Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kate4

staraczki na 2015!!!cz. II

Polecane posty

Cześć Dziewczyny, jak tam u Was? Udało się ostatnio którejś? :) Sorki, że tak sporadycznie tu zaglądam,. ale ostatnio cierpię na notoryczny brak czasu:( Ciągle mam coś do zrobienia i nie mogę się wyrobić :( Poza tym udzielam się troszkę tu i trochę na FM, więc piszę w miarę możliwości :) Na Fajnej Mamie chyba jakieś fatum zawisło, bo od dłuższego czasu nie pojawiły się żadne dwie kreseczki :( U mnie dziś ostatni dzień @ z czego się niezmiernie cieszę ;) Zrobiłam sobie taką tabelkę i codziennie po zmierzeniu porannej temp. zapisuję w niej wynik. Na razie mam bardzo niską tepm., bo w granicach 36,4-36,5 - mam nadzieję, że na owulację będzie znaczny skok i go zauważę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - a nie mówiłam, że owulacja musiała Ci się przesunąć??? Mam nadzieję, że w 100% wykorzystałaś tą szansę :) Pamiętaj, że kobieta nie jest zaprogramowana jak maszyna i czasami coś tam się poprzestawia, więc najlepiej obserwować swoje ciało :) Życzę Ci owocnego cyklu :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella - Fajnie ze tu zagladasz nadal ;) Nowy cykl, tak wiec bierz sie do pracy, my juz popracowalismy, dzisiaj jeszcze na wszelki wypadek tez bo ciagle mnie boli brzusio, dzisiaj to chyba najbardziej. Jutro wizyta u lekarza popoludniu. Nie wiem czy jest sens isc. Boje sie ze w razie jakby nam sie udalo w tym cyklu to moglyby zaszkodzic jakies tabletki (gdyby lekarz mi przepisal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabella1989
Ola- daj spokój na razie z lekarzem. Przed wizyta trzeba na 2 dni wstrzymac sie od sexu. Chodzi o to żeby w pochwie nie było nasienia, bo obraz niewyraźny czy cos takiego:) no u mnie za wcześnie na płodne ale już wczoraj było przytulanko bo@ już prawie nie ma. A sprawdzałas temp. w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabella - sprawdzałam, ale nie codziennie więc pomiary są nieważne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ola tabletki do 4 czy 5 tyg nie zaszkodza bo zarodek jest chroniony. A tak w ogole nie warto przesadzac z seksem podczas starania o dziecko . Czy jeden stosunek czy trzy w jednym dniu nie zrobia roznicy.Seks ma byc przyjemnoscia a nie ciezka praca o dziecko . Wtedy szybciej sie uda na luzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja prolaktyna spadła z 95,5 na 60 po miesiącu wiec wydaje mi sie, że jest nieźle, chociaz lekarz mówi że mogłoby być lepiej i teraz przepisała mi po 2 tabl dziennie więc podwójna dawka:)mam nadziej, że teraz to poleci w dół konkretnie:) miałam dzisiaj usg i co się okazało, że owulację musiałam mieć niedawno bo widac pekniety pecherzyk więc jakiś tydzien temu może była i lipa bo wtedy przytulanka nie było po byłam chora ;// i na dodatek @ przesunie sie przez to o tydzień więc jeszcze tydzien czekania niestety;/ dowiedziałam się, że nie znam w ogóle mojego ciała skoro nie wyczułam tydz, temu owulacji ale i tak by nic nie było przez to przeziębienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od nowego cyklu mam miec monitoring i bede brała clo, zobaczymy jak zadziała:)więc styczen i tak uznawałam za miesiąc próbny przyz mojej prol, ale teraz już się biorę ostro do roboty po @:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Nelll89 ja termin miesiACZKI miala, .a 29 Stycznia a dostalam 1 lutego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Kate ze ci ta prolaktyna spadła, a za miesiąc spadnie jeszcze bardziej i będzie ekstra :) Tak czasem jest ze nie potrafimy wyczuć naszego organizmu i właśnie dlatego do pomocy jest ginekolog :) U mnie chyba jednak ten cykl jest owulacyjny bo raz na jakiś czas mnie coś kłuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motylkowa - to dobrze ze jest chroniony ;) My jakoś nie celujemy specjalnie w płodne itp. Sprawdzam kiedy mam ale żeby jakoś specjalnie się produkować to nie. ;) To ma być przyjemność a nie przymus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja mam dość tej zgagiiii :( a nie chce brać żadnych tabsów bo się trochę boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Kate fajnie, ze gin zaproponowal monitoring i clo.moze dzieki temu raz dwa bedzie sukces czego zycze. Pytalas ostatnio czy by mnie nie przeniesc na dol tabelki. We czwartek mam wizyte u gin to po niej sie odezwe i wtedy choc przeciez w ciazy jestem :) beta i testy