Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Saam ,czekolada 40 % to nie czekolada tylko sam syrop i chemia, poczytaj skład. Nie kupuj innej jak co najmniej 60 % zawartości kakao, dobrze radzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) ja miałem na myśli ogólne pojęcie o procentach. Dziewiedziesiąt to spirytus który trudno przełknąć :D Chociaż co nieczęsto się zdarza w barku był wybór to otworzyłem 70 % ze skórką pamarańczy. Dobra jest :classic_cool: Czytać składu na czekoladach nie mam zwyczaju ale mam jeszcze 60 % więc porównam. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Saam, nie skojarzyłam :D choć szczerze mówiąc, moja pierwsza myśl taka była :D ale odrzuciłam ją, bo przecież jutro jedziesz do pracy, więc dziś alkohol zabroniony, przynajmniej ja tak myślałam :D 70 % alkohol to mocarz, chyba że rozcieńczysz w drinku, a jeśli tak to w jakiej proporcji??? Zuzanno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,ja nie uzywam fluidow ,nie lubie i moje oczy sa wrazliwe na rozne kosmetyki ,mam swoje sprawdzone kremy i kredki do oczu . Saam ,sek w tym ,ze moje ziemniaki nie posiadaja oczek :-p Te Twoje paluszki sa chyba w ciaglym r/u/c/h/u :-)Istnieje jednostka chorobowa 'zespol niespokojnych nog ',,moze Ty cierpisz na zespol niespokojnych paluszkow :-)Moj Zonkil kiedys w lozku przebieral nogami :D,no wlasnie ,teraz uswiadomilam sobie ,ze juz tego nie robi :-).Ciekawe dlaczego tak robil ,moze czegos mu brakowalo ,bo gdy pytalam czy mu nogi dretwieja ,zaprzeczal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Zuzia :) czasami gotuję w łupach, tylko te obieranie potem trochę męczące i mój M zjada z łupami :D w sumie dobrze robi bo ziemniak jest jadalny w całości :D o Ferdzi :) ja aktualnie używam Garniera ale czekam aż się skończy bo jednak z Rimmela lepiej mi pasowała. Z Garniera jakieś rzadkie te fluidy. Wczoraj podbudowałyśmy Saama i pewnie obudził się w nim saamiec :P a żebyś wiedział Saam ile można z piuure wyczarować na talerzu ;), dzięki za pomysł, zrobię M niespodziankę :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, to ciekawe że żonkil biegał w nocy, może coś mu się śniło, czasem sny są bardzo realistyczne. No właśnie dlatego że mam skórę bardzo wrażliwą, to ten jeden fluid mnie nie uczula, może wypróbujesz kiedyś ? Calinessa, nie próbowałam co prawda Rimmela, właśnie ze względu na częste uczulenia na kosmetyki, ale ciekawa jestem Twojego zdania, jaki on jest? Są jakieś numery, czy nazwy ? czy są matujące czy rozświetlające ? Ja używam Liren cappucinno -13 jest idealny do mojej karnacji i gęstość odpowiednia, ale też kusi mnie by wypróbować coś bardziej matującego, bo nie używam rozświetlających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 zapewne masz rację że takie w lupinkach najzdrowsze. Jednak praktyczność chyba wygrywa i robi się tak jak łatwiej. Poza tym pokutuje zakorzenione pojęcie że nieobierane ziemniaki gotuje się jako karmę dla zwierząt. Może jeszcze dziś zdecyduję się na takie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) o oczkach to ja mówiłem w swoim przypadku. Ty z całości możesz wykroić kształty. Fakt że obierków będzie zdecydowanie więcej niż czystych ziemniaków. l l Ferdzi :) ja nie piję 70%. Ale myślę że dałbym radę. W wojsku piłem spirytus ale to było trudne. Na szczęście tylko dwie miarki. