Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
powinnam iść do sklepu ale mi się nie chce, Celinko może zlecisz jakąś do mnie dostawę ;) szkoda że na zamówione zakupy trzeba czekać kilka dni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćinny
Miłego wieczoru, idę na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wszystkich zagladajacych. Prawie mamy za soba kolejny tydzien. Jutro ostatni dzien i znowu weekend. Jak milo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l cześć Gościnna 🌻 można przecież zatelefonować do taxi, zostawić zlecenie i w pół godziny będziesz miała zakupy pod drzwiami. Ale tanio to raczej nie wychodzi. Lepiej wysłać najmłodszego z rodziny :D l hej Zuziu 🌻 niby jutro piątek ale mnie kroi się pracująca sobota więc muszę się wstrzymać z weekendowym rozluźnieniem do sobotniego popołudnia. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Sam Ty bardzo duzo pracujesz. Masz czas wydawac to co zarobisz czy robi to ktos inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) nie jest tak źle, kiedyś pracowałem więcej. To znaczy więcej czasu spędzalem w pracy ale pracę miałem lżejszą. Nie mam problemów z wydawaniem pieniędzy. Po drodze jest mnóstwo sklepów, wystarczy się zatrzymać :D .l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) o chwilke można odsapnąć ;) o Czytająca :) Daa pisze sms-em, że lekarze jeden drugiego kryje, kłamią i nie chcą przyznać się do błędu :-O muszę doładować telefon bo ani się obejrzałam a mi wyłączyli:( fakt, ze wczoraj uprzedzali ale zapomniałam. Tyle, że już późno więc nie będę męczyła dzisiaj Daa eskami. o Gościnna :) a ja lubię chodzić na zakupy :) o nie wiem kto jest gościem, który chciałby zakupy do domu on-line? ;) nie ma adresu, nawet imienia więc z takich zakupów nici :D o Saam :) jak tam kran ? tylko nie mów, że zapomniałeś kupić uszczelkę ;) o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) jeszcze gorzej, nie przygotowałem sobie odpowiedniego klucza. To znaczy przynioslem 24 a potrzebny jest 27. A ponieważ jest mróz to nie chce mi się do garazu wychodzić i przełożyłem hydraulikowanie na jutro. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że gościem była Goscinna ale w sumie i tak niewiele nam to mówi. Nasze nowe koleżanki są bardzo tajemnicze, nawet bym powiedział że tajne. Ani imion nie ujawniły ani nawet województwa. O namiarach i rozmiarach też cichosza :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga z pracy dzisiaj była wyjątkowo mocno zamglona. Chociaż znam ją jak własną kieszeń przed wypłatą to chwilami tracilem orientację gdzie dokładnie jestem. Rano może być podobnie więc aby wolniej jechać trzeba wcześniej wstać. A to oznacza DOBRANOC :) l kolorowych zamglonych .... l do jutra 🖐️ l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnością łatwiej by się rozmawiało gdy jest czytelny nick bo gości to mamy setki na cafe. I co rusz jeden pod drugiego się podszywa ;) Ja nie mam mglistej drogi ale mam jeszcze trochę nauki więc też już mówię dobranoc wszystkim milutkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę wspaniałego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytająca Was
Dzień dobry Co do nicku to zgadzam się z Wami,tylko nie mam jakoś pomysłu.Na chrzcie dano mi na imię Wioleta:D Caal mam nadzieję,że Daa mocno nie odczuje tej zmowy milczenia,czy czeskiego filmu i szybko wróci do zdrówka. Saam zgadzam się z Ferdżi,że pracuś z Ciebie;) Ferdżi gratuluję fasolki:DTymczasem miłego piątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
