Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

Gość gość
Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek :) wychodzę już tego polsatu bo mnie oskubią do reszty :D co program to puść sms-a ;) już trzy puściłam, dwa konkursowe a jeden pomocowy. o Daa :) może to odpowiednio zmodyfikowana zupa dlatego nazwa też musi być nieco inna ;) o Saam :) zjedz sobie przy święcie jeszcze trochę czekolady byś odzyskał dobry nastrój :) może wtedy błyśnie Tobie jakaś fajna wizja pomysłu na remoncik :) o Witaj Olivier :) dziękuję :) staram się jak mogę by szybko zdrowieć. Nie mam czasu na chorowanie. Fajny utworek z tym kolorowym ptakiem, może wędrownym...film oglądałam dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie oglądam tv, odsłuchuję piosenki Oliviera, ta ostatnia też fajna...oj potuliło by się tak z kimś na ławce, z takimi soczystymi całusami ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wykrakałem, goście pojawili się wieczorem. Zabrali sporo czasu i teraz trzeba się sprężać. l dobry wieczór :) l Oliviera muzykującego pozdrawiam l Celinko :) zjadłem pół tabliczki czekolady dzisiaj. I to takiej większej niż 100 gram. Więc na brak energii nie mogę narzekać. Jednakże potrzeba nieco czasu na dotarcie się roznych koncepcji i wyklarowania planów. Znając życie po rozpoczęciu remontu plany trzeba weryfikować. l Zupa kalafiorowa była z mrożonek. Jednakże przeszła pewne przeobrażenia w czasie gotowania więc i nazwa mogła się nieco wypaczyć :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,dobrej ,spokojnej nocy . Saam tez wytlumaczyl o jaka zupe chodzilo :-) Ferdzi pewnie juz przewraca sie na drugi bok :-) Olivier pewnie czeka na Madzie ,ktora byc moze sie pojawi ,a ja sie juz wylączam i czytam dalej ksiazke ,bo jeszcze 'mloda godzina'jak dla mnie :-) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że ta pani przesadziła z czekoladą. Trzy kostki w zupełności by jej wystarczyły :p nie zawsze ilość idzie w parze z zadowoleniem. l Dobrze że wszyscy idą spać bo nie jestem dzisiaj przygotowany na świętowanie setki. l dobrej nocy wszystkim :) l mam nadzieję że nie będzie w złym tonie gdy dzisiaj pożyczę .... kolorowych kakaowych.... ;) l do jutra l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poniedziałkowo U mnie pogoda nie fajna, wiej***ardzo silny wiatr, i jest jeszcze chłodno. Może jeszcze coś się zmieni, bo chciałabym poszaleć jeszcze w ogródku, no ale nic na siłę. Tym bardziej że noc miałam ciężką, bezsenną:( a teraz jestem jakaś rozmemłana :O Zrobiłam właśnie kawę, mocną szatańską, ale z górą pianki z ubitego mleka. Dawno tak nie robiłam, a dziś wyciągnęłam moją ulubioną filiżankę z Chodzieży o pojemności 400ml :D i będę się tą kawusią delektować dłużej:D Saam dla Ciebie też zrobiłam, oderwij się od pracy i przysiądź. http://images47.fotosik.pl/930/21c6d0107f24d20dmed.jpg O Calinessie też pamiętam, dziś rozgrzewająca herbata z rozmarynem http://www.kwestiasmaku.com/zdjecia/1549.rozgrzewajaca_herbata_na_zime/rozgrzewajaca_herbata_na_zime_00.jpg Dla Daa, zrobiłam dziś smoothie z mango http://www.kwestiasmaku.com/zdjecia/1306.dwukolorowe_smoothie_z_mango/dwukolorowe_smoothie_z_mango_00.jpg ciekawe czy przejdą linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że Olivier wczoraj znów nam zostawił miłą sercu muzykę, dzięki Olivier👄 Chyba jednak dziś nie będzie dla mnie dobry dzień, piszę długo, wciąż robię jakieś literówki😭 Może później się rozkręcę. Na razie życzę miłego dnia o ile poniedziałek może być miły. Uwaga, dziś 13 w kalendarzu, ale my przecież przesądni nie jesteśmy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesądni nie jesteśmy ale chuchamy na zimne. Lepiej mieć się na baczności i nie prowokować trzynastki l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 myślę że pogoda wie co robi. Odpocznij dzisiaj korzystając z domowej ciszy. Dziękuję za kawę. Ja też lubię ją w dużych kubkach. l Pogoda u mnie powróciła do jesiennej. Rano zauważyłem bociany, tym razem już blisko mojej miejscowości. Pewnie wczoraj przywedrowały. Cieszy to bo podobno bocianów jest zdecydowanie mniej i nie dla wszystkich wystarczy l Dzisiaj Dzień Setki. l Udanego poniedziałku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Zaglądam w biegu przed zmianami biegów :D by podziękować Ferdzi za fajną herbatkę :) hehe ...w mojej porannej szklance właśnie takie krajobrazy dominują :D, codzień nieco inne ale podstawą jest liściasta zielona herbata. Trochę dziwna pogoda się zrobiła, mimo tego i daty pomyślnego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 mam nadzieję że zdrowotnie doszłaś do siebie i nic nie będzie Ci przeszkadzać w zmianach biegów. Ja też nie będę przeszkadzał choć pewną sprawę mam. Ale to może zaczekać. