Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość pap86
Razu ty starasz sie juz 5cykl. Jestes po odstawieniu anty?jak jest z Twoim cyklem,rowno jak w zegarku? Kurcze te starania o dzidziusia sa przyjemne tylko,ze jak sie nie uda to trzeba taaaaak dluuugo czekac na kolejna mozliwosc. I niech mi nikt nie mowi,ze w ciaze zachodzi sie tak latwo :) prawda?na roznych forach roi sie od dziewczyn,ktore sie staraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Fruzka86 _______ 28______3_______2______@27.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 6_______ 1_______ @ 28.01.2015 marzaMisie______26________6______ 1_______ @02.01.2015 rybkunia _______ 25______4 _______ 1________ @ 09.01.2015 Jussio _________28 ______3_______ 1________ @09.01.2015 magdalenaka_____25______11_______1______ @ 14.01.2015 Taka sytuacja_____27______8_______1_______@ 15.01.2015 gośćInka ________ 33______ 16_____ 2_________ @ 22.01.2015 pap86 __________ 28______ 2_____ __1_______ @ 27.01.2015 Kiedyś Niezdec___28______ 5_____ __1_________ @ 27.01.2015 Kate4___________27 ______7_______1_______@03.02.2015 tysiaa93__________ ______ _________1_____________@ Kasiulek8925_____25_______2_______1________20.01@ gośćx___________30______38_________________ciąża Kasiulek8925 pozwoliłam sobie Ciebie dopisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Pap86, anty odstawilam juz laaaata temu, potem dlugo uzywalam gumek, kurde... Tyle straconych okazji! Wlasnie zrobilam test owu... Kurcze... Chyba jutro owulacji nie bedzie:( goscInka dziekuje za litosc;) monitoring pewnie bedzie moim kolejnym etapem jak nie pojdzie mi na tych testach owu. No i na badania chyba powinnam sie zdecydowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale produkujecie stronki:P Kasiulek dopisałam Cię:)tysiaa a na Ciebie czekamy z tabelką:) gośćx sporo tych badań, ale masz już wyniki skoro jakieś leki już bierzesz? GośćInka współczuje Ci, ze musisz chodzic po lekarzach ale może teraz jest własnie czas na to:) rybkunia jak nie pojawi sie @ to powtórz bete:) Anka masz fajna ta córeczkę mówiłam już że Ci zazdroszczę, ale tak zdrowo:) pap86 ja też miałam teraz strasznie krótki okres bez skrzepów i tez sie zastanawiam dlaczego. Ja dzisiaj wypiłam 1 raz siemie lniane i powiem wam, że jest okropne i nie wiem czy dam rade wypic więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja produkowałam posta a tu w miedzy czasie goscx tabelke zmienia. Mam prośbę piszcie do mnie co zmienic w tabelce bo jak każda zacznie po swojemu zmieniac to tedzie chaos ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Ja tez do tabelki!:) Razu_30_5mies_1_@27.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razu dopisałam Cię:)co do testów owulacyjnych to ja je używam i mysle, że dobrze wykrywają owulację z tym, że nie mam nigdy pasków tego samego koloru tylko trochę jasniejszy. obserwuje tez swoje ciało, co prawda śluzu nie mam ale np. kłucie jajników, uczucie jakby szpilki wbijały się w d...przy siadaniu itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzewczyny, wracam na Kafe:) oczywiście jak mnie z powrotem przyjmiecie??? Niestety na fajnamama coś się popieprzyło i od dwóch dni wyświetla mi że strona jest niedostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella jasne dawaj do nas:)tylko przypomnij co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razu
Kate4, odczuwasz takie objawy wlasnie przy owulacji? Ja chyba nic takiego nie czuje albo cos slabo sie obserwuje, polegam tylko na testach, ale musze chociaz z tym sluzem posprawdzac;) a temperature mierzycie tak normalnie? Musze sie poorientowac, bo cos malo wiem w porownaniu do Was;) czas sie wdrożyć w temat jak cos ma mi z tego wyjsc, na spontan juz chyba nie ma co liczyć niestety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie przez zawiechy u poszczególnych osób produkcja stron jakoś od dwóch dni mniej postępuje na FM, a tu nawet ładnie i są nowe dziewczyny i nasze stare i jest ok, kate musze zrobic porzadek teraz z tymi pieprzykami bo mi bardzo przeszkadzaja sa w takich miejscach narażonych na otarcie, a zimą lepiej sie goją tego typu sprawy, wiec jak sie z tym uporam to bede miała spokojniejsza głowe do staranek, a przy okazji mojej wizyty zdiagnozujemy synka pod kątem 3 migdała, więc mam nadzieje, że upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu , żeby darmo 130km w jedną strone nie jechac, bo i paliwo i czas kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick _____ wiek ____ cykl starań___Które dziecko__termin@ Fruzka86 _______ 28______3_______2______@27.12.2014 Bajkaanna ______ 30______ 6_______ 1_______ @ 28.01.2015 