Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Witajcie. Napisałam duży post ale znów jestem spamiarą, więc będę wklejać po kawałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim wtorkowanie czas zacząć :D U mnie słonecznie , wiatr jakby się trochę wyciszył, chyba będzie to dobry dzień na prace ogródkowe. Jakaś rozkojarzona jestem od świtu, bo w kalendarzu, zamiast patrzeć na kwiecień, to wybiegłam do maja :D i mielibyśmy dzień farmaceuty a dziś przecież jest ; Międzynarodowy Dzień Paskudy, Dzień Ludzi Bezdomnych. Ciekawe co dla niektórych znaczy Paskuda ? ale jakby co to mogę świętować z tej okazji.:P:D Ludzi bezdomnych widuję, bo blisko mnie jest noclegownia, ale czy ci ludzie mieszkając tam nadal są bezdomni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Olivier znów zostawił nam coś do słuchania, dzięki👄 Trochę się zmartwiłam Olivier, bo skoro po tak mocnym przeziębieniu, czy nawet grypie, zafundowałeś sobie lody...:( to nic dziwnego, że gardło dało o sobie znać. Przecież organizm wciąż osłabiony, potrzebuje czasu na pełną regenerację. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe i tym razem szybko przejdzie i nie trzeba będzie antybiotyku. W razie czego pamiętaj o imbirze, ssij plasterki, odkazisz gardło, naprawdę polecam. Uśmiech zawitał na mojej twarzy, kiedy dojrzałam dawno nie widzianą Meri. Witam i cieplutko pozdrawiam, mając nadzieję, że będziesz tu częściej zaglądać 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Wczoraj chcialam troche Wam potowarzyszyc ,ale nie bylo mi dane . Ferdzi ,koktajle zostawie na wieczor ,poniewaz nic oprocz wody nie moge pic i jesc ,po poludniu jade na badania . Meri ,tak mi przykro ❤️ Saam ,juz sie boje Twojego dalszego remontu ,moze tym razem nie zaczynaj od podlogi ,latwiej bedzie potem dobrac dodatki :D Dobrego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roboty dzisiaj tyle że ciężko się urwać na śniadanie. Ale wreszcie jest chwilka. l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 widzę że ogródek jest dla Ciebie niezłą rozrywką, już nie możesz się doczekać na to aż zrobisz tam wszystko po swojemu. Krety Ci pomagają ? l hej Danusiu 🌻 tym razem zdecydowanie zaczynę od sufitu, będzie troszkę niżej. Ale oczywiście najpierw ogólna demolka, trzeba wszystko zerwać ze ścian i sufitu. Póki co jestem na etapie szukania koncepcji na to z czego, czym, kto i za co? l Rano jadąc do pracy widziałem parę ciagnącą marnej jakości wózek. Trudno powiedzieć czy byli bezdomnymi ale wrażenie pierwsze takie miałem. Z pewnością byli zbieraczami. Dość sumiennymi zresztą skoro tak wcześnie zaczynają. l Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na moment, by zobaczyć czy ktoś tu zaglądał :D Daa, znowu badania ? Życzę by przeszły lekko i przyniosły tylko dobre wyniki👄 Saam, to zależy kiedy, czasem mam ochotę tam pogrzebać ( w ogródku) a czasem robię coś na siłę, a tego bardzo nie lubię. Lubię ten czas, siania, sadzenia, układania gdzie co posiać, posadzić. Lubię patrzeć jak wschodzą roślinki i cieszy mnie to, ale nie cierpię pielenia. Niestety bez tego się nie da. W zeszłym roku wpadłam na pomysł, by choć pomidory posadzić na czarnej agrowłókninie i to był dobry pomysł, bo przynajmniej tyle było mniej pielenia. W tym roku też tak zrobię, a że pomidorów mam więcej, to większe poletko będzie zabezpieczone przed chwastami:D Zastanawiam się nad Twoim remontem i tak myślę, że skoro chcesz wszystko zdemolować, czyli to kapitalny remont. W takiej sytuacji możesz na ścianach położyć wszystko. W