Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Aleksandra no to negatywne... muszą być dwie grube mocne krechy. który masz dzień cyklu? 16?? może dziś wyjdzie skoro miałaś ostatnio w 16 dc owu. a bete najlepiej zrób jak miesiączka Ci się spóźni. ewentualnie w dniu @ lub dzień przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra nie nakręcaj się tak na te testy... Czy seks to tylko prokreacja? Chyba nie, prawda? Co do reklam z dziećmi to nie mogłam na nie patrzeć jak byłam świeżo po poronieniu. Teraz to już nie boli, bo wiem, ze kiedyś też doczekam się takiego maluszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za życzenia! :** Piękny dzisiaj dzień mamy ;) Co do reklam i zdjęć na facebooku to mi jest tak strasznie przykro jak na to patrzę.. Ale jeszcze troszkę- przy dobrych wiatrach rok albo i mniej, i będę trzymała w ramionach takiego małego skarba ;) Kate -Furaginę jak najbardziej możesz tak właśnie przyjmować ;) Aleksandra - powiem ci szczerze że nie wiem.. nie chcę żebyś się zawiodła jak zrobisz za szybko :( Ja w 5 dniu po terminie @ miałam coś około 187. Nie wiem czy to dużo jak na tamtą porę ale proponuję ci najwcześniej zrobić betę 19-20. A jak z wynikami? Po jakim czasie u ciebie otrzymuje się wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteek
hej dziewczynki u mnie piękne slonce za oknem ona mam pootwierane i sprzątam sobie w mieszkanku :) wczoraj bylam u gin. na monitorowaniu i wszystko jest jak w najlepszym porządku mojego M wyniki tez są super aż się gin, zdziwił ze za pierwszym podejściem i takie ładne :) no i teraz nam pozostało działać :) jutro ide znów żeby zobaczyć co się dalej z pęcherzykiem stało :) a u was dziewczynki jak staranka :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie piękne slonce za oknem ona mam pootwierane i sprzątam sobie w mieszkanku :) wczoraj bylam u gin. na monitorowaniu i wszystko jest jak w najlepszym porządku mojego M wyniki tez są super aż się gin, zdziwił ze za pierwszym podejściem i takie ładne :) no i teraz nam pozostało działać :) jutro ide znów żeby zobaczyć co się dalej z pęcherzykiem stało :) a u was dziewczynki jak staranka :) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ciągle mam uczucie takie dziwne... Hmm.... Jakby to ująć.... Takie odczucie dziwne jakbym czuła jajniki takie tkliwsze są np. przy wstawaniu albo chodzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra, spokojnie z tymi testami. skoro nie wychodzi z nich nic ciekawego, odpuść i po prostu zobaczysz 22go, co tam wyszło ze staranek. razem zobaczymy :) mam taki sam termin, też miałam mieć owulację w niedzielę. i wygląda na to, że miałam, choć nie robiłam testów to po śluzie i temperaturze na to wychodzi.. za to starań było mało ;) nie przejmuj się, nie stresuj bo to na nic a wręcz szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardkaaaaa44
Jussio jak u Ciebie? już po@? Działacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_456
Odebrałam dzisiaj w aptece zamówienie, kupiłam Femibion jednak. Tańszy jest niż tamto co polecał lekarz mi ;) A w sumie ten sam skład ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TalaZ
Taka piękna pogoda, a ja czuję się naprawdę masakrycznie :( Każdy najmniejszy mięsień mnie boli, a o piersiach nawet nie wspomnę :( Tak z ciekawości, ile od owulacji można zrobić betę aby wyszła wiarygodnie? Co do prezentów, my chyba jesteśmy na odwyrtkę bo to ja zarobiłam perfumy w prezencie od męża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myshka84 ja temperatury nigdy nie badałam a na śluzie się nie znam, nie umiem go obserwować... Ty chociaż wiesz, że do owulacji doszło... No nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra- Masz kategoryczny zakaz testowania testami owulacyjnymi! :D :D aneteek - Świetne wieści :D Cieszę się bardzo że macie takie dobre wyniki :D Życzę ci owocnych staranek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zambia
Ola. Wszystkiego najlepszego. Spełnienia staraczkowego marzenia przede wszystkim !:) Aleksandra: wiem ze cieżko czasem wyluzować, ale spróbuj bo oszalejesz :) Ja kupiłam mojemu w prezencie seksi gorset dla siebie:) w końcu zaczynam płodne :) Jakby coś to ja tez sie pisze na jesienne spotkanie bo z wawy jestem rownież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra - na pewno byłoby Ci lżej, gdybyś wiedziała co i jak z tą owulacją. ale nawet jeśli nie jesteś w stanie tego teraz ustalić, nie zamęczaj się tym. daj sobie czas - jak nie w tym cyklu, to może w następnym się uda, nie staraj się "za wszelką cenę", bo tym większe będzie rozczarowanie jeśli nic z tego nie wyjdzie. młoda jesteś, jeszcze zdążysz mieć tyle dzieci, o ilu marzysz :) nie przeznaczaj życia na polowanie na owulację, bo jeśli się staranka przeciągną w czasie (czego Ci nie życzę), to po np. roku albo dwóch (czego tym bardziej Ci nie życzę) stwierdzisz, że przez ten czas wcale nie żyłaś, tylko żyłaś od owulacji do miesiączki, w ciągłym stresie i oczekiwaniu.. chyba nie chcesz takiego życia? :) więc weź się w garść i zastanów się, czego jeszcze chcesz w życiu poza dzieckiem - i spróbuj to osiągnąć :) tak piszę do Ciebie, ale też trochę do siebie samej - przekonuję siebie, że tak właśnie chcę, żeby wyglądało moje życie. :D pozdrawiam Cię gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zambia - Dziękuję bardzo za życzenia :* Mam nadzieję, że się spełni już niedługo :) No to świetny prezent kupiłaś dla Was :D Ja się nie mogę doczekać kiedy będę mogła wrócić do staranek.. ;) Mi już w ogóle krew nie leci tylko taki nieładny śluz, no ale to już śluz a nie krew więc postępy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie. Ola wszystkiego nejlepszego. Żeby to największe marzenie spełniło się jak najszybciej, a co za tym idzie, aby udało Ci się przekonać Twojego męża do staranek już w najbliższym możliwym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. :D Ola - wszystkiego najlepszego! I oczywiście żebyś zobaczyła wymarzone dwie kreski i było wszystko dobrze. :* Aleksandra - dziewczyny mają racje, nie patrz na testy. Starajcie się. :D Mam nadzieje, że wszystkie niedługo będziemy same dobre wieśc***isać. :D Ale dzisiaj pięknie było, a najlepsze jest, to, że teraz będę miała długie wolne. :) Będę miała w końcu na wszystko czas, wszystko porobię i odpocznę. :) Teraz jadę do dentysty na przegląd więc odezwę się potem. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka - Dziękuję ci bardzo! :* Podsunęłaś mi właśnie myśl :D Też się wybiorę do dentysty póki jeszcze mogę robić jakieś konkretniejsze poprawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti87
Ola również życzę wszystkiego naj naj dla ciebie:-) spełnienia marzeń i wszystkiego co tylko pragniesz. A u mnie już dzisiaj testy owulacyjne są negatywne ale ja i tak będę się z mężem przytulać co 2/3 dni tak na wszelki wypadek a do tego w końcu to ma nam sprawiać dużo przyjemności a nie tylko do zapłodnienia:-) zmieniam całkowicie nastawienie do wszystkiego i koniec marudzenia że znów się niw udało itp.... Taki mam plan w każdym razie a co z tego wyjdzie to nie wiem hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1983
witam;) jestem gosciem tylko ale moze opowiem Wam swoja historie w skrocie;) mam policystyczne jajniki i co sie z tym wiaze problemy z zajsciem w ciaze... po 3 latach sie udalo i jestem aktualnie w 27 tc;))) bedzie chlopak;) Aleksandra rob bete od razu;) ja wydawalam wiecznie pieniadze na testy i ..pa!!;) w cyklu w ktorym zaszlam tez zrobilam test i standardowo nic nie bylo( 2dni po spodziewanej miesiaczce) poniej po pol godziny pojawila sie delikatniusiaaaaaa kreska ktora tylko ja widzialam;) na drugi dzien posszlam na bete i okazala sie ciaza;)przechodzialam dziewczyny dokladnie to samo co Wy czlowiek bal sie zrobic test zeby sie znowu nie rozczarowac, ale wierzcie mi testy to o kant..py rozbic;) ja mam nauczke i nie wierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti - dziękuję ci bardzo :* :* Nie ma co patrzeć na testy owulacyjne, trzeba działać i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)własnie wróciłam z fitnessu:)wykupiłam sobie karnet i mam zamiar się ruszac bo jak wczoraj stanęłam na wadze to sie za głowe złapałam ;/ Jussio a Ty dzisiaj co tak milczysz?? Hash a może masz dni płodne teraz?!Tala u Ciebie się coś święci czuje po kościach ;P Aleksandra testy niestety negatywne ale to nie znaczy na 100 % że nei było owulacji:) Bajkanna co tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testy owulacyjne pokazuja ze jest hormon odpowiedzialny za owulacje, a nie ze dana owulacja jest;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ola zycze Ci zdrowka i spelnienia marzen o zdrowej ciazy i dzidziusiu! Ja znow wieczorami placzę, pewnie tez dlatego ze zbliza sie termin "zero"... ech.. ale wiem,a przynajmniej mam taka nadzieje, ze i dla mnie za kilka miesiecy wyjdzie sloneczko. Aleksandra ja bym sie testami nie przejmowala. Po prostu przytulaj sie z mezem.codziennie lub co dwa dni i bedzie dobrze. kate ja tez planuje wziac sie za siebie bo przez zimę przybylo mi pare kg i niefajnie sie czuje :/ ale ja wole sama w zaciszu wlasnego domu. Wlaczam sobie chodakowska i cwicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1992
Mnie się udało za pierwzym razem... nie wierzę.. Słucham Dżemu i płaczę z uśmiechem na twarzy.. :) Dzisaj bylsm u lekarza 3 tygodnie od zaplodenia, 5 tc ale jszcze nie widać zupełnie nic.Za dwa tygodnie będzie kolejna wizyta, serduszko już będzie biło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×