Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Gość Hashija
Ola ja jak pisalam to 3 tyg ze mbie lecialo i teraz jeszcze @ nie ma... Jestem wlasnie w trasie do rodzicow z niezapowiedziana wizyta na dzien kobiet :) mam nadzieje ze mama ucieszy sie z niespodzianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mi lekarz powiedzial ze do 2 tygodni. Moge nawet krwawic z przerwami ;x Jako tako brzuch nie boli, jajniki czuje czasem ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) Tysia - ja mam 25. :D Jeju coś czuje, że się w tym cyklu nie uda. Gin powiedział, że już możemy się starać, bo jest wszystko dobrze i też określił mi kiedy mamy się starać i kiedy ow.. Cały czas się staramy zwłaszcza dzisiaj, bo owulacje mam. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. :( Jeszcze wczoraj z moim K. byliśmy w sklepie i ubranka oglądaliśmy. :( Cały czas myślę o moim aniołku i dlatego boje się, że się nie uda. Nie chce drugi raz tego przejść, ale boje się też rozczarowania i jednej kreski. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dopuściliśmy starania bo test i tak był negatywny... A dziś jajniki lekko dają się we znaki, więc może to owulacja daje się we znaki :) I rano przed wstaniem z łóżka znów działaliśmy. Testy będę robiła dalej. Kupiłam nowe opakowanie bo wczoraj mi się skończyły. Mam nadzieję że się nam uda W sumie w zeszłym miesiącu test owulacyjny wyszedł mi pozytywny w 16 dniu cyklu a dziś jest 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mam nadzieję że ten lekarz o którym piszesz Cię nie zawiedzie i że już niedługo będzie prowadził Twoją ciążę :* 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki:) wszystkiego najlepszego dla nas :) Anka, Ola bardzo Wam współczuję tego stanu psychicznego bo rok temu to samo przeżywałam więc rozumiem Was :( ale z wiosną zawita słońce w naszym życiu :) Aleksandra tak jak dziweczyny mówią nie martw się testami, może masz np małe stężenie tego hormonu i test Ci nie wyjdzie a owulacja będzie, albo owulację bedziesz mieć poźniej:) Blue życze dobrego wyniku prolaktyny:)u mnie juz jest na poziomie 4 a jeszcze miesiąc temu było 65:) tylko nie wiem przez co mam dziś taki pulsujący ból głowy i ciśnienie 140/80 gdzie ja zawsze miałam niziutkie ;/ a pogoda taka extra że nie moge na nią zwalać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaa, SIMKE a co u Was??mam nadzieję, ze wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka tu dzisiaj cisza, czy po prostu znowu wisimy na całego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki wszysytkiego najlepszego w dniu naszego święta. Ja dzisiaj czuję się jakby mnie czołg rozjechał :/ Nie mam na nic siły ani ochoty. Najchętniej spałabym cały dzień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap - Będę pamiętała o twoich urodzinkach :D Nie przejmuj się swoim tatą, rodzice tak już mają. Widać że nie może się doczekać i już. A że nie zna sytuacji to nieświadomie zrobić ci przykrość. W końcu nam otworzyli to metro! :D Yeah :D Ja też muszę wybrać się do fryzjera niedługo na podcięcie ;) Nadziejka - głowa do góry ;) Jak nie ten to kolejny cykl będzie udany ;) Ja sobie czasem przeglądam na smyku, czasem fajne promocje są no ale jeszcze nie dla mnie.. Aleksandra - chcesz kopa w tyłek? do roboty ;P Też mam nadzieję, że niedługo się uda, oczywiście swoje musimy odczekać.. A coś by się stało gdybym wcześniej niż po 3 miesiącach zaszła w ciążę? Tala - mam to samo ;x Wszystkiego najlepszego kobietki! :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola pogoda nam nie sprzyja :) Witaminki im wcześniej zaczniesz brać tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala - no to swietnie ;) Jutro maszeruje do apteki i zaczynam brac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap86 moja ginekolog bierze za wizytę 100 zł bo ja od pól roku do niej chodzę. Myślę że warto chodzić prywatnie do ginekologa, szczególnie jeśli chodzi o ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejkaa1 ja dziś jednak nie mam owulacji ale jajniki dają się we znaki więc może to nastąpi jutro. W każdym razie dziś znów zrobię test owu koło 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to sporawo.. Ja niby mam abonament w lux medzie ale coraz bardziej mnie wkurza ;x Na pewno ciąży w lux medzie nie będę prowadziła. Do innych lekarzy owszem ale nie ginekolog ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap ja również chodzę prywatnie. Mój gin bierze 150 zł,ale nie zamieniłabym go innego. Zawsze dokładnie zbada, zrobi usg i da skierowanie na badania jak jest taka potrzeba lub jak go poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu oczywiście że możesz przyjmować witaminki. Ja na zalecenie mojej pani ginekolog biorę je nieustannie od 4 miesięcy. Mimo poronienia nie przestałam ich brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola co do kolejnej ciąży to moja ginekolog mówi że należy od razu się starać jak się chce ale tylko w przypadku gdy oczyści się kobieta bez zabiegu TAK JAK TY :) Poczekaj pierwszej @ idź na usg i do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Dzięki Kate wszystko w porządku dzisiaj zauważyłam że w spodnie sie nie dopinam :/ musiałam ubrać takie a'la ciążowe jak tak dalej pójdzie to sie w nic nie zmieszcze... Jutro córka wraca do przedszkola po 3 tyg przerwy zobaczymy na jak długo. Nie udzielam sie ale was czytam i trzymam za wszystkie kciuku, wszystkiego naj naj naj w dniu naszego święta!! Ją urodziny mam 5 kwietnia wypadly w tym roku w wielkanoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaa444
Hej laski :) ja z okazji dnia kobiet wypilam prawie cala butelkę wina. Upilam sie mąż mnie wykorzystal ale co tam hihi :) piekna pogoda i cieszę się życiem . Zaraz koniec @ i działamy znow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie najlepszego dziewczyny! :D Ale kafe się zacina aż wchodzić mi się nie chce. :/ Dostałam dzisiaj dużo kwiatków, a za oknem piękna pogoda była i od razu humor lepszy. :D Mam nadzieje, że na urodziny zobaczę te dwie kreski. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy test owulacyjny negatywny... Kurde co jest... Jajniki lekko dają się we znaki cały dzień... Może się przesunął? Kolejny zrobię jutro kolo 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×