przedpokoju, czy klatce schodowej, dobrze sprawdza się cegła, ostatnio hit. Jednak jest to zabawa dość droga, więc może jednak panele ? Teraz te panele z MDF są takie ładne, można dobrać kolorystycznie według upodobań. Mają jednak jedną wadę. Łatwo je uszkodzić i potem nie da się tego naprawić, ale ja mam na klatce położone takie panele, mają już chyba z 15 lat i tych uszkodzeń jest niewiele. Raczej takie mikro ryski. No ale są też w ofercie panele plastikowe, tu już widziałam takie piękności, że nawet chciałam do swojego pokoju na 1 ścianę. Przeważył jednak rozsądek, bo to jednak plastik, lepiej się sprawdza w przedpokojach niż w pokojach. Jakbyś powiedział, co Ci chodzi po głowie, to moglibyśmy podyskutować, może coś podpowiedzieć. Na razie znikam, bo jak słusznie zauważyłeś, dziś ogródek mnie cieszy :D Idę posadzić kilka rządków ziemniaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że osoba przebywająca w schronisku jest dalej osobą bezdomną. To nie jest własność ale tylko możliwość przespania się, chwilowego zamieszkania pod odpowiednimi rygorami. Dlatego bezdomni nie przepadają za tymi miejscami, oczywiście nie wszyscy. Dla tych dla których regulamin nie jest problemem takie rozwiazanie jest wybawieniem, zwłaszcza zimą. Rzecz jasna osoba która sprzeda swój dom z automatu nie staje bezdomnym. Ma środki aby kupić bądź wynająć mieszkanie. Z drugiej strony jakaś licha budka na działkach też nie może niwelować bezdomności bo nie spełnia najbardziej podstawowych norm. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim. I Ferdżi, tak, to ja Merii. Ciebie również mi miło widzieć. 😘 Daa, 😘, tęskniłam i oto jesteś. I i... wyjątkowo dla chłopaków/tylko się nie przyzwyczajajcie/: Marka i Oliviera 😘 /każdemu po jednym/. I W ogóle cieszę się na widok każdej i każdego z Was, te miejsce jest takim azylem, miejscem spotkań serdecznych osób. Dziękuję za Was i za te miejsce. I Pozdrawiam tych którzy zajrzą później. 🖐️ M. I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Marii 🌻 należę do ludzi którzy szybko się przyzwyczajają .... znaczy do dobrego. Szybko uzalezniam się od słodyczy, chipsów czy napojów. W szczególnych przypadkach wystarczy jeden raz i już jestem przyzwyczajony :classic_cool: l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jak Ty Marek ja też się szybko przyzwyczajam, przyzwyczajam się do ludzi, miejsc i... słodyczy. To ostatnie to już nałóg, natomiast chipsy i napoje mnie nie ciągną, tylko, że ja Marek nie o napojach i chipsach pisałam w poprzednim poście. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Witam Was Ferdzi :) Saam :) Daa :) Meri :) ruch jak w Rzymie od rana i nie tylko na topiku. U mnie w domu też, gdy ja akurat potrzebuję odespać noc po nocnym dyżurze😭 no ale trudno, narazie 4 godziny snu muszą wystarczyć, dzisiejszą noc śpię w domu to sobie odbiję ;) o Ferdzi :) tak sobie myślę, że nasz topik ma wyjątkowe szczęscie, że dostał się pod Twoją opiekę. Wszyscy dopieszczeni, nakarmieni, napojeni i uraczeni różnymi miłymi lub po prostu życiowymi wiadomościami ;) Jesteś super [usta o Saam :) przy ostatnim wylegiwaniu się oglądałam jak Kasia Dowbor robiła remont z ekipą dla samotnej matki z niepełnosprawną córką. Jak oni potrafią wyczarować z niczego coś :) Ja z doświadczenia wiem, że pomieszczenia bez okna tzn ciemne lepiej zrobić w jaśniejszej tonacji. W korytarzach i podobnych sprawdzają się kolory piaskowy, beże czy kość słoniowa. Ja ostatnio mam obsesję na wzory zebry i gdybym mogła to w domu bym miała jak na safarii :D:D o Daa :) to Ty bidulko pewnie ze strachu przed badaniem tak nam osłabłaś :( trzymam kciuki i wspieram pozytywnym myśleniem :) o Meri :) cieszę się, że nareszcie zaglądasz do nas :) rób to jak najczęściej, rozdawaj ciepło i całuski👄 a oddźwięk będzie równie serdeczny dla Ciebie 👄, również pozdrawiam :) o Olivier :) teraz odpowiem bo wczoraj nie mogłam...słyszałam, że bolące gardło najlepiej potraktować następną porcją lodów. Tak więc nie żałuj sobie :) ;) fajnie, że tryskasz dobrym samopoczuciem ale nic dziwnego gdy się ma obok siebie niesamowitą koleżankę :P :D chyba każdy zna to uczucie ;) :) :D dzięki za dorą muzykę :) o fajnego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzień dobry :) podczytuję Wasz topic od czasu do czasu chcę podpowiedzieć Ferdżi, że ta czarna agrowłóknina sprawdza mi się także przy uprawie ogórków, porów, selerów, kapusty,kalafiorów oraz truskawek od kilku już lat ułatwiam sobie życie przy plewieniu :) agrowłóknina zapobiega także wysychaniu gleby co nie jest bez znaczenia przy upalnych, bezdeszczowych latach pozdrowienia dla Wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś do drugiego święta ;) http://demotywatory.pl//uploads/201304/1366227044_jhqanr_600.jpg :D witaj Gość :)z pewnością to praktyczne z tą agrowłókniną. U mnie sąsiedzi mają na grządce z truskawkami. Jednak dla oka to już nie jest taki naturalny widok i podejrzewam, że wiele żyjątek pod tym materiałem albo zbyt mocno się namnaża albo ginie co zaburza naturę. Ale może panikuję a przyroda poradzi sobie. W sumie to tylko ogródek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek mysli że wszystko już wie. A tu guzik, guzik z pętelką. Pierwszy raz słyszę zawołanie (komędę) "ssij plasterka". Przyznam się że kiedyś często bywałem na erotycznym ale tego nie było. Trzeba to roznieść po kafererii, pewnie się przyjmie. Tylko może lepiej zamienić plasterka na imbir. Będzie bardziej zakamuflowane. A że lubię urozmaicenia i nowe doświadczenia to oczywiście spróbowałem. Doznania choć z początku objawiały się tylko lekkim mrowieniem z czasem przeszły w zgoła hordcorowe. Po pewnym czasie gdy już oczy z orbit wychodziły poddałem się i wyplułem dyskretnie w husteczkę. Jednak nie ma to jak klasyka. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 kiedyś oglądałem ten program. Mnie również taka ekipa by się przydała. Saam to pewnie będę się grzebał ze dwa miesiące. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Liness, 😘 nie zawsze jest tak, że chcieć to móc, albo w moim przypadku odwrotnie, móc a chcieć. Najgorsze jest, że miejsca sobie nie mogę znaleźć, nosi mnie, niczym nie potrafię zająć się na dłuższą chwilę. :( Ale dobrze, że zajrzałam na topik, trochę już inaczej. Miłego filtrowania. 🖐️ Ps. Daa, dobrych wieści z gab.lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gość rozgość się na topiku, będzie nas więcej. Nie udało mi się zorientować czy jesteś dziewczynka czy chłopiec ale myślę że w kolejnej wypowiedzi zdradzisz nam to. A może za szybko czytałem ? Dziękujemy za rady :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę polatać po sklepach .... oczywiście budowlanych l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dzien dobry. Juz polowa kwietnia i wiosna w pelni. A pogoda zmienna. U mnie jak zwykle kupa roboty bo przeciez robota kocha glupiego. Ale ze lato coraz blizej to zaczynam juz myslec o urlopie. Chcialabym go spedzic w ciekawym miejscu. Moze cos podpowiecie? Dla glodnych kolacja http://canpolbabies.com/pl/files/library/zdjecia_do_porad/2012_luty_Kolacja_na_dobry_sen.