marzaMisie______26________6______ 1_______ @02.01.2015 rybkunia _______ 25______4 _______ 1________ @ 09.01.2015 Jussio _________28 ______3_______ 1________ @09.01.2015 magdalenaka_____25______11_______1______ @ 14.01.2015 Taka sytuacja_____27______8_______1_______@ 15.01.2015 gośćInka ________ 33______ 16_____ 2_________ @ 22.01.2015 pap86 __________ 28______ 2_____ __1_______ @ 27.01.2015 Kiedyś Niezdec___28______ 5_____ __1_________ @ 27.01.2015 Kate4___________27 ______7_______1_______@03.02.2015 tysiaa93__________ ______ _________1_____________@ Kasiulek8925_____25_______2_______1________20.01@ gośćx___________30______38_________________ciąża Razu____________30_______5______1_________@27.01 Anka32 __________32______1_______2___________22.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyniki odbiorę jak pójdę na wizyte do gina a biorę eutyrox ze względu na wysokie TSH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, gośćX nie obraź się ale u nas na forum to kate zajmuje sie tabelka, zawsze na naszych forach tylko jedna osoba była od tego, żeby zamieszania nie robić i ciągle tabelek nie wklejac , które zajmuja dużo miejsca, bo potem mamy zawieszki i forum zwykle przez to pada, a my to juz trzecie forum wspólnie przerabiamy, a niektóre z nas to jeszcze na FM są czyli na czwartym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa... tabela dla ciężarnych jest inna, poniżej tabelki dla staraczek, ale to już kate wie, jak się to robi, wiec gośćX jak jest w ciąży to musi być niżej w tabelce dla ciężarówek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosiły żeby umieścić je w tabeli to zrobiłam nikt nie napisał że ma to zrobić ta czy inna dziewczyna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate4 - to dopisz mnie do tabelki. Trochę mi szkoda zostawiać dziewczyn na tamtym forum (Gosciana, Mała2 itd),ale coś tak się porobiło, że nawet zalogować się nie mogę, żeby im powiedzieć że strona mi nie działa :( Anabella1989____25____3____1_____@17.01.2015r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to tak na przyszłość, kate też wyzej pisała posta, żeby do niej sie w sprawie tabelki zgłaszac a ona naniesie zmiany, ale luz, teraz juz wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razu wydaje mi sie, że to objawy owulacji bo występują na następny dzień po pokazaniu sie 2 kresek na teście owul:) wtedy normalnie jak siadam na tyłku to muszę ostrożnie bo boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabella ja im napisze bo mi akurat teraz działa, ale wydaje mi sie ze im tez nie chodzi bo tylko ja i nacia jestesmy na fm napisałam już ze jakby co to w tej chwili jestes na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, niech jedna osoba się zajmuje tabelką, żeby nie było zamieszania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoścInka- to daj im znać. Nie wiem czy to wina forum czy mi się coś porobiło w laptopie:( Już nawet Firefoxa usunełam i pobrałam nowszego- nie działa dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćInka dzięki :) a zmiany na bieżąco nanosze chyba że mnie coś zje:) a przypomnij mi gośćInka stosowałas coś na śluz?bo po wiesiołku strasznie mnie glowa boli a len jest okropny:)poradź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabella to nie wina kompa po prostu wifi nie daje rady, coś ma to FM w sobie, ja tak miałam dwa dni temu, pół dnia strona niedostępna i to nie tylko nasz temat ale wszystkie tematy na FM, potem na drugi dzień przez kilka godzin znów, wczoraj miała tak gosciana i rybkunia, a dziś Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate kotku zmniejsz ilość tego wiesiołka, jak ma być śluz po nim to zadziała już po 1 tabletce, a jak ma nie być to i po 4 nie bedzie a ból głowy owszem, nie jestes pierwsza, która sie na to skarży( ja wiem, że każda z nas przerabiała oeparol z racji recenzji, reklamy itp. ale ja w pierwszej ciąży kupowałam sproszkowany i brałam na łyżkę ten proszek i popijałam wodą, no i był śluz po kolana, niedawno stosowałam oeparol i troszke ruszyło, a teraz kuracja olejowa z tuńczyka dała super efekt), woda mineralna niegazowana, po łyczku ok. dwie butelki dziennie to podstawa cały cykl a nie z doskoku, chyba, że jesz dużo zup to wystarczy 1butelka 1,5litrowa, tuńczyk w oleju ma świetne właściwości ale mało osób o tym wie, możesz trochę tego oleju odlać oczywiście, bo wiadomo, że za tłusto, ale jak już chcesz spróbować to kup ten naprawde skuteczny czyli maruzzella, siemie lniane tez, ale wcale nie musisz tych glutów pić, wystarczy, że siemię w ziarenkach lub sproszkowane będziesz dodawała do potraw, zup, sałatek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×