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Saam u mnie niebo zrobiło się granatowe, pewnie niedługo zacznie padać. Masz rację, odpuściłam dziś ogródek, za to robię porządki w szafach. Zimowe rzeczy do pudełek a letnie na wieszaki. Najgorzej z kurtkami, zajmują sporo miejsca a jakoś nie mam przekonania by je włożyć do worków próżniowych:O Wiszą więc na wieszakach i się pomieścić nie mogą, bo ja oczywiście z kurtkami mam podobnie jak z butami i torebkami:P:D:P Calinessa, cieszę się że herbatka pasowała, postaram się częściej coś fajnego wyszukiwać. Saam przetłumaczyłam Twoją piosenkę a właściwie Lary. Tz pan google przetłumaczył, nie biorąc pod uwagę że śpiewa to kobieta. Skopiuję tak jak zostało przetłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczenie z włoskiego na nasze; Nie marzy się i już nie myślę Nie mogę znaleźć środki Nie patrzę więcej Uważam, że to brzydkie Gdy jesteś tam , jesteś obok mnie Mam dość tego życia Zatrzymuje się, gdy Bawić się i tam jest twoje łóżko Z ogrom podwórku Jeśli pójdziesz i jestem chory, całkowicie błędne , w nocy , kiedy moja matka wyszedł i zostawił mnie tam z obawy, że jestem chory, całkowicie błędne , przychodzą i odchodzą, dbasz gdzie nie powiedzieć więcej już od dwóch lat , a może więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako pomysł , jak mania , jesteś częścią mnie , Ale jestem zmęczona , zmęczona udawaniem Czuję się dobrze z tobą Kto nie wie ,noc palenia, ale to jestsmak , że nie smakować najbardziej , ale na co dzień ma swoją tożsamość , jak wtedy, gdy jesteś w dół do mnie, a ja jestem zły , jestem naprawdę zła , Dałem ci życie , a ja tylko cieniem bez ciebie , i spać , kiedy jestem chory, jestem naprawdę zła , Wziąłem każdą zdolność , każde słowo i wola i miałem talent przed sobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta miłość wygrał , jeśli nadal , tak jak mi creperie idiota będzie zasnąć , słuchając mojego głosu , który śpiewa , Jestem chory, czuje się bardzo źle, w nocy , kiedy moja matka wyszedł i zostawił mnie tam z obawy, że jestem chory, wiesz , że jestem chory , Wziąłem każdą zdolność , każde słowo i wola a moje serce ze mną , jest chory , ale powiedzieć , że to prawda , ty i ja jestem chory , I to by było na tyle....:D Idę pracować dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zapomniałam że też czekam na 100:D Może to właśnie mnie się uda, ale nie upieram się przy tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) gratulacje dla Ciebie za zdobycie setki 🌻 ja byłem trochę zajęty i nie mogłem rywalizować. A tak ogólnie to już moja trzecia setka na topikach więc trochę już jestem z nimi oswojony. Kiedyś to było wielkie marzenie mieć topik który dobije do setki :D Dziękuję za tłumaczenie piosenki. Mniej więcej wiemy już o co w niej chodzi. Natrudziłaś się pewnie więc bez dwóch zdań róża Ci się należy 🌻 oczywiście czerwona ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Saam, wcale się nie natrudziłam, tylko skopiowałam i wkleiłam a wynik wyszedł jaki widać. Czytając ten tekst, dla mnie całkowicie bez sensu, choć piosenki dobrze się słucha, przypomniałam sobie pewnego chłopaka z Polski, który pojechał do Anglii i tam startował w Mam Talent. Otóż ten pomysłowy Dobromir, wymyślił sobie że będzie śpiewał po polsku a Anglicy wiadomo polskiego nie znają. Powiedział że zagra własną piosenkę , akompaniując sobie na gitarze. Jury zgodnie stwierdziło że - to będzie słabe- Chłopak zaczyna śpiewać, czule modulując głos jakby śpiewał najczulsze słowa do ukochanej dziewczyny. Widownia wstała, jury płakało a wiesz co śpiewał nasz pomysłowy Dobromir ? Otóż śpiewał instrukcję obsługi jakiegoś urządzenia :D:P dodając przy tym jakieś wulgarne słowa. Muszę przyznać że był mistrzem oszustwa :D Nie wiem czy w końcu jury zorientowało się o czym śpiewał i jak się potoczyły jego dalsze losy, ale moje zaskoczenie trwa do dziś, jaką młodzież ma odwagę i tupet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×