Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca jak masz miec nocny dyzur to raczej nie pij tyle kawy bo to na dluzsza mete nie dziala. Zjedz cos kwasnego.Jak dasz rade to kawalek cytryny. Jesli nie cytryne to chociaz pomarancz. To lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być optymistycznie :) na pewno ktoś jeszcze się przyda na przyczepkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Jak to co??? Stoch wygrał, ech... patrioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
An_Grey :) u nas zawsze jest optymistycznie .... to znaczy staramy się by było. Tak przy rzepce jak i na filtrowni każde ręce się przydadzą, każde chcemy wykorzystać ;) l l Gościnna :) wiem, już o dwudziestej wiedziałem, radiowe wiadomości podały komunikat o wygranej Stocha w zawodach Pucharu Świata. Chwała mu za to. Szkoda że kontuzja nie pozwoliła mu na rywalizację od początku sezonu. Może jutro w drużynowych i w niedzielę będzie okazja dopingować naszych poprzez ekran tv l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocy :) l kolorowrych oczekiwanych ... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pewnych rzeczy kobiety lubią być wykorzystywane :) wykorzystywać też lubią równie dobrze^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Faktycznie oczekiwanych! muszę czekać na moje sny do rana ;) ale co się odwlecze to nie uciecze, poprzytulam się rano do....poduszki :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tylko to kobiece wykorzystywanie było prowadzone w odpowiednich kierunkach ;) dodam tylko że zmywanie, odkurzanie czy wynoszenie smieci tym odpowiednim nie jest :p l Celinka mam nadzieję już wykorzystuje poduszkę, do snu i odpoczynku oczywiście ;) l l dzień dobry ! :) l hej Gość odpozdrawiam l Pomimo wolnej soboty musiałem się dość wcześnie oderwać od poduszki. "Plus dodatni" z tego taki że mója sobota będzie względnie dłuższa. A za oknem biało. Nie wiem czy trwale bo niezbyt dużo zrzucili zimnego puchu. l udanego dnia życzę :) l l p.s. O ile dobrze pamiętam ostatni dzień stycznia to Dzień Przytulania, jeden z dwóch w ciągu roku. Ale oczywiście można to robić częściej ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam - Ty strasznie wczesnie wstajesz. Witam wszystkich filtrujacych w sobote. Tym razem niczego nie pomylilam. U mnie ladny dzien. Troche mrozny ale ladny. Ostatni dzien stycznia. A nie tak dawno temu byla choinka. Tak sie zastanawiam jak dlugo potrwa zima. Chcialabym skorzystac z tego ze jest snieg i gdzies wyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 obowiązki mnie przymusiły do wczesnego jak na sobotę wstania. Ale i tak spałem dwie godziny dłużej niż w roboczy dzień. Po prawdzie to tylko godzinę dłużej bo na to konto poszedłem godziu poźniej spać niż zazwyczaj. Ja już dzisiaj wyjeżdżalem podziwiając zimowe krajobrazy,szczególnie urokliwe w lasach. Ale było to tylko 25 km, oczywiście w jedną stronę. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
14.34 Uwazaj zebys sie tym nie zatrula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej AnGrey (kwiat] zwróć uwagę na wielkości zasobów. Przy zbyt intensywnym wykorzystywaniu może dojść do szybkiego wyeksploatowania ;) Możesz rozszyfrować swój oryginalny nick ? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuszna uwaga. Zawsze trzeba się kontrolować^ Oryginalny? Niezupełnie. Lekka insynuacja Anatomy Grey's, być może niewielka szczypta ostatnimi czasy dość popularnej postaci Greya (50shadows)? An-annoy? Szarość? Dokuczliwa szarość? Mogłabym tak snuć i snuć :> To nie nick jest oryginalny, a myśli odbiorcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o u mnie śniegu nie ma, jest rześko i sucho nie wyspałam się😭 bo w południe zawitał do nas dawno nie widziany ale niezapowiadany gość z rodziny ...dobrze, że jutro wolna niedziela :) poza tym musiałam zaliczyć Castoramę(zakupy) o An :) idąc podanym tropem