Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Metal to najlepsza muzyka i już.

Polecane posty

To jest bzdura W większości przypadków ta muzyka nie ma żadnej wartosci, jest destrukcyjna a często nawet trudno nazwać to muzyką. Najlepsza jest muzyka klasyczna. To muzyka doskonała. Mająca pozytywną wartość. Wnosząca cos w kulturę a tego na pewno nie można powiedziec o metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia ? Nagle tak zmieniłaś gust : O : O : O ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym momencie nie pisze jako podszywacz tylko jako przeciwnik mający diametralnie odmienne stanowisko w kwestii muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W większości przypadków ta muzyka nie ma żadnej wartosci" bo? " jest destrukcyjna " bo? " a często nawet trudno nazwać to muzyką." Może tobie trudno, osłuchani ludzie nie mają takich dylematów 🖐️ "Najlepsza jest muzyka klasyczna. " Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W tym momencie nie pisze jako podszywacz tylko jako przeciwnik mający diametralnie odmienne stanowisko w kwestii muzyki. " To dlaczego masz w avatarze jednego z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych muzyków blackmetalowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasiaszatanistka1994 dziś "Nagle tak zmieniłaś gust : O : O : O ??? " Przeciez zawsze lubiłam metal smiech.gif XX O sorry :O . Pomyliłam cie z podszywem :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tylko takim podszywem nastawionym pokojowo bez woli działania na Twoja szkodę i naruszania Twoich dóbr osobistych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ze jestem podszywem ale nie działam na zasadzie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest muzyka klubowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka to muzyka :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię pop, rock, dance, klasyczna, biesiada, lekki metal ktory jest muzyka Np within temptation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wolę klasyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia idź juz spać upośledzone dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja lubię pop, rock, dance, klasyczna, biesiada, lekki metal" :D A więc przykro mi, nie jesteś autorytetem z dziedzinie muzyki :D Podejrzewam, że wartośc muzyki oceniasz pod wzgledem tego, czy jest lekka łatwa i przyjemna :) "Np within temptation " :D :D :D To nie jest metal, to jest pop dla zbuntowanych dziewczynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo trudno nazywać muzyką czy sztuką cos co nią nie jest " Ale metal jest muzyką, ambitna, trudną w odbiorze i tworzeniu. Sztuką za to nie jest dla mnie np. pop, tworzony dla masowego odbiorcy, nie mający żadnej wartosci artystycznej i estetycznej, produkowany masowo by pjerdzieć z odbiorników radiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zardzewiale zamki niewybredne krzyki to muzyka metalliki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambitna muzyka to może być poezja spiewana czy muzyka aktorska a nie cos co w żaden sposób nie ubogaca a jedynie działa destrukcyjnie. Często to nie żadnej melodii, słowa są nierpzpoznawalnym belkotem wiec jaka to muzyka? Działanie mlotu pneumatycznego też jest trudne w odbiorze ale to nie jest coś ambitnego - taka sama jest wartość metalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zardzewiale zamki niewybredne krzyki to muzyka metalliki" czemu wyjeżdżasz z Metallicą? Dlaczego z dziesiątek tysiecy metalowych zespołów musiałeś wspomniec o tym najbardziej komercyjnym i oklepanym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz byc laska jak ta lala ? olej soul i techno i wyjdz za metala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metal nie ma żadnej wartości artystycznej a mówienie że to coś ma wartość i ze jest ambitne jest nieporozumieniem. Bo co tu ambitnego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iron Maiden to muzyka dla ktorej sam Satriani w gitare poklika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ambitna muzyka to może być poezja spiewana " Głupie porównanie. Poezja spiewana to najczęściej muzyka ambitna w warstwie lirycznej, nie intsrumentalnej. Za to w metalu jest odwrotnie -tekst najcześciej schodzi na dalszy plan, liczy sie to jak grają. "a jedynie działa destrukcyjnie" Nie odpowiedziałes w jaki niby sposób, a powtarzasz to samo po raz kolejny 🖐️ " Często to nie żadnej melodii, " Zawsze ma, tylko jest trudna w odbiorze, i nieosłuchana osoba jej nie słyszy, bo odbiera utwór jako chaos 🖐️ "Działanie mlotu pneumatycznego też jest trudne w odbiorze" Kretyńskie i prostackie porównanie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kochalam disco i polo olalam ale dla metalu swoje serce oddalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Metal nie ma żadnej wartości artystycznej a mówienie że to coś ma wartość i ze jest ambitne jest nieporozumieniem " Bo jakiś ignorant bez wiedzy i argumentów tak mówi? " Bo co tu ambitnego? " Muzyka. Coś czego nie rozumiesz i z zasady negujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzyka, teksty, często przesłanie - dla każdego coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×