Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Ola jedz koniecznie do szpitala i niech Ci to objasnią i podadza ten zastrzyk:) Aleksandra Hashija jest po poronieniu, wczoraj badała bete i spadła do minimum i czeka teraz na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra tak jak Tysia pisała w tym cyklu poronułam i czekam na @. Plamienia już nie ma ale małpy też nie widać. Wiec czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaula
hej laski:) u mnie dziś słoneczko świeci i jest pięknie:) tysią ją od teraz też test będę robić dopiero wtedy kiedy @ będzie się spozniac, nie ma sensu wczesniej bo to tylko nie potrzebny stres. dziewczyny czym mogę płukac dziasł.? rumianek i dentosept nie pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myshka grunt to pozytywne nastawienie do życia:) tez teraz takie mam, zobaczymy na jak długo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka jak sie czujesz??a lekarze Ci mówili co u Ciebie mogło być przyczyną poronienia??masz zlecone jakie badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a Wy co dziś takie milczące? Za porządki sobotnie się zabrałyście? U mnie słonecznie i jedziemy z mężem tradycyjnie jak co weekend na cmentarz do naszego Aniołka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tala objawy masz obiecujące dlatego nie dziwie się że się nakrecasz:P Kochana w głowie trzeba zawsze mieć mysl, że jak sie nie udało to trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ola! Ja tez praga polnoc :) hahaha sąsiadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Dziewczyny z wawki i okolic..mowie wam-kiedys zrobimy sobie spotkanie ciezarowek :) moze na jesien? ;) jedne beda z duzymi brzuchami a inne z mniejszymi. W tym ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka marchewkarefefedfe
Hej pisałam tu u was wcześniej...:) U mnie wczoraj powinna przyjść @ i na razie cisza ale test negatywny...:( nie wiem co już mam myśleć, dodam że testy z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate staram się nie myśleć, żeby się nię zbyt mocno nie nakręcać. Dlatego zapakowaliśmy córę w samochód i urzędujemyteraz w sali zabaw, a wieczorem planujemy seans filmowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka nie zawsze test wychodzi w dniu spodziewanej @ poczekaj jeszcze kilka dni i jak małpa nie zawita to powtórz test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kup sobie ten żel i smaruj nim dziąsła, jest tani a mi naprawdę pomaga. Link się nie chce wkleić... Ten żel to MUCOSIT. I kosztuje dyszkę. Aleksandra macie grobek maleństwa czy to taki zbiorowy dla wszystkich aniołków? Pap takie spotkanie byłoby fajne... Wszystkie będziemy już wtedy z brzuchami do kolan haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, sachol też pomaga :P ale jest tak paskudny w smaku, że bierze na wymioty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem... Minęło sporo czasu od zabiegu i czasem trochę żałuję, że nie zdecydowaliśmy się na pochówek, ale wtedy byłam w takim stanie, że wydawało mi się to ostatnią rzeczą, którą chcę zrobić... A teraz już po fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaa444
Hejo tak jak piszecie wiosenne porządki :) jeszcze się olejem gorącym oblalam buuu :( tyle dzis zrobiłam :) szkoda ze slonka brak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie, hm.. fajny pomysl :D Bylam w szpitalu luxmed. Nie podali mi bo tam nie podaja, odeslali mnie do innego szpitala, zamieszanie straszne bo ja mam grupe krwi w ksiazeczce a nie na kartce i moj Kacper nie ma w ogole. Chcieli mnie przytrzymac w szpitalu ale trafilam na fajnego lekarza ktory skonsultowal z innym moj przypadej, ponoc ten drugi ma 2stopien na ginekologii czy cos takiego. Obydwoje doszli do wniosku ze nie musze muec podanej. Uff... Tamten glupi lekarz tyle schodow mi narobil. Ale trafilam dzisiaj na swietnego lekarza, zabawny, mily, pomocny, dal nam wyklad jeszcze o witaminach, wypisal na kartce ktore moge brac przed kolejnymi starankami :D Cudowny, taki z powolania. Wzielam wizytowke, przyjmuje w przychodni, prowadzi swietnie ciaze. Powiedzial zebym zapisala sie jak chce w czerwcu na lipiec, sierpien i wrzesien bo u nich tam na 3 miesiace do przodu zapisy i zebym staranka zaczela po 3 miesiacach od marca czyli jakos w czerwcu ;) Swietny, poprawil mi bardzo humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnez jedno opakowanie mozna wziac, nie trzeba wiecej. Pregna plus albo prenatal duo to juz mozna 3 miesiace przed staraniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też polecił lekarz femibion Natal. Cały kompleks fajnych witamin. No u mnie delikatnie dwie kreseczki na teście owulacyjnym wiec starania czas zacząć przez najbliższy tydzień:-) bo ja już się nastawiłam ze ten miesiąc uda się... Jakoś tak wewnętrznie wiem ze ok będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×