można wnioskować, że może jesteś fanką medycznego serialu "Chirurdzy" ? zgadłam ? ;) czy może udzielasz się na forum Grey's Anatomy ? tylko ta szarość trochę mi nie pasuje...sorry za wścibstwo :P ale pojawiłaś się by pogadać to siłą rzeczy chce sie wiedzieć z kim mamy przyjemność ;) :D o Zuzia :) jeśli już masz śnieg na miejscu to po co jechać gdzieś za nim daleko ?;), chyba, że ciągnie Cię na narty ;) długi spacer po parku też dostarczy wzrokowych białych wrażeń :) podobnych jakie miał Saam. o miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l An_Grey :) jednak będę obstawał przy tym że oryginalny, choćby z powodu wszedoblskiego "gościa". I oczywiście trudny do zinterpretowania ale dzięki Tobie już dużo wiem. Na topiku od lat operujemy (nic wspólnego z chirurgią) imionami, niekoniecznie dowodowymi, raczej ulubionymi. Ale jeżeli nie podoba Ci się ten pomysł to nie narzucamy l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Celinko 🌻 to mieliśmy podobne plany na dzisiaj. Ja również spędziłem sporo czasu w casto robiąc drobne ale potrzebne zakupy i prywatne i służbowe. Niewyspanie też mi dokuczało. I to do tego stopnia że udałem się na przedłużona poobiednią drzemkę co u mnie jest ewenementem. Dzięki za przedstawienie pisowni slowa "rzeski". Zawsze miałem kłopot z pisownią gdy chciałem go na szykiego użyć. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj niestety nie ma powodu by zakrzyknąć "huuura", tzn. nie ma sportowego powodu. Nasz skoczek czołowy został zdyskwalifikowany za 1 cm . Ale jutro nie zabraknie emocji, będzie mecz o brąz i indywidualne skoki. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś muzycznego w temacie dnia .... l "Przytul mnie, lampą w nocy bądź Przytul mnie, prowadź mnie poprzez mrok Tak daleko jest brzask, aż nie widać go stąd Przytul mnie, z twych ramion zbuduj schron" l Kombi - Przytul mnie l http://www.youtube.com/watch?v=JNocf8arRWU& l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celince dziękujemy za zmyslową przytulankę i życzymy dobrej nocy. :) l Ja idąc tropem poprzedniej też coś zagram. Myślę że może też być kolysanką bo coś o księżycu jest i o nadziei na piękne chwile l "Ogrodzimy nasz malutki skrawek nieba Na ten luksus zawsze starczy nam pieniędzy Tutaj żadnych nam idoli nie potrzeba O przepraszam, mam jednego - to jest księżyc Ogrodzimy nasz malutki skrawek nieba ...." l Zabierz mnie hen - Maja Sikorowska, Andrzej Sikorowski l http://www.youtube.com/watch?v=OP81EcclVBU l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie też już pora więc w stronę poduszek się udaję l dobranoc :) l kolorowych przytulonych ... l do jutra l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
l niedzielne dzień dobry ! :) l Pierwszą poważną tej zimy akcję odśnieżania mam już za sobą. Ale ciemne chmury na horyzoncie więc pewnie jeszcze sypnie. Luty przywitał się śnieżną bielą. W sumie to już ostatni w pełni zimowy miesiąc więc może chcieć się wykazać srogoscią. Nie bez powodu przysłowie mówi by obuć buty. Ale mrozu to dzisiaj nie ma więc nie wiadomo jak długo śnieg się przechowa l Udanego niedzielowania życzę l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Saam :) ja wprawdzie rzadko odśnieżam ale Ci co zawsze to robią nie mają na razie roboty :D bo u mnie zamiast bieli śniegu oślepia słońce i błękit nieba, przymrozek był w nocy, teraz kapie z dachu.... Zajrzałam kamerą nad morze i faktycznie jest tam teraz biało ale zasp nie ma :) o Trzeba się brać za klopsiki w sosie, znaczy trzeba je dopiero zrobić z mielonego indyczego ;) o miłej niedzieli wszystkim zaglądającym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 gdybyś skierowała kamerę na moje podwórko to byś zobaczyła zaspy, zwłaszcza w miejscach gdzie zgarnąłem śnieg Mam nadzieję że Twoje klopsiki się udały. I mam nadzieję że w meczu nie będzie klops. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×