l Widzę że poranne ptaszki były na filtrowni, miło przyjść na zagrzane miejsca. I nawet dawno nie widziana ale dobrze pamiętana koleżanka się pojawiła l piątkowe dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 gratulujemy mocnych dowodów na rychłe powiększenie Twojej rodzinki. Uzbrojeni w cierpliwość czekamy na wiadomość o płci. Liczę że będziesz już regularnie na topiku. Brakowało nam Ciebie i Twoich długich postów :) l l hej Czytajaca 🌻 ładne i pierwsze imię w historii topiku. Oczywiście będę się nim posługiwał jeżeli nie masz nic przeciwko. A nick moim zdaniem najlepiej aby był krótki, prosty i kojarzył się z osobą, np z imieniem. Możemy Ci nawet coś podpowiedzieć ale wybór należy do Ciebie l l udanego dnia wszystkim życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzytającaWas
Saam ktoś musi być pierwszy;)Oczywiście,że nie mam nic przeciw,czekam na wszelkie propozycje co do nicku. Ale u mnie dziś zimnica,wieje nie przyjemny wiatr,a ja taki zmarźlak jestem😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Wioli moje szybkie i nieprzemyślane propozycje na nick :D czytka welka letka fiolka fiola luśka wiolinka wiorka fiorka kafiorka l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytajaca Was
No dalej Saam:D:D:D Całkiem nie źle Ci to wyszło,zwłaszcza ostatni.Chodź z drugiej strony bardzo lubię kalafior w bułeczce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :)...kocham Was !!! ;) chciałoby się zaśpiewać :) o Ferdzi :) witaj dobra duszyczko :)gratuluję zmian w rodzinie!!!! choć pewnie z tego powodu nieraz nam zaginiesz w akcji :D u mnie jak na razie stan rodzinny się nie zmienia( w sumie jest kompletny ;)) ale powiększa się co innego gdyż syn (w czepku urodzony :D) robi zawrotną karierę zawodową co w dzisiejszych realiach bardzo cieszy. Dzięki za uznanie :) ale tak naprawde cieszyć się bedę dopiero gdy najprzyjemniej w życiu będzie można wydawać stówkę przy okienku w Wydziale komunikacji odbierając prawko ;) brakowało nam Ciebie i tych różnych smakowitości, od których ślinka ciekła przy czytaniu ;) :D dzięki za herbatkę i czekolade :) o Czytająca :) piękne imię, jeśli się nie sprzeciwisz albo zadecydujesz inaczej to dla mnie będziesz Wiola :) trzyma się u Ciebie ten śnieg ? bo u mnie śladowe ilości. o Gościnna :) zakupy się udały ? o Saam :) myśl, myśl bo ja nie mam za bardzo czasu...tylko nie zapomnij o kluczu :D ja muszę rozwiązywać krzyżówki ....te drogowe :D nie wiedziałam, że to takie pasjonujące!!! ;) o miłego piątku...weekendu początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola :) dzisiaj wszędzie zimno więc taka podpowiedź wcale nas nie przybliżyla do określenia regionu gdzie zamieszkujesz ;) Ja na rozgrzewkę w pracy mam i mogę poczestować barszczyk czerwony z proszku, albo przyrządzony własnoręcznie albo z automatu sprzedającego.. Oczywiście herbaty i kawy również. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moje drugie podejście, dobrze że skopiowałam swój wpis:O Przez chwilę kaffe znikła zupełnie ... Wklejam więc, to co pisałam wcześniej a nie poszło.. jeszcze wpadłam na moment, za chwilę oddalę się do kuchni, by znów wyczarować coś z tych smakowitości o których pisze Calinessa:D Czytająca - nawet nie wiesz, jak Twoje imię jest ze mną związane, ze mną a raczej z moim synem :D Mnie się podoba, ale ja swoim zwyczajem, zwracam się według Nicku a nie według imienia:D Piszesz że u Ciebie wietrzysko, u mnie także, jest bardzo wietrznie i chłód przenika na wskroś:O Czyżbyśmy mieszkały w pobliżu siebie? a może w całej Pl jest tak wietrznie ? Saam cieszę się, że o mnie nie zapomniałeś, czasem się przypominałam coś tak wklejając prosto z Londynu, ale dziś już nawet sama nie pamiętam co to było:D tym bardziej