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę :D:D ale się uśmiałam czytając Saama i Calinessę :D:D Normalnie chyba jeszcze nigdy aż tak, normalnie piszę i jeszcze chichoczę na cały głos :D Saam, Ty to mnie chyba nigdy nie przestaniesz zadziwiać :D Napisałam Olivierowi - ssij plasterki, wcześniej pisząc by nie zapominał o imbirze :D:D A Ty zrobiłeś z tego jakieś podteksty erotyczne:D:P:D Masz zboczone myśli chłopcze :D:P:D Dobrze odpisała Ci Calinessa że tak ma być, bo ssie się plasterki imbiru a nie cały korzeń:D:D Nie, no jeszcze nie przestałam się śmiać, widząc oczyma wyobraźni jak Olivier ssie cały korzeń imbiru :D:D:D Normalnie wysiadam :D:D Saam, jak ktoś nie przyzwyczajony do imbiru, to najlepiej zalać plasterki wrzątkiem, część ostrości wchłonie woda i po wypiciu wody , wtedy można ssać takie już delikatniejsze plasterki:D:D Już widzę jak Ci buzią wykrzywiało :D:P:D: ojek dawno tak się nie uśmiałam:D:D Calinessa, dziękuję Ci za miłe słowa i dobrą ocenę. Pamiętaj jednak że jedna osoba nie sprawi że topik będzie żył i przyciągał. Po to by tak się stało każdy musi coś dać od siebie dla innych. A że wszyscy coś dajemy to topik rośnie w siłę i chętnych do rozmowy i do śmiechu :D Gościu, w zasadzie nie odpisuję do gości, bo nie lubię aż takiej anonimowości. Jak Saam zauważył, nie wiemy czy chłopczyk czy dziewczynka a chociaż to wypadałoby wiedzieć. Poza tym w niektórych okresach, jest tu wysyp gości i nie wiadomo czy to jeden tak energiczny, czy kilku , w końcu jak odpowiadać skoro nie wiadomo komu. Ponieważ jednak gość ze strony 101 z godziny 14.29 pisze bezpośrednio do mnie ,więc odpisuję:) Taką agrowłókninę używam już od dawna, ale wyłącznie pod truskawki. Może nie wygląda to rewelacyjnie, ale za to rewelacyjne jest zbieranie czystych truskawek:D Jeśli chodzi o warzywa, to pewnie że można, tylko jakoś wydaje mi się że nie za fajnie byłoby całą działkę pokryć agrowłókniną. W końcu po to się na działkę, by na niej troszkę się poruszać:D więc coś tam jednak zrobić trzeba. Uważam że po ogórki nie warto kłaść włókniny, bo jak się rozłożą liście to chwasty i tak w nich nie rosną :D Poza tym, mam pewien system sadzenia ogórków. Równam zagon, robię dołki i w te dołki wkładam nasiona ogórków. Kiedy już podrosną, dołki zasypuję, obsypując tym samym łodyżki ogórków, przez co silniej siedzą w ziemi i korzenie nie przesychają. Gdybym zastosowała włókninę, to już nie byłoby jej możliwości, albo musiałabym to robić na kolanach, co mi się wcale nie uśmiecha, ale bardzo dziękuję za podpowiedź👄 I to by było na tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor 🖐️ Wrocilam podniesiona na duchu tzn nie jest tak zle jak mi powiedziano w Poznaniu ,skad nawet otrzymalam skierowanie do szpitala na urologie .Lekarz tam wszcząl tam takie larum ,ze z moja nerka jest tak zle ,ze moge ja stracic .Troche zwlekalam z wizyta u lekarza i dzis bylismy z Zonkilkiem (on tez do kontroli ) i uslyszalam ,ze nie jest tak tragicznie (poryczalam sie z radosci ).Mogloby byc lepiej ,trzeba ja obserwowac ,ale do kontroli dopiero za pol roku . Uwziely sie na mnie chorobstwa az boje sie co to bedzie gdy sie zestarzeje ,jesli dane mi bedzie sie zestarzec 😭 W nagrode kupilam sobie Margaretki :-),lubie te kwiatuszki ,dlugo utrzymuja sie w wazonie . Meri ,bardzo sie ciesze ,ze jestes z nami 🌻 Ferdzi ,teraz napije sie koktajli od Ciebie 👄 Tez sie smialam z tego ssanego (korzenia )imbiru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×