumacze,ze poprzedni cykl(1po odstswieniu anty)mogl byc bezowulacyjny stad ta krotka miesiaczka. Teraz mierze codziennie temperature wiec powinnam zobaczyc czy temperatura skoczy w 2fazie(to jest posrednim objawem,ze owu sie odbyla ale kogo ja tu szkole.. :) tak wiec dzialamy w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 byłam dziś na pobraniu krwi i oddałam mocz;-) moj***adania to: Morfologia APTT D-dimery Badanie ogólne moczu Glukoza Sód Potas Bilirubina całkowita AST ALT Mocznik Kreatynina Kwas moczowy TSH FT4 FT3 AntygenHbs P/c anty HCV WR test posiewowy HIV test posiewowy Toxoplazmoza IgG Toxoplazmoza IgM Teraz mam brać eutyrox 100mg Kwas foliowy 2x1 Luteina dopochwowo 2x1 Asmag forte 1x1 Acard do godz. 16:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×