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Z lupami mozna jesc ziemniaki male , podluzne.One maja cienka skorke. A zwierzeta czesto dostaje zdrowsze jedzenie niz ludzie. Proste i bez srodkow konserwujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiedzie, niestety bez mizerii bo zaginął ogórek😭, ostatnio go widziałam wczoraj popołudniu i myślałam, że dalej leży. Pokroiłam sobie czerwoną paprykę w piórka. M jeszcze nie chce jeść bo przed południem ,,odkurzył,, żurek z kiełbasą więc niespodzianki mu nie zrobiłam ;) Saam :) próbowałam i najlepiej z puure wychodzi kształt cycuszków i penis :P ci/pka to tak niekoniecznie bo trzeba formować płaskorzeźbę całych bioderek by było czytelnie ;):D wszystko można zrobić łyżeczką i nożem stołowym ;) o Ferdzi :) są różne fluidy w Rimmelu, mają numery, ja używam matujący i z tych najjaśniejszych gdyż karnację mam b. jasną i dobrze mi w bladościach. o ide się trochę położyć bo już marudzi: a to ręce za zimne, czoło za ciepłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez po obiedzie i mialam mizerie :-p.Bylam tez w Gdyni na mszy :-). Cal ,to Ty chcac nie chcac ,otrzymujesz rozkaz i marsz do lozka :-) Mysle ,ze jest to zniewolenie :D Cal i kto tu ma mysli nieuczesane ? Widzial Twoj M jak formujesz te ksztalty z ziemniakow na talerzu ?.Sadze ,ze nie ,bo inaczej nabralby ochoty na jedzenie :D Saam ,a Ty tworzyles jakies rzezby ,jesli oczywiscie miales ziemniaki na obiad ? Pewnie nie ,bo znow moglby ktos strzelic focha :D Chyba ,ze Malzowinka ma poczucie humoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też po obiedzie i nawet pomyte i wysprzątane w kuchni, niestety zmywarki nie posiadam:( musiałam własnoręcznie wszystko pomyć. Widzę że macie fantazje :D:P:D nie przyszłoby mi do głowy w ziemniakach rzeźbić :D No, ale są tacy, którym wszystko z seksem się kojarzy :D hehe, ja widocznie bardziej przyziemna jestem:P Calinessa, tak myślę co się stało z tym ogórkiem....??? czyżby w nocy był jednak użyty ???:P:D Oj żeby mnie tak ktoś nakazał leżenie w łóżku ...ale na to szansy nie ma. Daa, wracając do fluidów, to skoro jednak masz, to może warto zacząć używać. Nie wiem jak się czujesz już po położeniu na twarz, ale skoro nie piecze, nie swędzi, to myślę że warto go używać,choćby w tym ciepłym okresie. Zawsze nakładam tak zwaną warstwę ochronną. Chroni mnie ona przed słońcem, a wiadomo że słońce wysusza skórę i należy go unikać i nie eksponować buźki do opalania. Nigdy się nie opalam, ale niestety nie ustrzegłam się błędu. Wczoraj nie zabezpieczyłam twarzy i teraz mam skutki. Nie dość że słońce ostro operowało wczoraj, to jeszcze wiatr szalał i mam chyba trochę opaloną skórę i owianą wiatrem, lekko zaczerwienioną a usta szczypiące:(😭 pewnie minie kilka dni i samo przejdzie, ale muszę się baczniej pilnować. Leżcie, odpoczywajcie, bo jutro znów kierat się zacznie, więc trzeba korzystać z wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,nie dane mi bylo zbyt dlugo polezec ,bo mlodszy synio wracal z weekendu spedzanego w Trojmiescie i po drodze zadzwonil ze bedzie i ugotowalam drugi raz ziemniaki ,teraz je. Wiesz ,ja zbyt czesto nie wystawiam mojego lica na slonce ,poniewaz jesli gdzies wybywam to raczej po poludniu .Mnie skora nie piecze ,tylko jesli juz to pieka mnie oczy od kosmetykow .Ten ktory mam mnie nie uczulil poki co . Ferdzi ja tez nie mam zmywarki i nie chce miec ,przy okazji remontu chlopaki mnie namawiali ,a ja wole zmywac recznie .Gdy jestesmy sami z Zonkilem ,musialabym zbierac dwa dni naczynia aby zapelnic zmywarke i z grubsza wczesniej trzeba je oplukac ,te brudniejsze ,a mam w nosie taka robote .