Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Bajkaana no miałam właśnie 1,5 dnia wiec krótko jak dla mnie.. Ale dla własnego sumienia pójdę na betę żeby nie łudzić się ze może a jednak.... Wole wiedzieć co i jak :-) Aleksandra spokojnie jak jeszcze @ nie przyszla to trzeba się cieszyć :-) hihi a może nie zawita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra wiec jesteś 9 dni po owu. Wiesz przecież ze to za wcześnie. A poza tym z tego co pisałaś miałaś spóźnione owu wiec @ przyjdzie (oby nie!:) ) w poniedziałek lub wtorek. Zrób test w poniedziałek. Juz będzie dość wiarygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć dziś mam takie objawy jak bym miała zaraz dostać @ brzuch mnie pobolewa czasem mam takie dretwienie jak siadam mam ciągle uczucie mdłości nawet w nocy się obudziłam i spać nie mogłam bo było mi nie dobrze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam jeszcze jeden test ciążowy i ostatni w tym miesiącu. Wykonam go w poniedziałek rano, chyba że wcześniej dostanę @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh.. Byłam w WC sprawdzić, czy nie przyszła @... Ale sucho. Na majtkach troszkę mlecznego śluzu, na papierze sucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zambia posłucham więc Twojej rady i zrobię test w poniedziałek jeśli @ nie przyjdzie aneteek ja też mam mdłości i od 4 dni pobolewa mnie leciutko brzuch i tak mam od owulacji. Normalnie czuję jajniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja... A te kropki tylko zawalają stronkę... No nic, dzisiaj pierwszy dzień wiosny kobietki, niech będzie miły, słoneczny i ciepły! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneteek może akurat się udało?trzymam kciuki mocno i za ciebie tez Aleksandra oby nic was nienawidziło i niech fluidy ciążowe przechodzily dalej na dziewczyny ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIAB
Moj M kupil test..terimn @ mam w poniedzialek ale oistanowilam testowac jutro rano.Biorę dupka od 18dc....staranka byly od 12dc....w sumie mam śluz mętny...mało....i od 4dni pobolewa brzuch jak na @....jakos mimo to nie nastawiam sie na pozytywny wynik....jakiegos doła mam:-(aneteek....glowa do gory mamy podobne objawy raczej ich brak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. :D Zacznijcie wszystkie myśleć pozytywnie, ja za was trzymam kciuki i czuję, że polecą same dobre wiadomości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na nic się nie nakręcam, objawów też nie mam żadnych, jedyne co to senna jestem ale to zawsze tak mam buhaha :D Co ma być to będzie i już :D Juliab to daj jutro znać jak teścik. Nadziejka prezencior dla faceta gotowy? W sensie te buciki i pozytywny test ciążowy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tysia - gotowe. :D Kreska jest trochę słaba, ale on zrozumie o co chodzi. :D Zaraz do kina idziemy, a potem do domku i niespodzianka. :D Odezwę się jutro dziewczyny. :) Miłego popołudnia/wieczoru. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Aleksandra chyba się udało co? Fajnie jak by była kolejna dobra wiadomość ;-) trzymam za was wszystkie kciuki... Ja lecę na betę w poniedziałek i mam bardzo mieszane uczucia wam powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka44444
Hej laski:) pozdrowienia ze stolicy wlasnie zabawiam dzieci brata :D nadziejka gratuluje :) kate ciekawe czemu Cie bolalo tak późno . Ja odezwe sie w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz pisałam ze planowany miałam na 24.03 a dostałam tydzień szybciej i trwał tylko 1.5 dnia wiec tak tyci tyci mam nadzieje ze może jednak coś tam wyszło no ale zobaczymy co będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULIAB
No jakoś mam przeczucie że mimo dużych starań nic niewyjdzie?...to przez to że nie mam objawów....trzymam za wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×