Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Hashija a dlaczego mówisz że musisz dawkę zwiększyć? Przecież norma jest do 4 a w ciąży za normę przyjmuje się do 2,5. Ja robiłam TSH dwa tygodnie temu i miałam 1,72 spadło z 4,26. Nigdy nie miałam problemów z tarczycą. 4 miesiące przed ciążą miałam robiony szereg badań w tym TSH i wynosiło ono wówczas 1,63. Na początku ciąży moja ginekolog skierowała mnie na standardowe badania w tym TSH i okazało się że wynosi ono 4,26. Na drugi dzień byłam już u jej znajomej pani profesor endokrynolog, która zrobiła mi usg tarczycy i przepisała Euthyrox N 50. Na usg wszystko było ok, brak stanu zapalnego i powiedziała że u mnie to subiektywna niedoczynność tarczycy. Biorę 1 tabletkę dziennie od poniedziałku do piątku, a w sobotę i niedzielę po pół tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
:) nie mniej jednak będą mieli wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Dziewczynki ktoras wyzej napisala,ze usg pokazuje wiek od zaplodnienia czyli roznica moze wychodzic 2tyg. To nie tak. Usg pokazuje wg wielkosci zarodka wiek ale to nie znaczy,ze wychodzi zawsze od zaplodnienia. Wiek wg usg a wedlug om powinien sie mniej wiecej zgadzac. Jak sie nie zgadza to nie ma oczywiscie od razu co panikowac choc wiecie jak to bylo u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem ciąża w wieku 40 lat nie jest jakaś straszna. Wiadomo, że ma się na wszystko mniej siły, ale przecież jak dzieci dorosną to rodzice będą mieli około 60 lat a to nie jest wcale tak dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj była u nas siostrzenica mojego narzeczonego. Malutka ma prawie pół roczku a jest tak słodka, że awwww, po prostu do schrupania. I tak słodziutko się do mnie uśmiechala <3 Chcę już swojeeeee!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde inne strony sie tak nie zawieszaja jak tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety dziewczyny. Kafe schodzi na psy. Każdy wątek im ma więcej podstron tym dłużej trwają zawieszki. Wiec my to teraz juz raczej nie pogadamy tu :( . Blueng i jak? Zrobiłaś test? . Gościu kropkujacy czy Ty naprawdę nie widzisz o co my Ciebie prosimy czy po prostu masz to w d..pie? Przestań kropkowac i zawalać strony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba nowy temat zalozyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Robilam test. Wyszedl negatywny wiec czekam na okres. Ale mysle ze przyjdzoe. Kate4 mozesz mnie skreslic narazie sobie odpuszczam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra1988 moze kiedys wrocenarazie musze sie skupic na czyms innym:)A Wam wszystkim Zyxze zafasolkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blue szkoda, że nas opuszczasz. Wracaj szybko i istaw trochę do pionu yego swojego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj myślałam, że ten miesiąc już na starcie będę musiała skreślić bo się z mężem popsztykaliśmy, ale ciężko nie wybaczyć jak tak ładnie i długo przeprasza :P Zaczynmy więc wieczorem starania połączone z godzeniem się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do zawieszek to przez nie zalozylysmy kiedyś nowy temat na innej stronie i nikt tam nie pisał wiec nie ma to chyba sensu. Blue szkoda. Tala działaj, działaj, jak wiadomo seks na zgodę smakuje lepiej :D Gościu nie kropkuj bo przez to zawala się kolejna strona. Ja z tymi moimi dziwnymi cyklami nic nie mogę wyliczyć wiec jak okres się skończy to seks co 2/3 dni i może akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia ja też nigdy nie wiem. Dlatego wyliczam sobie owulacje na okres po 26 i 32 dniach, a potem działamy pomiędzy tymi datami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandro tsh na chcących dzidziusia musi byc 1 lub mniej. Wyższe może być powodem problemu z zapłodnieniem i zwiększa możliwość poronienia lub przedwczesnego porodu. Endo powiedział, że w ciąży należy badać FT4 bo tsh może być zaburzone przekłamane przez wysokie HCG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agullaa03
Dziewczyny u mnie nadal ból lewego jajnika , lekko mnie pobolewają piersi i jeszcze 7 dni do @, a wydaje mi się że jest inaczej niż w zeszłym miesiącu nie mogę się nakręcać, bo zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak tam? :) Ja już mam zero chęci na starania.. Nie chce się kolejny raz rozczarować.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala masz fajną strategie :-) mężowi pewnie też się podoba :-D Tysia niektorzy nawet 60 lat nie dożywaja a dzieci będą w miku wchodzenia w dorosłość hgdzie rodzice też są bardzo potrzebni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×