jest mi miło że pamiętałeś👄 Nie wiem, czy będę taka wylewna jak poprzednio, ale wszystko jest możliwe:D Oby tylko te wszystkie problemy mnie ostatnio szczypiące, odczepiły się na dobre, to być może znów będziecie mieli ubaw z moich wpisów :D Calinessa👄 wierzę że będziesz się cieszyć, kiedy dostaniesz dokument do ręki, a ja mam nadzieję że uda Ci się bez problemów i niedługo będzie okazja, by wychylić toast za Twoje prawko. Cieszę się, że synio robi karierę, cokolwiek to znaczy. Napisz może w jakiej branży się specjalizuje, bo zaczynam podejrzewać że może jakaś gwiazda sceny nam zaświeciła na show biznesowym firmamencie:) Niezależnie jednak od branży, gratuluję i życzę dalszych sukcesów👄 Idę teraz do kuchni, mam trochę owoców do zagospodarowania, czyl,i chyba upiekę jakieś ciasto z porzeczką czarną, albo ze śliwką, jeszcze nie wiem. Powoli, chcę uwolnić zamrażarkę, bo ani się obejrzę a święta wielkanocne będą tuż tuż, więc trzeba tam miejsce zrobić na następne zapasy :D Na razie zmykam i idę działać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście kafe zniknęła na trochę...dzięki Ferdzi 👄 nie, syn nie robi kariery w schow biznesie :D, ma baaardzo męski zawód i techniczne uzdolnienia. Jeśli chodzi o pogode to u mnie leciutki mrozik, słońca brak i ani gałązka nie drgnie taka cisza....tylko wrony lub gawrony hałasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytająca Was
Caal jeśli podchodzisz tak do teorii,to ja nie mam żadnych wątpliwości,że zdasz;)śnieg jest jeszcze u mnie i chyba jeszcze coś poprószy bo jest pochmurno,ale wiatru to ja nie lubieć:-p Saam jestem z ziemi lubuskiej,konkretnie to mieszkam w Żaganiu,niby mała mieścina,ale przynajmniej jest spokojnie:D I co najważniejsze fajnie mi się tu mieszka:D Barszczyk super sprawka,u mnie w kuchni dziś będzie istne szaleństwo:Dbędę robić flaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytajaca Was
Ferdżi i właśnie tego brakowało na tym topiku.Twoich wpisów,nie raz myślałam jak Was czytałam,że chciałabym mieć w domu Taką Ferdżi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola :) najbliżej Ciebie mieszka Meri :) nasza dawna tutejsza koleżanka, miejmy nadzieję, że wróci jej ochota na pisanie, tak miło się ją czytało ;) druga w kolejności to ja :D ze stolicy Dolnego Ślaska, do Daa dwa razy tyle co do mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, też mi naszła ochota na barszczyk czerwony ;) wypiję i lecę w teren... do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytajaca Was
Caal to przysłowiowy rzut beretem;) Niestety od fajnych ludzi zazwyczaj dzieli duża odległość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się chciałem pochwalić że jednak tak ciężko nie pracuję skoro mam czas pisać a tu znowu praca mnie porwała. I znowu muszę zostać dłużej 3 - 4 godziny. Ale za to jest szansa na wolną sobotę l cześć Celinko 🌻 klucz a raczej kluczor już przygotowany. Brakuje mi tylko takich spodni na szelkach jakie miał ten gosciu w reklamie ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim zajrzałem na topik czyli bez podglądania też przygotowałem sobie na obiad flaki. To znaczy tylko zalałem wrzatkiem bo to były torebkowe z makaronem. l Wiola :) kafiorka nie było od kalafiora ale z połączenia kafe i orki :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytająca Was
Witam wieczorową porą;) Saam:Dtak mi jakoś wyszło z tym kalafiorem,po dodaniu kilku liter wyszedł pomysł na jutrzejszy obiad:D:Dmam też nadzieję,że kolacji nie zalejesz wodą i zjesz normalny posiłek;)takiej wersji flaczków nie próbowałam:Dsą zjadliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×