oraz brak @ to potwierdzaja hehe. PowiemWam, ze dzis wreszcie po pracy moglismy z mezem usiasc i porozmawiac na ten temat. Dla mojego M narazie najwazniejsza jestem ja i moje zdrowie wiec sie martwi. Mysle,ze jak bedzie jakies badanie usg to chcialabym go zabrac..moze wtedy poczuje sprawe lepiej. Zastanawiamy sie kiedy powiedziec rodzicom. Chcialabym rodzicom w weekend po czwartkowym lekarzu ale dalszej rodzinie to zdecydowanie pozniej,gdzies w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Nelll89 kiedy ty masz miec @? U mnie 3dniowa zgaga to musial byc pierwszy objaw! :) nie bierz nic. Ewentualnie mleko troche lagodzi kwas z zoladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pap termin miałam wczoraj :) no właśnie nic nie biorę :) a też miałaś tempke koło 37,4/37,5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
A ja wczoraj dostalam ten glupi okres i mnie caly czas podbrzusze boli.. :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie nastawiam się na ten cud bo rozczarowanie jest najgorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję motylkowa. No ale głowa do góry, nowy cykl - nowe nadzieje ;) Uda się, zobaczysz ;) Nelll89 - rób test! ;D Temperaturka fajna, mam nadzieję że uda ci się ;) Ja według kalendarzyka mam termin na 12.02 (przy cyklu 26 dniowym tak jak do tej pory miałam zawsze) a jeszcze taki drugi na 14.02 -.- (jeśli dostałabym @ tak jak ostatnio po 28 dniach )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
No wlasnie najgorsze to sie nastawic tak jak w moim przypadku temperature mialam 37,2-37,5 zle sie czulam wstac z lozka nie umialam . No i test cien , cienia a tu okres na drugi dzien teraz troszke mi smutno . No ale u Ciebie moze byc inaczej robisz jutro test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Nelll89 ja mialam troche nizsza,utrzymuje sie na poziomoe 37 -37,2. Hej,rob test. Przeciez nawet jak sie nie udalo w tym cyklu to bedzie nastepny! Jasne,ze nie ma co swirowac ze ta temp i zgaga to na bank ciaza ale jednak szansa jest. Kup sobie plytkowy pre test. Ale nie ten rozowo niebieski bo on widze kazdemu pokazuje tylko cien. Kup plytkowy i jut rano zrob. No jak nie wyjdzie to przynajmniej mozg wysle sygnal i dostaniesz @ i szybciej beda kolejne starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ola to jak masz takie krotkie cykle to dni plodne nawet mozesz miec podczas okresu , zdarza sie tak przy krotkich cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co w Twoim przypadku bym zrobiła jeszcze jeden test ale innej firmy i zobaczyła co wyjdzie, jutro chce zakupić teścior i jak nie dostane do środy to rozwiąże go w środę rano oczywiście o ile nie przyjdzie ta głuuupia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pap no właśnie chce ten pre test tylko on chyba jest w tych kolorach różowo-niebieskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Ja wlasnie robilam pre test z aktorka na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie możliwe chyba że miałam w okres ;) Czuję że miałam w okolicach 29-31 ale test pokazał mi dwie mocne krechy 29. Przytulanka były i w sumie miałam tak pobudzone libido, że chyba nigdy tak bardzo nie miałam ;) Tak jak pisze Pap zrób test. Mi się kiedyś spóźniał @. Oczywiście wtedy to nie było planowane jeszcze, także stres niesamowity, zrobiłam test i od razu popołudniu miałam już @. Tak że Pap ma rację, "odblokuje" się wszystko i jeśli negatywny to przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pap86
Ten rozowo niebieski mi pokazal cien. A taki jakis pre test z szarym napisem (wyrzucilam opakowanie) pokazal mocne kreski. Xxxx Dziewczyny ktora tu ma krotki cykl?bo wiecie,ze wazna jest dlugosc tej fazy lutealnej?musi byc odpowiednia ilosc dni od owu do @ bo inaczej nawet jak dojdzie do zaplodnienia to komorka sie nie zdazy zagniezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate fajnie ze Ci spadła ta prolaktyna. Ja z nią walczę 5 cykl j tez się zastanawiam nad monitoringiem cyklu, i tak kurde nie wiem kiedy najlepiej. A ty chodzisz prywatnie czy na NFZ? ile wizyt podczas takiego monitoringu?. Za każdym razem usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowa123
Pap86 ja wlasnie robilam ten rozowo niebieski nawieczor .. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co powiedzieć pani w aptece "tylko nie ten rózowo-niebieski" hehe :P one zazwyczaj są w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×