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś oglądacie w tv ciekawego ?bo ja utknęlam na polsacie ale chyba zaczne czytać książkę dla kierowców. Ferdzi :) ogórka z pewnością na 100% zjadł M tamta stopka była fajna😭 Daa :) jak mi pasuje to słucham rozkazów, jak nie to walczę... ale nieraz sytuacja się odwraca i ja rozkazuję a jemu albo pasuje albo walczy ;) saamo życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam zmywarki.To się raczej sprawdza przy większej rodzinie ze wspólną kuchnią. Wolę na bieźąco zmywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaliczyłam gości..tz u mnie byli a nie ja u nich:D ale już pojechali, więc znów mam luzy. Nie mam zmywarki, ale chętnie bym zakupiła, bo choć na codzień jest nas dwoje, ale często mam gości i tych naczyń sporo jest do zmywania. Niestety jest kilka powodów dla których nie mam. Po pierwsze cała góra, tz moje mieszkanie "wisi na jednym drucie" tak określił mi kiedyś mój wuj elektryk i boję się kolejnego obciążenia, a przecież sprzętów na prąd wciąż przybywa. Po drugie kuchnię mam malutką i zmywarka mogłaby stanąć tylko w jednym miejscu, ale musiałabym wyrzucić szafkę, bez której nie wyobrażam sobie jakieś płynnego funkcjonowania w kuchni:( ot i cały ambaras. A ja się nie dam do niczego przymuszać :D u nas to raczej chłodna obojętność, każdy robi to na co sam ma ochotę i jedno nie wchodzi drugiemu w drogę. Calinessa, przypomniałaś mi o stopce a że już dawno planowałam ją zmienić , to dziś natknęłam się na ten tekst i mi się wklepało:D Jednak jak znajdę coś bardziej odpowiedniego, to zmienię:D Daa, też za często nie częstuję swoje buzi słońcem. Latem, jak tylko mogę to chronię, ale czasem jednak wyjść trzeba i w pełnym słońcu, więc trzeba pamiętać by jednak się zabezpieczyć. Szczególnie właśnie taka skóra delikatna, szybko łapie opaleniznę i się czerwieni...oj , nie lubię być czerwona i się wkurzam jak to się zdarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Dzień dobry/wieczór ;) ...i znów tyle wątków, że nie wiadomo który poruszyć ...;):D chyba swój dodam jeszcze ...;) Przede wszystkim zdrowia Liness życzę 🌼 zdrowiej szybciutko ;) ...a czekoladę i ja lubię :P i to właśnie gorzką ...;) zdarza mi się zjeść pół tabliczki :D :P Oglądałem kiedyś film i takim właśnie tytule ...fajny, polecam ...:) Magdo, uśmiechy przesyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,kochanie :-) ,tamta stopka byla jednak bardziej odpowiednia do tematow ,ktore tu ciagle wracaja :-p Zaczytalam sie tez ,ale nie w tematyce dla kierowcow ,a o mlodych ludziach wyjezdzajacych z roznych powodow za praca do Londynu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Olivier 🖐️ Piosenka fajna ,moze byc :-) Skoro Ty sie pojawiles ,to i Madzia nas odwiedzi :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj spokój, żadnych gości. I dobrze bo nie jestem nastrojony do stawienia czoła konwenansom. Za to miałem przy kawie naradę na temat sposobu kolejnego remontu. Ale jakoś nic nie wynikło z tego posiedzenia, same niewiadome. Ferdzi pytała co to za pomieszczenie. Powiedzialbym że kolejne bliżej wyjścia. Nazwę trudno określić. Niby klatka schodowa ale z korytarzem. Tutaj bedzie szeroki zakres prac więc przeciągnie się w czasie. l Na obiad oprócz zupy kalafikrowej na drugi danie były jednak ziemniaki w mundurkach więc nic się nie dało formować ani rzeźbić. Ogórek nie zaginął więc mizeria pojawiła się na stole czyniąc obiad daleki od mizernego. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Daa :) Mówisz...? no pewnie...ja Magdę zawsze za rękę trzymam ...;):D 👄 Dziękuje, mnie też się ta piosenka podoba, nawet bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×